Чому Viomi не остання компанія в світі Інтернету речей

  • 25.05.2017
  • 1567

Всі ми, хоча б раз у своєму житті, чули в новинах або читали в газетах, що в такому-то будинку сталася пожежа через забуту ввімкнуту праску. Або ж, у когось була погана розетка, що стало причиною короткого замикання.

На жаль, від подібних нещасть не застрахована жодна стара, класична електроніка та техніка. Однак ризик подібного жаху зведений до мінімуму при використанні розумних пристроїв.

Компанія Xiaomi робить все можливе для створення повноцінного «розумного будинку», наповненого гаджетами, які на 100% вписуються в концепцію Інтернету речей. Це розумні розетки, розумні вимикачі, розумні чайники, розумні очисники води та повітря тощо.

xiaomi viomi интернет вещей

Одним з найяскравіших виробників такого роду пристроїв є суббренд китайської корпорації – компанія VioMi. Ця компанія давно вже славиться своїми фільтрами для води, очисниками та іншими цікавими пристроями. У планах компанії забезпечити повноцінну «кухонну екосистему» що складається з розумного холодильника, розумної витяжки, розумної плити тощо.

xiaomi viomi розумний дім

Контроль зі смартфона будь-якого розумного пристрою, можливість «спілкування» пристроїв між собою, створення потрібної власнику домашньої екосистеми «Розумний Дім» - ось мала частина того, що пропонують своїм покупцям фахівці Xiaomi та VioMi.

xiaomi viomi розумний чайник

Більше здоров'я, більше безпеки, більше зручності – більше щастя в житті кожного з нас!

Інші новини
 Чому Viomi не остання компанія в світі Інтернету речей
Чому Viomi не остання компанія в світі Інтернету речей
  • 25.05.2017
  • 1568
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини