Фільтр до очищувачу повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier M2R-FLP

Ефективне видалення шкідливих мікрочастинок

Ми знаходимося в приміщенні близько 18 годин на добу щодня. Забруднене повітря постійно впливає на наше фізичне та моральне здоров'я. Новий ефективний Мі фільтр, повністю виготовлений з високоякісного матеріалу, що фільтрує, усуваючи мікрочастинки з діаметром 2.5 μm і менше, а також інші шкідливі елементи повітря. Тому повітря буде свіжим і чистим весь час.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Кругова конструкція

Ідеально чисте повітря

Ефективність роботи змінного картриджа, забезпечена круговою конструкцією фільтруючого елемента із застосуванням особливих матеріалів і трьома етапами очищення, які зроблять повітря в приміщенні ідеально чистим.

Фільтр до очищувачу повітря SmartMi Air Purifier M2R-FLP структура

Фільтруючий елемент виконаний зі спеціального EPA-матеріалу затримує шкідливі летючі домішки. Циліндрична форма дозволяє ефективно усунути забруднення всмоктуючи повітря з усіх боків.

Фільтр до очищувачу повітря SmartMi Air Purifier M2R-FLP перший шар

Ефективне видалення мікрочастинок

Застосування унікального матеріалу з використанням особливої технології виготовлення фільтруючого елемента, забезпечили надійне видалення важких частинок маленького розміру. Матеріал затримує практично всі мікрочастинки літаючі в повітрі та практично не уповільнює потік повітря забезпечуючи моментальний процес очищення.

Фільтр до очищувачу повітря SmartMi Air Purifier M2R-FLP другий шар

Етапи очищення

Видалення небезпечних речовин

На першому етапі очищення потік повітря пропускається через спеціальний поліетилен. Циліндрична форма дозволяє ефективно усунути забруднення всмоктуючи повітря з усіх боків.

На другому етапі волокна поліпропілену та поліетелена (володіють високою щільністю), видаляють частинки РМ 2.5, РМ 3.0 і мікрочастинки розміром від 0.3 до 0.5 мкм. Ефективність фільтрації перевищує показник 99.5%.

Фільтр до очищувачу повітря SmartMi Air Purifier M2R-FLP 3 шар

Заміна фільтра

Контроль через APP-додаток

Після 6 місяців безперервного використання змінного картриджа його все ж слід замінити. Здійснювати контроль за необхідністю заміни фільтруючого елемента можна через спеціальне APP-додаток на смартфоні, який відобразить стан забруднення фільтра та вкаже рекомендації по його заміні.

Фільтр до очищувачу повітря SmartMi Air Purifier M2R-FLP управління зі смартфона

Тип: ФІльтр до очищувача повітря SmartMi Air Purifier
Бренд: SmartMi
Спосіб очищення: Механічна фільтрація та адсорбція
Тип фильтру: Сітка з ПЕТ, поліпропілену
Рекомендована робоча площа: 28.4 - 48.7 м²
Тривалість очищення: Близько 12 хв
Сумісність: Очищувач повітря SmartMi Air Purifier,SmartMi Air Purifier 2, SmartMi Air Purifier Pro
Комплектація: Фільтр, керівництво користувача

Завантаження…