Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier Pro

Тиша і висока потужність

Високопродуктивний повітря SmartMi Air Purifier Pro має високу швидкістю та ефективність очищення повітря в приміщенні площею до 60 м2 з продуктивністю до 500 м3/год. Пристрій отримав вбудований дисплей з автоматичним налаштуванням яскравості і нічним режимом, а також індикатор забруднення повітря. 

Ефективна фільтруюча система

Циліндричний фільтр з системою потрійного очищення (пластикова сітка, НЕРА і вугільний фільтр) має власну систему ідентифікації і зручний механізм нагадування про необхідність заміни фільтра.

Інтеграція зі смартфоном

Підключення по Wi-Fi до інтернету і Вашого смартфону дозволяють управляти роботою SmartMi Air Purifier Pro навіть здалеку за допомогою програми для розумного будинку MiJia.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Дмитрий, 08.05.2021
Здравствуйте, подскажите стоимость доставки в курьером в Харьков и запечатанный ли фильтр?
Адміністрація MIOT.UA 08.05.2021
Добрый день, согласно тарифов "Новая почта", адресная доставка
Геннадій, 16.05.2020
Дякую за швидку доставку. Користуюсь пристроєм вже два тижні. Пилу на підлозі та меблі стало значно менше. Рекомендую данний пристрій і цей магазин.
Всі відгуки

SmartMi Air Purifier Pro

SmartMi Air Purifier Pro став продовженням лінійки очищувачів повітря для розумного будинку MiJia. У пристрої використані тільки новітні технології очищення та аналізу повітря, крім того, творці прислухалися до кожного відгука покупців, щоб зробити використання приладу ідеальним.

SmartMi Air Purifier Pro​ це:

  • Високі швидкість і ефективність очищення;
  • Низький рівень шуму;
  • Прекрасний зовнішній вигляд;
  • Зручність в обслуговуванні.
  • Дисплей з датчиком освітленості.

Професійна версія очисника повітря SmartMi Air Purifier Pro отримала OLED дисплей, який в режимі реального часу відображає якість повітря в приміщенні. Яскравість дисплея регулюється автоматично в реальному часі, щоб він був добре освітленим вдень і не сліпив очі вночі. На дисплей виводиться інформація про температуру, вологість повітря в приміщенні, підключення до мережі і режими роботи.Xiaomi Mi Air Purifier Pro дисплейІндикатор забруднення

Світлодіодне кільце навколо екрана змінює свій колір з зеленого на оранжевий або червоний залежно від чистоти повітря в приміщенні.

При концентрації забруднюючих частинок менше 75 мкг/м3 повітря кільце світиться зеленим кольором, сигналізуючи про чистоту повітря.

Коли кількість пилу в повітрі підвищується до 150 мкг/м3, SmartMi Air Purifier Pro оцінює це як помірну ступінь забруднення, включаючи оранжеве підсвічування.

При рівні забруднюючих частинок більше 150 мкг/м3 включається червоне підсвічування, що сигналізує про серйозне забруднення повітря. Визначення забрудненості повітря здійснюється високоточним лазером, який здатний виявити частинки всього 0.3 нм в діаметрі.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro регуляция дисплея

Збільшена потужність і продуктивність

В Mi Air Purifier Pro повністю змінено спосіб руху повітря і принцип його циркуляції при очищенні. Крім того, збільшена потужність двигуна, а також змінено нагнітаючий вентилятор, що дозволило знизити рівень шуму і підвищити продуктивність. Завдяки цьому SmartMi Air Purifier Pro ефективно очищає приміщення площею 60 квадратних метрів, продуктивність пристрою підвищилася на 20% порівняно з попередниками, і становить 500 кубічних метрів на годину. В залежності від навантаження та забруднення повітря споживана потужність складає від 1.5 до 66 Вт.Xiaomi Mi Air Purifier Pro площадь

