Захисний шолом Xiaomi QiCYCLE City Helmet Black 57-61 см

Міцний і легкий шолом

Ергономічний шолом Qicycle City Helmet забезпечує надійний захист голови свого власника. Все завдяки матеріалам з яких він зроблений: міцному полікарбонату РС і пінополістиролу EPS. При цьому вага захисного шолома всього 314 грамів.

Ефективна вентиляція та зручне регулювання

Завдяки продуманій конструкції, шолом отримав 9 ергономічних отворів, які забезпечують відмінну вентиляцію голови власника. Крім того, регулювати силу натягу ременів можна однією рукою, за допомогою спеціального «коліщатка», розташованого збоку шолома.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Qicycle City Helmet Black 57-61 см

Qicycle City Helmet захисний шолом

Які основні критерії хорошого захисного шолома для міської їзди на роликах або велосипеді? Правильно, шолом повинен бути ударостійким, зручним і легким. Плюс, володіти хорошою вентиляцією і мати абсорбуючу піт підкладку. Все це є у Qicycle City Helmet.

Qicycle City Helmet конструкційні особливості

Цей чудовий аксесуар створений з тандему матеріалів які добре зарекомендували себе: міцного полікарбонату РС і пінополістиролу EPS, що забезпечує амортизацію і ковзання при ударах. При цьому вага шолома складає всього 314 грамів.

Qicycle City Helmet конструкція

9 ергономічних отворів забезпечують ефективну вентиляцію, що не дасть вашій голові занадто «пропотіти». Для збільшення комфорту власника, підкладка на кріпленні під підборіддям абсорбує вологу. Шолом призначений для людей з окружністю голови 57-61 см.

Qicycle City Helmet регулювання

Для ефективного регулювання затяжок шолома, збоку у аксесуара є спеціальне «коліщатко». Його можна використовувати однією рукою, що особливо оцінять велосипедисти.

Qicycle City Helmet матеріал

Сама пряжка-засувка шолома надзвичайно надійна. Можна не хвилюватися, що Qicycle City Helmet злетить з голови при різкому повороті! При правильному закріпленні шолома на голові, це просто неможливо! Конструктори аксесуара врахували всі дрібниці!

Qicycle City Helmet дівчина у шоломі

Підходить для голови окружністтю: 57-61 см
Бренд: QiCYCLE
Матеріал: Полікарбонат РС та пінополістірол EPS
Вентиляція: 9 отворів на корпусі
Можливість регулювання ременів однією рукою: Є
Абсорбуюча накладка: Є
Вага: 314 г