Підставка для ноутбука Xiaomi DiiZiGN FA-005 N Gold

  • Золотий

Доставка

Звичайна ціна

Комфорт вдома

Підставка для ноутбука DiiZiGN дозволяє комфортно розмістити ваш ноутбук і смартфон в положенні, при якому ви зможете відчувати себе комфортно при тривалій роботі.

Зручність в дорозі

Для забезпечення максимальної зручності не тільки вдома, але і в дорозі або подорожі, підставка може складатися. Приведення її в робоче положення займає всього кілька секунд, але скільки зручності вона подарує вам!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Підставка для ноутбука DiiZiGN FA-005 N

Стійка конструкція

Стійка конструкція підставки має силіконові накладки для зменшення ковзання, що забезпечує хорошу стійкість вашого ноутбука на різних поверхнях.

Підставка для ноутбука DiiZiGN MODEL N на ноутбуці

Максимальну зручність роботи з ноутбуком

Налаштування кута нахилу

Щоденна робота за ноутбуком супроводжується значним навантаженням як очі, так і на шию користувача. Підставка DiiZiGN дозволить налаштувати максимально зручне положення ноутбука, при якому ви зможете відчувати себе комфортно при тривалій роботі.

Підставка для ноутбука DiiZiGN MODEL N дівчина за ноутбуком

Здоров'я ваших очей

Безпечний кут перегляду

Продумана конструкція пристрою допоможе розмістити ноутбук під кутом 18°, піднявши дисплей приблизно на 15 cм. Як правило, чим вище розташований екран пристрою, тим менший рівень навантаження відчувають очі. Саме тому DiiZiGN здатний суттєво зменшити рівень навантаження і на очі, і на шию, яка дуже швидко втомлюється при неправильно зайнятій позі. DiiZiGN подбає про ваше здоров'я.

Підставка для ноутбука DiiZiGN MODEL N кут нахилу

Надійна і довговічна конструкція

Сталь забезпечує необхідну жорсткість підставки

Підставка виконана з міцної навіть при складній експлуатації холоднокатаної сталі. Спеціальний метод порошкового фарбування дозволяє підставці тривалий час тримати відмінний зовнішній вигляд, а міцна сталь забезпечить надійність при тривалому використанні підставки.

Підставка для ноутбука DiiZiGN MODEL N BLACK матеріал

7 етапів вдосконалення пристрою

Підставка DiiZiGN ретельно спроектована і опрацьована до найдрібніших деталей. Вона пройшла 7 етапів виробництва: різання листових матеріалів, процес штампування, шліфування й полірування, хімічне очищення, пластифікації поверхні, гарячу сушку, поклейку силіконових накладок до пристрою. Все це в результаті дозволило випустити продукт високої якості.

Підставка для ноутбука DiiZiGN MODEL N опрацювання кожної деталі

Стійкість на різних поверхнях

Силіконові накладки

Єдина монолітна конструкція пристрою, його рівна поверхня, а також округлені краї, підкреслюють футуристичну форму DiiZiGN. Всі контактні поверхні пристрої оснащені силіконовими накладками, які прилягають до нижньої частини вашого ноутбука і тим самим забезпечують стійкість і виключають ковзання підставки по поверхні столу.

Підставка для ноутбука DiiZiGN MODEL N силіконові накладки

Ергономічна конструкція

Ефективне охолодження і відмінний дизайн

Відкритість і «невагомість» конструкції підставки, не перешкоджає повітрообміну ноутбука і навіть сприяє більш ефективному охолодженню при його роботі. Додаткову зручність при використанні підставки надає спеціальний слот, в який можна поставити свій смартфон.

Підставка для ноутбука DiiZiGN MODEL N елементи конструкції

Завжди з собою

Беріть підставку з собою в дорогу

Для забезпечення максимальної зручності не тільки вдома, але і в дорозі або подорожі, підставка може складатися. Приведення її в робоче положення займає всього кілька секунд, але скільки зручності вона подарує вам!

Тип: Підставка для ноутбука і смартфона
Бренд: DiiZiGN
Модель: FA-005-GOL-N
Матеріал: Холоднокатана сталь
Максимально допустиме навантаження: До 25 кг
Вага: 0.6 кг
Колір: Золото