Змінна насадка з великими волокнами Xiaomi SWDK towel Cleaning cloth two parts

Універсальна насадка складається з декількох типів матеріалів і різних волокон, завдяки чому дозволяє з успіхом видаляти пил, волосся або ворс на гладких і рівних поверхнях.

Внутрішня частина насадки складається з жорстких нейлонових волокон, які ефективно видаляють різні плями, патьоки, засохлі на поверхні соуси та інші забруднення, коли більш м'які дозволяють вбирати пролиту на підлогу рідину.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ефективна насадка з більш великими волокнами

Очищення підлоги будь-якого типу під силу SWDK Electric Mop

Універсальна насадка складається з двох типів волокон, які дозволяють вирішувати різні завдання.

1SWDK-Handheld-Electric-Mop-01

Більш великі м'які і довгі волокна використовують електростатичну адсорбцію, тому добре справляються з видаленням пилу, волосся або ворсу від одягу на гладких і рівних поверхнях.

Внутрішня частина насадки має жорсткі нейлонові волокна, які ефективно видаляють різні плями, патьоки, засохлі на поверхні соуси та інші забруднення, коли більш м'які дозволяють вбирати пролиту на підлогу рідину.

1SWDK-Handheld-Electric-Mop-01

Три шара для максимальної чистоти

Для поліпшення якості очищення використані 3 шара матеріалу

Крім горизонтального поділу на 2 зони, насадка складається з 3 різних шарів матеріалів: зовнішній шар, за допомогою якого і відбувається збір пилу і бруду, середній адгезійний шар, який об'єднує два інших шари і притягує до себе бруд, а також внутрішній нейлоновий шар, який надає насадці необхідну жорсткість і здатний відтерти навіть найважчі забруднення.

SWDK-Handheld-Electric-Mop

1SWDK-Handheld-Electric-Mop-01

Тип: Змінна насадка
Бренд: SWDK
Матеріал: 75% поліестер + 25% нейлон
Кількість: 1 насадка складається з двох частин