Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier 2 ORIGINAL

Очищувач повітря SmartMi Air 2 ORIGINAL компактніший за свого попередника: його висота - 520 мм проти 735 мм у першій версії очищувача повітря. Потужність пристрою також була знижена (приблизно на 20%), тому один очищувач рекомендується використовувати в приміщенні площею 23-39 кв.м.

Продуктивність Mi Air Purifier 2 становить 330 куб. м/год в стандартному і до 388 куб.з/ч в активному режимі. Пристрій вловлює до 99,7% часток діаметром до 0,3 мікрометра і здатний очистити повітря в кімнаті площею 23 кв. м за 10 хвилин.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Марія, 21.11.2019
Скажіть, будь ласка, чи може ця модель усувати різкий хімічний запах після ремонту? Кімната 20 м. кв. Якщо так, чи можна замовити? Якщо ні, підскажіть, яка модель краще справиться з цією проблемою? Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 21.11.2019
Доброго дня, так він впораяться, вам потрібно зробити замовлення через кошик на сайті.
Егор, 01.10.2018
Добрый день, подскажите, может ли данный или другой очиститель выполнять роль осущителя воздуха?
Адміністрація MIOT.UA 01.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Егор, нет.
Всі відгуки

Очищувач повітря SmartMi Air 2 ORIGINAL

Продуктивність досягає 330м3/год

Простий і гарний

10 хвилин на очищення повітря в кімнаті

Очищувач повітря SmartMi Air 2 ORIGINAL має безліч переваг, серед яких висока продуктивність, тиха і приємна робота пристрою, лаконічний і естетичний стиль, який підійде під будь-який інтер'єр. У результаті оптимізації, Очищувач повітря SmartMi Air 2 ORIGINAL має оновлену систему протоку повітря, CARD продуктивність 330м3 / год. Таким чином, Mi Air Purifier 2 має високу продуктивність, але його обсяг, у порівнянні з Mi Air Purifier попереднього покоління, зменшився на 40%. Ефективність очищення також залежить від квадратури кімнати. Наприклад, на одне велике коло циркуляції очищувачу повітря у вітальні 23 м2, очиснику повітря знадобитися 10 хвилин. Усього кілька хвилин, і ваша кімната наповнитися свіжим і чистим повітрям. Відчуйте затишок, комфорт і безпеку у вашому домі.

 • Зменшений обсяг на 40%
 • CARD продуктивність 330м3 / год
 • Очищення від 99.7% маленьких частинок PM 2.5 (за годину)

Оновлена ​​система потоку повітря

Кожен куточок вашої кімнати наповнений чистим повітрям

Досліджуючи технологію роботи авіадвигунів, у наших інженерів також виникла думка створити маленьку за розміром, але потужну систему протоку повітря. Після натискання кнопки «Пуск/Ввімкнення», відразу ж починається поглинання повітря з кімнати і його очищення за допомогою високоякісного фільтра. Спочатку потік повітря спрямовується вгору до стелі, потім «розтікається» по стінах і розсіюється по всім сторонам кімнати, створюючи, таким чином, велике коло циркулюючого повітря. Повертаючись додому, зайдіть в мобільний додаток і включіть супер потужний режим, для максимально швидкого очищення повітря.

Стандартный режим Супер потужний режим

CARD продуктивність до 330м3/час CARD продуктивність до 388м3/час

Високоефективна очищення фільтруючих патронів на 360º, тришарове очищення

Очищення повітря не тільки залежить від енергетичної системи пристрою, основним у процесі очищення є високоефективність фільтра. Тому ми відмовилися від низькоефективних традиційних фільтрів і зробили замовлення на виготовлення бочкоподібного фільтруючого патрона на 360º з тришаровим очищенням у американської компанії, яка входить до трійки лідерів серед постачальників фільтрів для очищувачів повітря. Перша фільтруюча сітка витягує з повітря великі частки, наприклад волосся, пил та інше. Другий шар фільтра НЕРА класу Н11 від японської компанії Torey, який відфільтровує до 99.5% PM 0.3-0.5, мікрочастинки розміром 0.3мкм, а також патогенні бактерії. Високоякісне активоване вугілля адсорбує формальдегіди та інші шкідливі речовини і ефективно видаляє неприємний запах. Коли термін експлуатації фільтруючого патрона закінчився, на ваш смартфон прийде автоматичне нагадування, після чого, одним натисканням кнопки, ви зможете замовити новий фільтр.

