FINEMADING - студія, чиє натхнення створило Planet Cup - фарфорову чашку класу «люкс»

  • 29.05.2017
  • 426

Як відомо, «під крилом» Xiaomi знаходиться понад півсотні стартапів, які отримують значне фінансування від корпорації, створюючи свої цікаві проекти. Одним з таких суббрендов є компанія FINEMADING, що спроектувала і створила Cup - елітну порцелянову чашку класу люкс.

FINEMADING

Давайте трохи поговоримо про філософію самої компанії, і в кінці нашої розмови ви зрозумієте, що порцелянова чашка для дизайнерів FINEMADING - це щось більше, ніж просто порцелянова чашка.

FINEMADING надійна стильна чашка

Історія створення Cup починається в Цзіндечжені - місті натхнення для майстрів гончарного мистецтва. Саме там пізнавав філософію справжнього мистецтва дизайнер Cup, саме там, заповнивши не один аркуш паперу олівцевими макетами, він розробив концепт майбутньої елітної порцелянової чашки.

FINEMADING макет

FINEMADING дизайнерська

Майстер хотів, щоб його творіння не стало черговою чашкою, серед десятків подібних. Він хотів створити шедевр, він планував все до дрібниць, він мріяв про справжню порцелянову чашку – єдину в своєму роді.

FINEMADING стильна

Саме тому матеріалом чашки стала елітна порцеляна всесвітньо відомої торгової марки Hermes. Загартований при температурі понад тисячу градусів Цельсія, ця порцеляна зробила чашку напівпрозорою на світлі – без темних плям і тріщин. Тільки ідеально рівна та красива поверхня.

FINEMADING напівпрозора

FINEMADING зручні

Щоб гарячий напій в чашці не змушував власника обпалювати руки, майстер FINEMADING придумав оригінальні та практичні дерев'яні ручки-кулі. З ними Cup стала виглядати дуже цікаво та ще більш класно. Крім того, майстер придумав ще й дерев'яні блюдця-підставки, зроблені, щоб відповідати ручкам. Таким чином, ви можете не боятися пошкодити меблі або обпекти руки - творець Cup про все подбав.

FINEMADING дерево

Після всього прочитаного, невже ви продовжите називати Cup просто порцеляновою чашкою. Ми впевнені, що ні!

FINEMADING фарфор люкс

Інші новини
Останні відео

Портативний фумігатор Qinghe Mosquito Repeller

24.06.2019

Смарт-годинник Amazfit SmartWatch 2

21.06.2019

Стерилізатор DunHome Sterilization Box

20.06.2019

Mi 9T - Інноваційна Селфі Камера

19.06.2019

Електробритва Enchen BlackStone 3D Electric Shaver

18.06.2019

Бездротові навушники 1MORE Stylish

14.06.2019

Kingsmith K15 - Компактна Бігова Доріжка

13.06.2019

Redmi презентувала ноутбук RedmiBook 14

12.06.2019

Mi Band 4 - Презентовано Офіційно

11.06.2019

Розумний вентилятор SmartMi Fan 2/2S

10.06.2019