Велосипед Xiaomi QiCYCLE R1

Я - король дороги

Фантастичний шосейний велосипед Qicycle R1 являє собою досконалу машину з поглинання кілометрів - надлегка карбонова рама від Mitsubishi, точна електронна трансмісія Shimano Ultegra Di2, датчики діагностики стану спортсмена і його досягнень ANT +, суперсучасні карбонові колеса, стійкі до пошкоджень навіть на нерівних дорогах.

Слідкуйте за тренувальним процесом

Завдяки підключенню до додатка MiFit дані про ваші тренування і фізичний стан передаються в хмарне сховище MiFit + Qi-Cloud. Тепер ви зможете не тільки отримувати точні звіти про минулі поїздки, а й аналізуючи їх, будувати свій тренувальний графік.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Никита, 06.02.2018
Когда появиться в наличии данный шоссейник, его достаточно сложно найти
Адміністрація MIOT.UA 06.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Никита, доставка велосипеда по предзаказу, детальнее узнавайте у менеджера в отделе продаж по телефону горячей линии: 0 (800) 60-44-71
Руслан, 19.07.2017
Можно ли ожидать поставку данного товара?
Всі відгуки

Шосейний велосипед Xiaomi Qicycle R1

Рекордно низька маса

Менше маса - менший опір

При створенні велосипеда немеловажную роль інженери відводили зниження загальної маси, використовуючи тільки найкращі комплектуючі. Карбонова рама від компанії Mitsubishi, масою всього 850 г, карбонова вилка, масою 340 г, сидіння - всього трохи більше 200 р. Завдяки цьому досягається відмінне співвідношення жорсткості і комфорту їзди, підтверджене сертифікатом EFBET.

  • Відмінний баланс між жорсткістю і комфортом
  • Загальна маса - 7 кг
  • Маса рами - 850 грамів
  • Вилка Ke Lai - 340 грамів
  • Сидіння Fi'zi:k - 218 грамів

xiaomi-QiCycle-R1

Визнаний дизайн

Функціональність і краса - візитна картка R1

Велосипед, виконаний з вуглецевого волокна, укомплектований топовими запчастинами і відрізняється чудовими динамічними характеристиками, став не лише спортивним снарядом, але і справжнім "стилягою" - його відзначили нагородами на знаменитих конкурсів дизайну RedDot Awards 2016, TAIPEI CYCLE d&i awards 2018,  EFBET 2016-2017.

bike-QiCycle_R1-0

Електронна трансмісія

Революція в якості перемикання швидкостей

Велосипед QiCycle R1 оснащений топової трансмісією SHIMANO Di2, яка забезпечує прекрасну якість перемикання передач і має знижену масу, що дуже важливо для велосипеда такого класу. Для перемикання передач використовуються рукоятки dual-shift control, які одночасно виконують функцію гальмування і зміни передач. 

xiaomi-QiCycle-R1

Карбонова рама

Надійна, міцна, "катящая"

Рама велосипеда виготовлена компанією Mitsubishi з карбонового волокна, що робить її не тільки міцною і легкою, але ще здатної до амортизації і погашення невеликих вібрацій. Це дозволяє менше втомлюватися, перебуваючи в сідлі. 

Жорстка рама дозволяє успішно передавати енергію від ноги до педалі і далі на колесо. Общеизветно, що чим жорсткіше рама, тим краще у велосипеда накат і тим більшу швидкість на ньому можна розвинути. Однак жорстка рама викликає втому, тому вона повинна пом'якшувати удари та вібрації, викликані дорожнім покриттям. Ідеальний баланс компонентів рами Mitsubishi Т800 забезпечує тривалу їзду на високій швидкості без втоми. 

Головне - швидкість

Аеродинамичний профіль

Завдання швидкісного шосейного велосипеда - максимально швидке пересування на дорозі. Для цього велосипед QiCycle R1 має дуже низьке лобове опір, а також, завдяки вигнутому керма - т. зв. "барана" - допомагає велосипедисту знизити опір при русі. Обмотки керма fi'zi:k допомагають змінювати положення рук і знижують вібрації, які викликають втому. 

