Ліхтарик Xiaomi BEEBEST Extreme bee portable flashlight F1 Black

Міні-дизайн, високоякісна обробка

Ліхтарик BEEBEST F1 має досить компактний зовнішній вигляд, зокрема, він має довжину всього 111.7 мм і вагу 126 г, тому його можна покласти в кишеню, рюкзак, сумку.

Ліхтарик обладнаний зручним шнурком, який повністю відповідає способам підвішування на зап'ясті, рюкзаку або велосипеді.

Крім того, корпус ліхтарика BEEBEST F1 виготовлений з алюмінієвого сплаву та пластика, поверхня має матову обробку.

Ця структура не тільки надає вишуканий зовнішній вигляд, але та робить ліхтарик більш міцним і стійким до ударів, особливо коли користувач використовує його під час руху.

Висока яскравість, кілька режимів освітлення

У портативному міні-ліхтарику BeeBest F1 використовуються світлодіоди CREE, відомі своєю високою стабільністю в світлотехніці.

Таким чином, лампа має яскравість до 250 люмен при максимальній відстані освітлення 130 метрів. Крім високої освітленості, світлодіоди мають надзвичайно тривалий термін служби — до 100 000 годин.

У BeeBest F1 передбачено 3 режими освітлення: низький, високий та режим спалаху, що налаштовується натисненням кнопки на «хвості» ліхтарика.

Тривалий час освітлення

У портативних ліхтариках користувачі завжди дбають про батарею та тривалість освітлення. У міні-ліхтарику BeeBest F1 виробник застосовує 3 батареї AAA (купуються окремо), щоб забезпечити до 4.5 годин використання ліхтарика.

Перевага використання знімних батарейок замість акумуляторів полягає в поліпшенні мобільності.

Користувачам не потрібно турбуватися про проблеми з зарядкою або обмеження освітлення ліхтарика, особливо коли поруч немає джерела живлення.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ліхтарик
Бренд: BEEBEST
Модель: F1
Матеріали: Пластик, алюмінієвий сплав
Яскравість: 250 лм
Максимальна дальність освітлення: 130 метрів
Тривалість освітлення: 4.5 години / 2 години (слабке / сильне)
Режими освітлення: Низький, високий, спалах
Джерело живлення: Батарейки AAA x 3 (купуються окремо)
Вага: 126 г