Упевнений, ви завжди хотіли знати, що всередині у фільтра очищувачів повітря серії Mi Air!

  • 19.05.2017
  • 1705

Замисліться на хвилину – з чим кожен день мають свою справу потужні 360-градусні фільтри очищувачів повітря Mi Air? Пил, бруд, вовна, волосся, бензоли, сигаретний дим, найдрібніші тверді частинки класу РМ 2.5 – і це ще не весь список!

Не знаю як вам, а особисто мені завжди хотілося своїми очима подивитися на те, з чого ж складається цей «крутий робітник»? Мене просто мучила думка - що ж всередині у цього циліндричного фільтру?

Mi Air циліндрічний фільтр

Я, звісно ж, читав безліч описів цього розхідника, дивився картинки, але це було все не те. І ось я зважився – пора «розкрити» цей об'ємний фільтр і пильно подивитися на його «внутрішній світ»!

В якості тестової моделі, був обраний використаний фільтр. Те, що він уже вимагає заміни, можна чітко побачити по його кольору, що змінився.

Mi Air використанний фільтр

Спочатку зриваємо пластиковий шар - з ним все і так ясно. Його завдання - зупиняти великий бруд, і він виконує це завдання на «відмінно»!

Mi Air пластиковий шар

Йдемо далі, на черзі НЕРА-фільтр. Оце так, він досить товстий! Такий шар дійсно зможе забезпечити якісну фільтрацію на всі чесні 360 градусів!

Mi Air HEPA фільтр

Mi Air товстий шар

Mi Air надійний фільтр

Далі найцікавіше – знаменитий вугільний фільтр.

Mi Air вугільний фільтр

Нічого собі! Та ви тільки подивіться, які великі в нього гранули! Так ось чому очищення здійснюється настільки ефективно! Так, фахівці, які розробили цей фільтр, безумовно, знають свою справу.

Mi Air великі гранули

Mi Air ефективний вугільний фільтр

Що ж, цей короткий, але надзвичайно «щільний» аналіз показав, що «начинка» фільтра на 100 відсотків «соковита» і ефективна. Незважаючи на це, Xiaomi вже анонсувала новий «антибактеріальний» фільтр, призначений для очищувачів повітря серії Mi Air. Цікаво, коли можна буде побачити, що у нього всередині?

Mi Air антибактеріальний фільтр

Інші новини