Стерилізатор Xiaomi GMAIR GM-XD001 White

Хлорвмісний дезінфікуючий засіб ефективно інактивує віруси

Багато вірусів чутливі до ультрафіолетових променів і тепла. Ліпідні розчинники, такі як ефір, 75% етанол, хлор дезінфікуючі засоби, пероцетова кислота та хлороформ можуть ефективно інактивувати багато вірусів пневмонії тощо.

Додати сіль в воду і почекати 3 хвилини

Для приготування екологічно чистих, нетоксичних, нешкідливих дезінфікуючих засобів, в домашніх умовах, і для безпечної дезінфекції одягу, їжі, житла та транспорту, необхідна тільки звичайна харчова сіль і водопровідна вода.

Вірус (H1N1), рівень інактивації бактерій> 99%

Розчин гіпохлориту натрію є продуктом дезінфекції широкого спектру дії та є слаболужним. Електролітичний розсіл (розчин NaCl) може генерувати газоподібний хлор на аноді та одночасно розчин гідроксиду натрію. Хлор розчиняється в воді і утворює розчин гіпохлориту натрію з гідроксидом натрію.

Такий розчин вбиває більше 99% різних бактерій та вірусів і нешкідливий для людей і тварин.

Перемикач режимів для домашнього застосування

Стерилізатор GMAIR GM-XD001 об'єднує три функції для домашнього використання: може виробляти косметичну воду для миття обличчя, воду для обробки одягу і стерилізаційну воду широкого спектру дії.

Чистити та дезінфікувати предмети домашнього вжитку

Розпилення дезинфікуючого гіпохлориту натрію на дверні ручки, килими, дивани і ліжка, дитячі іграшки, пляшечки та пустушки, може швидко убити 99.99% бактерій.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Стерилізатор
Бренд: GMAIR
Модель: GM-XD001
Потужність: 26 Вт
Номінальна напруга: 12 В ⎓
Режими: Вмивання обличчя / стерилізації / миття
Розмір: 180 x 105 x 220 мм
Вага: 520 г