Електрочайник Xiaomi O’COOKER Electric Kettle Green (QS-1701/CH-SH01)

Чудовий ретро-чайник

В даний час стиль ретро широко використовується в сучасному дизайні, і неважко виявити, що все більше і більше пристроїв випускається в такому стилі, власне, як і електричний кухонний чайник O'COOKER.

Вбудований термометр

Крім форми та елегантного забарвлення, корпус чайника має вбудовані механічний перемикач і термометр, який допоможе в реальному режимі часу контролювати температуру для приготування того чи іншого напою.

Конструкція з нержавіючої сталі

У корпусі електрочайника використовується нержавіюча сталь 304. Цей матеріал не виділяє шкідливих речовин, при впливі високих температур. Він також широко використовується багатьма висококласними брендами. Матеріал, який є більш безпечним і здоровим, ніж аналогічні пластикові вироби.

Британська технологія

В електричному чайнику O'COOKER, застосовується термостат Strix (Великобританія), здатний здійснювати жорсткий та дуже чутливий контроль температури.

Для всієї сім'ї

Ємності в 1.7 л буде достатньо, щоб приготувати чай або каву для сім'ї з 5-7 чоловік. Звичайно, висока потужність 1800 Вт дозволить закип'ятити воду всього за 4 ~ 5 хвилин.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрочайник
Бренд: O’COOKER
Модель: CS-SH01
Напруга: 220 В / 50 Гц
Потужність: 1800 Вт
Ємність: 1.7 л
Матеріал: Нержавіюча сталь 304
Діапазон відображення температури: 0 °C-100 °C
Розмір: 238 x 180 x 220 мм
Вага: 950 г
Колір: Зелений