Фільтр до очищувача повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier

Фільтр до очищувача повітря SmartMi Air Purifier

 •      тришарове очищення
 •      бочкоподібний фільтруючий патрон на 360 градусів
 •      боротьба з формальдегідами
 •      рівномірний розподіл повітря
 •      в 5 разів краще звичайних фільтрів
Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Валерий, 15.01.2017
Добрый день, а этот фильтр сделан изначально для первой версии очистителя воздуха или для второй?
Всі відгуки

Фільтр до очищувача повітря SmartMi Air Purifier

 • тришарове очищення
 • бочкоподібний фільтруючий патрон на 360 градусів
 • боротьба з формальдегідами
 • рівномірний розподіл повітря
 • в 5 разів краще звичайних фільтрів

Високоякісний бочкоподібний фільтруючий патрон на 360 градусів, тришарове очищення

США - одні з трьох основних постачальників очищувачів повітря, зробили замовлення на виготовлення бочкоподібного фільтруючого патрона на 360 градусів. Комплект з первинного фільтру, НЕРА (високоефективне утримання часток), трирівневої фільтруючої сітки з активованим вугіллям гарантує досить високу пропускну спроможність повітря, при цьому очищує (відфільтровує) до 99.3% маленьких часток PM 0.3 і 99.9% маленьких часток РМ 2.5.

Xiaomi Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Mi Air Purifier тришарове очищення

Первинний фільтр з РЕТ волокон (матеріалу), утримує макрогранули

Зовнішній шар РЕТ волокон (містить поліефір) є міцнішим за всі інші фільтрувальні матеріали в 3-5 разів. Стійкий до масел, жирів, кислот, розведеного лугу, до більшості розчинників і інших речовин. Високоякісний бочкоподібний фільтруючий патрон на 360 градусів утримує пил, хутро та інші речовини.

Утримує великі частки

Високоякісні фільтри НЕРА класу Н11 очищують до 99.3% маленьких часток РМ 0.3

Xiaomi Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Mi Air Purifier очищення маленьких часток

НЕРА-фільтр

НЕРА - високоякісний фільтр для очищення повітря від найдрібніших часток розміром в мікрометр. Широко використовується в медичному обладнанні в спеціалізованих лабораторіях. В Мі очищувачі повітря використовується фільтр НЕРА класу Н11 від японської компанії Torey. Він виготовлений із якісного матеріалу і фільтруючої сітки високої щільності, яка абсорбує всі шкідливі частки РМ2.5, РМ0.3, а також пил та інші мікрочастки. Фільтр адсорбує всі шкідливі мікрочастки, як тільки вони потрапляють в очищувач, а натомість ми отримуємо очищене повітря. Таким чином наша мета досягнута. Даний фільтр може досягати 7 метрів в довжину а розгорнутому стані, тому і має велику площу для абсорбування шкідливих мікроелементів. На 99% ефективно очищає повітря від РМ0.3 і на 99.99% - від РМ2.5.

Xiaomi Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Mi Air Purifier НЕРА фільтрXiaomi Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Mi Air Purifier НЕРА фільтр 7.7 мXiaomi Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Mi Air Purifier вугілля

Складений у 161 раз

В SmartМі очищувачі повітря використовується фільтр НЕРА, який може досягати 7 метрів в довжину в розгорнутому стані. Це створює надвисоку щільність і відповідно збільшує опір повітря. Для того, щоб цього уникнути і мінімізувати цей опір, ми ретельно формували кожен вигин.

 • Сильний тиск

Сильний тиск проходить з потужною силою через прецизійне обладнання і точно загострює кожен вигин. Це сприяє тому, що повітря проходить більш плавно і швидко, а сила опору, відповідно, знижується.

 • Точно обчислений інтервал між кожним вигином

Між кожним вигином відстань 3.5мм, що сприяє рівномірному розподілу повітря.