Xiaomi Mi Air Purifier Pro простор

Бездоганна аеродинаміка

Просунута аеродинамічна система дозволяє всмоктувати повітря з усіх кутів приміщення. Цьому сприяє і перфорований корпус, який збільшує площу всмоктування, і новий вентилятор зі зміненою формою лопатей, завдяки чому він видає менше шуму, але має підвищений коефіцієнт корисної дії. Рівень шуму також знижений завдяки покращеній аеродинаміці внутрішніх повітроводів.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Xiaomi Mi Air Purifier Pro мотор

Очищене повітря потужним потоком викидається вгору, потім опускається вниз, піднімаючи з підлоги пил, після чого знову засмоктується в очисник. Такий круговорот повітря в кімнаті дозволяє максимально швидко і ефективно очистити приміщення.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro воздух

Картриджі з ідентифікатором RFID

Картриджі для SmartMi Air Purifier Pro оснащені ідентифікаційною міткою RFID, завдяки чому кожен картридж став унікальним. Пристрій сам аналізує ступінь забрудненості картриджа і пропонує замінити його, коли прийде час. Завдяки новій системі сигналізування, повідомлення про заміну картриджа з'явиться прямо на Вашому смартфоні!

Для SmartMi Air Purifier Pro підходять фільтри від попередніх моделей - SmartMi Air Purifier і SmartMi Air Purifier 2!

Xiaomi Mi Air Purifier Pro фильтры

Фільтрація пилу та забруднюючих речовин

Циліндричний фільтр створений з декількох шарів різних матеріалів, таких як пластиковий фільтруючий елемент, НЕРА фільтр і тришарова сітка з активованим вугіллям. Це дозволяє SmartMi Air Purifier працювати з високою продуктивністю і гарантує ефективне очищення повітря від часток пилу.

  1. Пластиковий фільтруючий елемент забезпечує первинну очистку. Затримує пил, шерсть та ін великі забруднення.
  2. Сітковий фільтруючий елемент HEPA від компанії Toray ефективно (99.3%) очищає від частинок з діаметром понад 0.3 мкм.
  3. Фільтруючий елемент з активованим вугіллям з кокосової шкаралупи ефективно усуває формальдегід, бензол та інші небезпечні речовини.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro интерьер

SmartMi Air Purifier Pro фільтрує:

100% пилу, шерсті домашніх тварин та мікрочастинок;
99.3% мікрочастинок (розміром 2.5 мкм);
91% формальдегіду та бензолу.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro уголь

Різні режими роботи

В SmartMi Air Purifier Pro передбачено кілька режимів роботи: автоматичний режим, при якому пристрій сам визначає забруднення повітря і збільшує, або зменшує швидкість роботи. При повному очищенні повітря в приміщенні прилад переходить в режим очікування. Крім того, доступний режим обраного, при якому для кожного приміщення можна задати параметри фільтрації.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Зручна інтеграція з Вашим смартфоном

Очищувач повітря SmartMi Mi Air Purifier Pro має вбудований модуль Wi-Fi, завдяки якій він підключається до інтернету і смартфону. При цьому на смартфон може бути встановлено фірмовий додаток, яке дозволяє регулювати швидкість очищення, а також стежити за станом повітря. Додаток може бути встановлено на смартфони як Android, так і IOS.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro смартфон

Тип: Очищувач повітря
Бренд: SmartMi
Основной метод очистки: На оcнові повітряних фільтрів
Площа приміщення, кв.м: 36-60
Потужність, Вт: 1.5 - 66
Рівень шуму (макс.), дБ: 68
Габарити (В х Ш х Г), мм: 735х260х260
Вага, кг: 8
Фільтр попередньої очистки: так
Вугільний фільтр: так
Нано-фільтр: ні
НЕРА-фільтр: так
Фотокаталітичний фільтр: ні
Антибактеріальний зволожуючий фільтр: ні
Цифровий дисплей: так
Таймер: так
Пульт ДУ: ні
Вбудований іонізатор: ні
Ароматизація: ні
Управління ступенем очистки: так
Автоматичний режим: так
Автоматичне регулювання вологості: ні
Регулятор інтенсивності випаровування: ні
Теплый пар: ні
Внутрішня підсвітка: так
Захист від дітей так
Сумісність з іншими фільтрами: SmartMi Air Purifier, SmartMi Air Purifier 2
Додатково Продуктивність до 500 м3/год. Високоякісний циліндричний фільтруючий патрон на 360 градусів, тришарове очищення, «розумний» безщітковий електричний двигун, інтенсивний турбовентилятор, шумозаглушення, зниження можливості витоку повітря, дистанційне керування по Wi-Fi зі смартфона, займає площу еквівалентну аркушу паперу A4.

