Захисний шолом Xiaomi QiCYCLE Adults Helmet Red

Захисний шолом Adults helmet Red максимально захищає голову від травм у випадку падіння або зіштовхнень, при цьому зберігає повну свободу рухів:

  • ABS-пластик+поліпропілен
  • 9 вентиляційних отворів
  • абсорбуючі підборідник та підкладка
  • кільце для налаштування та Y-подібні ремені
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Захисний шолом Adults Helmet Red

Захисний шолом Adults helmet Red максимально захищає голову від травм у випадку падіння або зіштовхнень, при цьому зберігає повну свободу рухів.

Безпека

Захисний шолом Adults Helmet від QiCycle призначений длw поїздок по місту на велосипеді. Він має легку вагу (314 г), стійкістю до ударів і комфортну посадкою на голові. Полікабонатний корпус шолома бере на себе основний удар при падінні, а пінополістирол пом'якшує неприємні відчуття.

Захисний шолом QiCycle

9 отворів, розташованих по всьому шолому, дозволяють гаджету "дихати", а козирок з м'якою, приємною на дотик тканини, захистить від яскравого сонячного світла і дощу.

Захисний шолом QiCycle оснащення

Козирок знімається і після прання швидко висихає. Також знімається і "дихаюча" підкладка під шолом, яку можна випрати і вернути на мысце без особливих зусиль.

Захисний шолом QiCycle підкладка

Система регулювання

Захисний шолом QiCycle  система регулювання

Система кріплення за допомогою 2 Y-подібних ремінців, що застібаються на підборідді, зафіксує шолом в надійному стані, не викликаючи відчуття дискомфорту. Кільце налаштування шолома дозволяє регулювати довжину ременів для максимальної зручності.

Не варто затягувати ремені дуже щільно до шкіри. Відстань від ременя до голови має становити приблизно 1.5 см. Шолом також оснащений підборідником з абсорбуючим ефектом.

Зняття мірок

Розмір шолома - M / L (57-61 см). Щоб дізнатися чи підходить він саме Вам, виміряйте окружність голови на 2 см вище рівня брів.

Захисний шолом QiCycle  кольори

Назва Захисний шолом Adults Helmet Red
Бренд: QiCYCLE
Матеріал Полікарбонат, поліпропілен
Кількість вентиляційних отворів 9
Розмір M/L (57-61 см)
Вага 314 г
Колір Червоний