Набір FINEMADING Planet Cup (2 sets group)

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Набір FINEMADING Planet Cup

FINEMADING - натхненні зірками

FINEMADING - партнер компанії Xiaomi, що створив «люксовий» продукт, в якому поєднуються висококласний фарфор виробництва всесвітньо відомої французької компанії Hermes і елітне дерево з Китаю, Європи, США і Африки. Дерев'яні ручки-планети і блюдця під чашку виготовляються на фабриці Імператорського Палацу-музею в Пекіні.

Набір Finemading coffee cup (2 sets group)

Справжній фарфор

Фарфор від FINEMADING проходить загартування при надзвичайно високій температурі близько 1330 градусів, а подальша професійна обробка забезпечує фарфору міцність і певну ступінь прозорості. На фарфорі Ви не помітите темних плям або нерівностей, адже чашка зроблена з дотриманням безлічі правил і пройшла серію процедур контролю. З близько 1000 чашок, «гідними» визнаються лише приблизно 100.

Набор Finemading coffee cup (2 sets group) високоякісний фарфор і дерево

Елітне дерево

У якості ручки використовуються ретельно оброблені дерев'яні кулі у вигляді "маленької планети", а дерев'яні блюдця асоціюються з кільцем планети. Не бійтеся пошкодити меблі або обпекти руки, адже про Вас вже подбали.

Натуральне дерево не фарбується. Воно проходить 5 шліфувальних процесів, перш ніж потрапити у Ваші руки. Дерево, яке використовується для створення набору Finemading Сoffee Сup, також є матеріалом для виготовлення високоякісних меблів.

Набор Finemading coffee cup (2 sets group) гарна обробка матеріалів

Безпека

Якщо у Вашій чашці занходиться чай зі свіжого окропу або свіжозаварена кава і Ви думаєте, що ручка відвалиться і Ви постраждаєте від гарячої рідини - не варто непокоїтись. Ручка з'єднана з чашкою спеціальними латунними деталями, що робить чашку безпечною для напоїв будь-якої температури.

Набор Finemading coffee cup (2 sets group) безпечне використання

Рекомендації щодо використання

Не варто поміщати набір у мікрохвильову піч, холодильник або інше середовище. Також уникайте тривалого контакту чашки та блюдця з водою, аби уникнути деформації дерева.

Розміри

Розміри чашки: діаметр - 6.6 ± 2% см, висота - 6_1 ± 3% см, об'єм - 140 ± 6% мл.
Розміри блюдця: діаметр - 10.6-10.8 см, висота - 0.8-0.9 см.

Набор Finemading coffee cup (2 sets group) розміри

Назва Набір FINEMADING Planet Cup (4 sets group)
Бренд: Fine Mading
Матеріал Фарфор, дерево
Розмір чашки Діаметр – 6.6 ± 2% см, висота - 6_1 ± 3% см, об'єм - 140 ± 6% мл
Розмір блюдця Діаметр – 10.6-10.8 см, висота – 0.8-0.9 см
Комплектація 1 набір (2 чашки, 2 блюдця)

Завантаження…