Завантаження…

Відгуки користувачів
Дмитрий, 08.05.2021
Здравствуйте, подскажите стоимость доставки в курьером в Харьков и запечатанный ли фильтр?
Адміністрація MIOT.UA 08.05.2021
Добрый день, согласно тарифов "Новая почта", адресная доставка
Геннадій, 16.05.2020
Дякую за швидку доставку. Користуюсь пристроєм вже два тижні. Пилу на підлозі та меблі стало значно менше. Рекомендую данний пристрій і цей магазин.
Руслан, 18.04.2020
Скажите пожалуйста когда будет в наличии.
Адміністрація MIOT.UA 18.04.2020
Добрый день, пока информации нет, но Вы можете оформить предзаказ (оставить заявку уведомить о наличии) на данной странице, после оформления Вам на электронную почту придет уведомление, сразу когда товар появится в наличии.
Николай, 13.04.2020
Какая версия? Европейская, глобальная или Китайская?
Адміністрація MIOT.UA 13.04.2020
Добрый день, пока только китайская
Александр, 06.04.2020
Добрый день. Скажите пожалуйста регламент замены фильтров какой? Как часто менять фильмы у обеих версий ?
Адміністрація MIOT.UA 06.04.2020
Добрый день, все индивидуально и зависит от условий эксплуатации. В среднем 3-5 месяцев
Тимофей, 22.08.2019
Спасибо за ответ. И последний вопрос: кроме мощности, есть ли еще разница между 2s и PRO, технологии, расходники и тд? Спасибо.
Адміністрація MIOT.UA 22.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Тимофей, нет.
Тимофей, 20.08.2019
Здравствуйте. Расскажите пожалуйста о разнице в шуме между моделями 2s и PRO. Хочется боле мощный но не хочется шума. Спасибо.
Адміністрація MIOT.UA 20.08.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Тимофей, очиститель работает почти бесшумно, работа вентиляторов не слышна. Уровень шума не превышает 34 дБ в минимальном режиме. Это справедливо для обеих моделей.
Viacheslav, 23.10.2018
В чем отличие от Xiaomi Mi Air Purifier 2 и Xiaomi Mi Air Purifier
Адміністрація MIOT.UA 23.10.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Viacheslav, среди основных отличий Xiaomi Mi Air Purifier 2 от базовой модификации Xiaomi Mi Air Purifier стоит отметить: Повышение скорости очистки до 10 минут, однако при этом производительность снизилась до 310 куб. м/ч. В то же время габариты уменьшились на 40% и составили 240х240х520 мм; Организация более эффективной циркуляции воздушного потока, для чего используется технология из авиастроения, обеспечивающая повышенную мощность всасывания и выдува; Появление режима интенсивной фильтрации, благодаря которому удается быстро очистить помещение от наиболее опасных веществ; Система фильтрации практически не претерпела изменений, единственное, что добавилось – функция информирования о степени загрязненности фильтрующих элементов; Добавлено несколько режимов работы, в том числе для рабочего кабинета, спальни, гостиной и детской комнаты. Прибор учитывает особенности каждого помещения и подбирает исходя из этого оптимальный способ функционирования. Он отлично подойдет как для квартир, так и офисного применения.
Nick, 15.11.2017
Чи є можливість замовити цей очищувач? І якщо так, то коли і яка ціна. Можливо привезти з Китаю Дякую
Адміністрація MIOT.UA 16.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Nick, поставка очистителя ожидается к концу ноября.
Володимир Вертилецький, 28.04.2017
В чем отличие от Xiaomi Mi Air Purifier 2 и Xiaomi Mi Air Purifier
Администрация Xiaomi.ua, 28.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Володимир, версия Pro со встроенным цифровим дисплеем для вывода информации о состоянии устройства.
Додати коментар