QiCycle_R1

xiaomi-QiCycle-R1

Легка і надійна вилка

Рентгенодіагностика для максимальної якості

Вилка - одна з найважливіших частин шосейного велосипеда, оскільки вона забезпечує "накат", гасіння дрібних вібрацій, які викликають загальну втому і призводять до зниження темпу руху. При цьому вона повинна бути достатньо міцною, щоб витримати масу тіла велосипедиста, але при цьому бути максимально легкою. Для того, щоб вилка масою всього 320 грамів з успіхом відповідала стандартам, вона проходить численні перевірки і сертифікації.

xiaomi-QiCycle-R1

Карбонові обода коліс

Легкі, надійні, стійкі до пошкоджень

Для зниження маси шосейних велосипедів використовуються кліщові гальма, які гальмують безпосереднім натиском на обід велосипеда. Завдяки використанню карбонових ободів вони можуть розігріватися навіть до 230°C і при цьому не змінювати свою геометрію. Унікальне U-образне поперечний переріз забезпечує жорсткість і міцність коліс.

xiaomi-QiCycle-R1

Фірмові втулки коліс від QiCycle на промподшипниках створюють мінімальне тертя, передаючи всю енергію від обертання педалей до грунту.

xiaomi-QiCycle-R1

Повна статистика руху

Синхронізація з хмарами  хмарне сховище MiFit + Qi-Cloud

Завдяки підключенню до додатка MiFit дані про ваших тренуваннях і фізичному стані передаються в хмарне сховище MiFit + Qi-Cloud. Тепер ви зможете не тільки отримувати точні звіти про минулих поїздках, але і аналізуючи їх, будувати свій тренувальний графік.

xiaomi-QiCycle-R1-19.jpg

xiaomi-QiCycle-R1

Сучасні технології виробництва

Технології дозволяють досягти високих результатів

Рама і електронні компоненти велосипеда створені за найсучаснішими технологіями. Наприклад, для виробництва кожної рами використана лише одна силіконова форма (UHFO silikon mandrel), завдяки чому вуглецеві волокна лягають гладко і паралельно одне одному. Це збільшує міцність на 20% і жорсткість при коченні на 2.5%. Технологія ULv передбачає виливок рами під тиском 220 атмосфер, що на 46.7% вище передбачає стандарт. Високий тиск зменшує пористість матеріалу і збільшує міцність.

xiaomi-QiCycle-R1

xiaomi-QiCycle-R1

Система ANT + від QiCYCLE за допомогою датчиків передає інформацію про тренувальний процес на ваш смартфон. Похибка роботи датчиків не перевищує високі стандарти в класі устаткування для професійного використання.

xiaomi-QiCycle-R1

xiaomi-QiCycle-R1

Батарея для живлення трансмісії вбудована в підсидільний штир.

Для комплектації велосипеда Qicycle R1 використані тільки кращі комплектуючі.

xiaomi-QiCycle-R1

xiaomi-QiCycle-R1xiaomi-QiCycle-R1

Назва: QiCYCLE XC650
Бренд: QiCYCLE
Тип: Шосейний велосипед
Рама: Карбонова, з волокна Mitsubishi Т-800
Розміри: М
Вилка: QiCYCLE R1 F
Винос керма: QiCYCLE R1 RAS-D6302 Alloy 90 мм
Кермо: QiCYCLE R1 RAS-A - 6510BTAR38, Wide 410 мм, Reach 75 мм, Drop 125 мм;
Обмотка керма: Fizik Superlicht 2 мм
Сідло: Fizik Airone R5
Підсідельна труба: QiCYCLE R1SP 250 мм
Система шатунів: Shimano Ultecra 11S 50-34 MA
Касета: Shimano Ultecra BR-6800 11 - 28Т
Трансмісія: Shimano Ultegra BR-6800
Перемикач швидкостей: Shimano Ultegra 6870 Di2
Ланцюг: Shimano Ultegra BR-6800
Гальма: Кліщові, U-образні, Shimano Ultecra BR-6800F/R
Педалі: Пластикові
Колеса: QiCYCLE W3526C-QPM, 28"
Покришки: Maxxis Columbiere 25C, 120TPI
Батарея: Shiamno SV RTR2
Синхронізація: MiFit + Qi-Cloud
Система спортивних датчиків: ANT+
Додатково: Система контролю руху, підтримка Android, IOS
Маса: 7 кг
Максимальне навантаження: 100 кг
Колір: Чорний
Комплектація: Велосипед, датчики ANT+, динамометричний ключ для різьбових з'єднань

Завантаження…

Відгуки користувачів
Никита, 06.02.2018
Когда появиться в наличии данный шоссейник, его достаточно сложно найти
Адміністрація MIOT.UA 06.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Никита, доставка велосипеда по предзаказу, детальнее узнавайте у менеджера в отделе продаж по телефону горячей линии: 0 (800) 60-44-71
Богдан Ватах, 28.04.2018
Сегодня в Глобусе ТЦ «Globus 2», Майдан Незалежності, -1 пов., Вхід з боку Монумента Незалежності (044) 501-25-32(097) 371-99-82
Руслан, 19.07.2017
Можно ли ожидать поставку данного товара?
Адміністрація Mi.UA, 21.07.2017
Спасибо за ваш интерес к Mi. Руслан, в ближайшее время поставка этой модели не планируется. Подписывайтесь на наш новостной канал, а также каналы социальных сетей, и Вы один из первых узнаете о новинках в нашем магазине а также акциях и скидках.
Додати коментар