Колонка Mi Internet Speaker - багатофункціональний гаджет, здатний дивувати!

  • 27.05.2017
  • 1626

4 динаміка, інтернет-радіо, будильник, Bluetooth-колонка та підтримка Wi-Fi 802.ac – все це, і багато іншого відмінно вмістилося в інтернет-колонку Mi Internet Speaker. Не дивно, що нам захотілося поглянути на розпакування цього цікавого гаджета.

Mi Internet Speaker коробка

Пристрій упаковано в класичну для продукції Mi картонну коробку, оформлену в стилі мінімалізму. Всередині неї, в спеціальному паперовому боксі знаходиться сам пристрій і аксесуари до нього.

Mi Internet Speaker упаковка

Mi Internet Speaker бокс для колонки

Mi Internet Speaker аксесуари

Відмінний стильний дизайн корпусу прекрасно доповнює вбудований у верхню частину колонки пульт управління. Дизайнери Mi, як зазвичай, спрацювали на вищому рівні.

Mi Internet Speaker стильний дизайн

З тильного боку колонки знаходяться порти USB 2.0 і AUX.

На нижній внутрішній стороні інтернет-колонки розташований QR-код для мобільного застосування вашого смартфона. Гаджет сумісний як з Android, так і з iOS-платформами.

Mi Internet Speaker

Щоб синхронізувати Mi Internet Speaker і смартфон слід додати пристрій у мобільному додатку, а потім натиснути і деякий час утримувати кнопку Play на корпусі пристрою.

Mi Internet Speaker синхронізація зі смартфоном

За допомогою мобільного додатку ви можете налаштувати Інтернет-радіо, управляти треками тощо. Пристрій забезпечений процесором Amlogic 8726M3 Cortex A9 і вбудованою пам'яттю 8 ГБ, що дозволяє зберігати вподобані композиції, щоб потім прослуховувати їх без підключення до Інтернету.
Крім Wi-Fi, колонка підтримує Bluetooth і забезпечена роз'ємом DLNA. До гаджету можна підключити декілька смартфонів.

Mi Internet Speaker декілька смартфонів

Крім різних інновацій, конструктори подбали і про хорошу якість звуку. Для цього гаджет отримав 2 середньочастотних динаміка діаметром 2.5 дюйма та 2 високочастотних динаміка-твіттера. Фазоінвертор-трубка усуває спотворення звуку, а шовковий дифузор ВЧ-голівок робить звучання якіснішим.

Mi Internet Speaker комфортне використання

При цьому, розміри гаджета складають 282×95×90 мм при вазі 1.6 кг. Все це разом дозволяє використовувати Mi Internet Speaker де завгодно – на кухні, в кімнаті тощо.

Інші новини