Бадьора новинка від Xiaomi – розроблено розумний... карниз для штор!

  • 20.05.2017
  • 1638

Розумний вимикач, розумна зубна щітка, розумна розетка – який же новий пристрій наділить «розумом» компанія Xiaomi? Розумний карниз для штор? Чому б і ні!

Agara Smart Curtain штори

Agara Smart Curtain – це новий розумний пристрій екосистеми Xiaomi, який повністю відповідає концепції «Розумний Дім». Пристрій складається з, відповідно, карниза для штор і спеціального блоку, всередині якого розташований мотор. Керуюча схема мотора підтримує протокол ZigBee, а значить, розумний карниз не тільки може управлятися зі смартфона, але й взаємодіє з іншими гаджетами Xiaomi Smart Home.

Agara Smart Curtain надійний мотор

Agara Smart Curtain розумний карниз

Завдяки спеціальному мобільному додатку, ви зможете відкривати і закривати штори, не встаючи з дивана або не відходячи від комп'ютера. Штори відкриваються плавно та, завдяки використанню шумоізоляційних матеріалів в місці розташування мотора, ще й тихо.

Agara Smart Curtain дистанційне керування

Agara Smart Curtain керування зі смартфона

Що стосується самого корпусу блоку, в якому розташований мотор, він виконаний з авіаційного алюмінію, а значить, протистоїть корозії, можливим ударам і високій температурі.

Agara Smart Curtain мобільний додаток

Крім того, щоб ваші штори не виявилися заблоковані в разі проблем з електроживленням в будинку, конструктори передбачили можливість закривання і відкривання підвішених на Agara Smart Curtain штор звичайним, «ручним» способом.

Agara Smart Curtain ручне відкриття штор

Agara Smart Curtain ZigBee

Інші новини
Бадьора новинка від Xiaomi – розроблено розумний... карниз для штор!
Бадьора новинка від Xiaomi – розроблено розумний... карниз для штор!
  • 20.05.2017
  • 1639
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини