Зволожувач Xiaomi SmartMi Humidifier White CJJSQ01ZM

Зволожувач повітря SmartMi Humidifier White - зволожувач повітря для розумного будинку MIJIA з підтримкою Wi-Fi.

Завдяки об'єму 3.5 літра, а також невеликій витраті води - 355 мл/годину, зволожувач може працювати до 16 годин на одній заправці. Пристрій оснащений ультрафіолетовою лампою, яка знезаражує воду і вбиває хвороботворні бактерії. Корпус виконаний з АВЅ пластику з антибактеріальним покриттям, яке також бореться з бактеріями і перешкоджає утворенню накипу.

Управління здійснюється по Wi-fi через фірмовий додаток MIJIA.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Юрій, 09.08.2018
Чи будуть його ще продавати ? Дякую
Адміністрація MIOT.UA 09.08.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрій, найближчим часом поставка не очікується.
Я, 08.12.2017
Когда появится в продаже?!
Адміністрація MIOT.UA 08.12.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Поставка планируется в течении 21 рабочего дня.
Всі відгуки

Компанія Xiaomi презентувала зволожувач повітря SmartMi Humidifier White, який є доповненням до фірмових очищувачів повітря серії Air Purifier.

  • Зволоження і знезараження повітря
  • До 16 годин роботи
  • Зручне управління зі смартфона

SmartMi Anti-Bacteria Humidifier виконаний у формі циліндричного моноблоку білого кольору, 33.6 см заввишки і 20.7 см в діаметрі. Пристрій виконаний в мінімалістичному японському дизайні.

Smartmi Anti-Bacteria Humidifier front

Всередині SmartMi Humidifier White знаходиться резервуар на 3.5 літра води. Однієї заправки зволожувачу вистачає на 16 годин роботи. На зовнішній поверхні корпусу знаходиться індикатор рівня води, виконаний у вигляді тонкої смужки з темного пластику.

Вода в резервуарі знезаражується ультрафіолетовою лампою з холодним катодом (CCL), виробленим в Японії фірмою Stanley. Світло цієї лампи дозволяє знищити до 98.8 % усіх відомих бактерій, завдаючи пошкодженню бактеріальної ДНК.

Smartmi Anti-Bacteria Humidifie UV

Крім цього, всі дотичні з водою частини зроблені з АВЅ пластику з антибактеріальним покриттям. Завдяки цьому в резервуарі знищуються такі патогенні бактерії,як стафілококи, клепсієли і кишкові палички, а також збудники пневмонії.

Smartmi Anti-Bacteria Humidifie ABS

Принцип роботи зволожувача SmartMi Humidifier White полягає в тому, що вода з основного резервуара, пройшовши знезараження через ультрафіолетову лампу, потрапляє на ультразвуковий резонатор. Резонатор оснащений п'єзоелектричним елементом, який здійснює до сотні коливань в секунду, розбиваючи великі краплі води в дрібні, і перетворюючи їх на туман. Сухе зовнішнє повітря втягується в зволожувач повітря за допомогою вентилятора, і проходячи через суспензію водяного туману, викидається назовні.

Такий принцип роботи зволожувача SmartMi Humidifier White дозволяє підтримувати високу вологість в приміщенні, при цьому, працюючи дуже тихо.

Smartmi Anti-Bacteria Humidifier

Зволожувач повітря SmartMi Humidifier White оснащений Wi-Fi (2.4 ГГц), завдяки чому управління зволожувачем здійснюється через фірмовий додаток MIJIA. Зі свого смартфона ви можете налаштувати час роботи, таймер, а також задати рівень вологості в приміщенні. У додатку також відображається рівень води, яка залишилася в резервуарі.

Smartmi Anti-Bacteria Humidifie smart

Пристрій обладнаний спеціальною системою захисту від роботи без води, що дозволяє йому автоматично переходити в режим очікування, коли вода в резервуарі закінчиться. Коли бак заповнений - на корпусі горять 3 зелених індикатора, по мірі витрачання води верхні індикатори гаснуть.

Тип: Зволожувач повітря
Бренд: SmartMi
Модель: CJJSQ01ZM
Напруга: 220 В
Об’єм: 3.5 л
Витрата води: 355 мл/год
Потужність: 36 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
З’єднання: Wi-Fi iEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Габарити: 336 х 207 мм
Вага: 3.7 кг
Колір: Білий
Площа приміщення, м²: до 30
Рівень шума: 36 децибел
Тривалість роботи: До 16 годин на одній заправці

Завантаження…

Відгуки користувачів
Юрій, 09.08.2018
Чи будуть його ще продавати ? Дякую
Адміністрація MIOT.UA 09.08.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрій, найближчим часом поставка не очікується.
Я, 08.12.2017
Когда появится в продаже?!
Адміністрація MIOT.UA 08.12.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Поставка планируется в течении 21 рабочего дня.
Николай, 16.11.2017
Здравствуйте. Ожидается поступление данного товара в ближайшее время? Спасибо
Адміністрація MIOT.UA 17.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Николай, поставка увлажнителя ожидается в течении 21 рабочего дня.
Денис Игнатенко, 12.02.2017
Использую воду из системы фильтрации с обратным осмосом. Через неделю бесперебойной работы начал выплескивать крупные фракции воды на пол, помогла промывка и чистка налета на испарителе, вероятно нужно делать это периодически. Мобильное приложение MiHome не может удаленно контролировать работу, устройства как я видел в обзорах - только лишь просмотр влажности воздуха в помещении. Из MiHome периодически пропадает ранее сопряженное устройство и требуется периодическая авторизация в программе. Софт изобилирует багами - невозможно добавить Air Humidifier без ухищрений, контроль не функционален, заявил об ошибках разработчику, спустя неделю ответа нет. Само устройство пол беды работает, а софт с удаленным контролем - просто кошмар.
Александр, 19.12.2016
Подразумевает ли данный увлажнитель использование картриджей/фильтров для очистки воды во избежание образования белого налета на мебели?
Адміністрація Mi.UA, 20.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Александр, таких проблем с данным устройством не возникает.
Максим, 07.02.2017
Хороший вопрос, присоединяюсь. Соль из воды оседает на мебели некрасивым белым налетом. Я для избежания подобного эффекта пользовался бутылированной очищенной водой "для офисов".
Максим, 08.12.2016
Здравствуйте! Подскажите он интегрируется с датчиками Xiaomi умный дом? Интересуют датчик влажности.
Адміністрація Mi.UA, 09.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Максим, да интегрируется, взаимодействие и управление устройствами происходит с помощью приложения к смартфону.
Анна, 06.12.2016
Добрый день, подскажите ожидаются ли поступления увлажнителя воздуха?
Адміністрація Mi.UA, 06.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анна, ожидаем во второй половине декабря.
Андрей К, 02.12.2016
Який тип зволожувача, ультразвуковий?
Адміністрація Mi.UA, 02.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Андрій, так.
Додати коментар