 • Визначення лазером місця для клейкої речовини

Лазер визначає точне місце для клейкої речовини і розподіляє його рівномірно.

Високоякісний фільтр

Активоване вугілля адсорбує всі ті шкідливі речовини, які не увібрала в себе фільтруюча сітка НЕРА. Деревне вугілля кокоса є одним з найкращих адсорбентів. Фільтруюча сітка з таким вугіллям не пропускає шкідливі хімічні речовини як формальдегід, бензол, аміак і інші. Також поглинає неприємні запахи і дим. Питома поверхня таких речовин може досягати 57.000 м2, що відповідає розміру 8-и футбольним полям.

Xiaomi Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Mi Air Purifier деревне вугілля

Традиційний фільтр з активованим вугіллям

Коефіцієнт наявності пилу досить високий, порівняно багато домішок, питома площа маленька. Вага активованого вугілля порівняно великий.

Фільтр з деревним вугіллям

Повітря чистіше, високорозвиненою структура в 5 разів краще звичайних фільтрів. Питома площа набагато більше в порівнянні зі звичайними фільтрами, а вага активованого вугілля менше.

Xiaomi Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Mi Air Purifier

Адсорбує сторонні запахи і небезпечні хімічні речовини

Пройшов спеціальне тестування, при використанні в повсякденному житті. Після ремонту у вашій квартирі можуть виділятися такі речовини як формальдегід, бензол, TVOC, а й інші шкідливі елементи. Вони можуть з'явитися у вашій квартирі і в зв'язку з багатьма іншими факторами. І якщо їх концентрація дуже висока, то фільтр Мі фільтра повітря може поглинати більше декількох сотень різних шкідливих хімічних речовин.

Xiaomi Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Mi Air Purifier додаток

Моніторинг в режимі реального часу

Всі фільтри втрачають свою ефективність з часом і повинні бути замінені в найкоротші терміни. Не замінений вчасно фільтр не зможе блокувати шкідливі речовини або навіть може викликати вторинне забруднення. Не варто очищати фільтр водою або пилососом, адже фільтр все одно не буде ефективно працювати. Рекомендується змінювати фільтр кожні шість місяців або раніше, в залежності від інтенсивності використання. Використовуйте Mi Home додаток для моніторингу "терміну життя" фільтра і отримуйте повідомлення з нагадуваннями про необхідність зміни фільтру.

Xiaomi Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Mi Air Purifier Фільтр з активованим вугіллям

Фільтр з активованим вугіллям захищає від формальдегідів

Формальдегід дуже шкідливий для здоров'я, але знаходиться щодня навколо нас: в меблів, лакофарбових покриттях, фанері і т.д. Фільтр з активованим вугіллям створений спеціально для боротьби з формальдегідом.

Тип: Фільтр до очищувача повітря SmartMi Air Purifier
Бренд: SmartMi
Спосіб очищення: Механічна фільтрація и адсорбція
Тип фильтра: Сітка ПЕТ (попередній), фільтр НЕРА (фільтр мілких часток), адсорбційний фільтр (активоване вугілля)
Розмір: 260мм * 735мм * 260мм
Рекомендована робоча площа: 28.4 - 48.7 м²
Швидкість очищення: 406 м³/г
Ефективність очищення:
100% — великі частки, 99.3% — частки розміром до 0.3 мкм, 99.99% — частки розміром до 2.5 мкм, 91% — формальдегід та ін. шкідливі речовини
Сумісність: Очищувач повітря SmartMi Air Purifier, SmartMi Air Purifier 2, SmartMi Air Purifier Pro
Комплектація: Фільтр, керівництво користувача

Завантаження…

Відгуки користувачів
Валерий, 15.01.2017
Добрый день, а этот фильтр сделан изначально для первой версии очистителя воздуха или для второй?
Адміністрація Mi.UA, 16.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Валерий, данный фильтр подойдет к обеим версиям очистителя воздуха.
Додати коментар