Кабінет 10м2

Велике коло циркулюючого повітря за 6 хвилин

Нещодавно зробили ремонт і відчуваєте невластивий запах і дискомфорт у горлі? Mi Air Purifier 2 здатний очистити повітря від частинок формальдегіду, різних хімічних шкідливих речовин і від запаху тютюну, щоб ви спокійно могли працювати у вашому кабінеті.

Спальна кімната 16м2

Велике коло циркулюючого повітря за 7 хвилин

Вуглекислий газ, аміак та інші шкідливі речовини мають величезний негативний вплив на здоров'я людини, особливо на якість його сну. Увімкніть режим сну і повітряочищувач буде працювати в безшумному режимі, очищаючи повітря від різних шкідливих елементів. Таким чином, прокидаючись вранці, ви забудете про головний біль, недосип і поганому самопочутті.

Вітальня 23м2

Велике коло циркулюючого повітря за 10 хвилин

Всі ми багато часу проводимо у вітальні, лежачи на дивані. Відрегулюйте налаштування у вашому смартфоні згідно квадратурі кімнати, після чого очищувач повітря швидко і ефективно видалить PM 2.5, легкий пил від кондиціонера, патогенні бактерії, волосся домашніх вихованців. Навіть, коли ви їсте в кімнаті суп зі специфічним сильним запахом, не варто хвилюватися, оскільки Mi Air Purifier 2 швидко адсорбує сторонні запахи.

Дитяча 7м2

Велике коло циркулюючого повітря за 3 хвилини

Ми завжди намагаємося дати нашим дітям все найкраще. Очищувач повітря SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL швидко наповнить дитячу кімнату чистим повітрям. Безшумна робота пристрою - 31 децибел. Повітряочищувач, також як і ви, тихо і ненав'язливо захистить і збереже здоров'я вашої дитини.

Дистанційне керування на смартфоні

Демонстрація якості повітря у вашому будинку

Використовуючи Wifi, підключайте смартфон до очищувача повітря, за допомогою Mi Smart будинок App, навіть перебуваючи поза домом, перевіряйте якість повітря у вашій квартирі, а також регулюйте режим роботи пристрою. Більше того, очищувач повітря SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL вивчає ваші звички, перед тим як ви лягаєте спати, він автоматично переходить в режим сну, і автоматично відключається, якщо ви йдете з дому. Наявність датчиків температури і ступеня вологості, для більш комфортної атмосфери в квартирі, чисте повітря і візуалізація його якості.

Більш тихий і більш економічний

Ретельна розробка кожної деталі, через яку проходить потік повітря. Оскільки, відповідно до законів аеродинаміки, при швидкій і плавної прохідності повітря, сила опору знижується, і сприяє шумозаглушенню. Рівень шуму 31 децибел в режимі сну, ви навряд чи зможете зрозуміти, що повітряочищувач все ще працює. Mi Air Purifier оснащений «розумним» безщітковим електричним двигуном від всесвітньо відомої японської компанії NIDEC, споживана потужність якого знизилася на 58% і складає всього 4.8W, що навіть нижче від електроспоживання енергозберігаючої лампи.

Аеродинамічний дизайн, який підійде до будь-якій кімнаті

Яким чином зменшити обсяг повітряочищувача і одночасно зберегти його високу продуктивність? Досліджуючи технологію роботи авіадвигунів, у наших інженерів також виникла думка створити маленьку за розміром, але потужну систему прокачування повітря. У результаті оптимізації, Mi Air Purifier 2 має оновлену систему прокачування повітря, CARD продуктивність 330м3/год. Вибір двигуна постійного струму Nidec, плавне регулювання швидкості диференціала. Тепер же після натискання кнопки «Пуск/Ввімкнення», відразу ж починається поглинання забрудненого і поширення чистого повітря по всіх кімнатах. Витончений, лаконічний дизайн SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL підійде під будь-який інтер'єр. Використовуйте смартфон для налаштування швидкості руху повітря згідно площі кімнати, забезпечте швидке і якісне очищення повітря у вашому домі.

Оновлена ​​система потоку повітря

Осьовий вентилятор

Підвищена швидкість повітря, внаслідок циркуляції якого, чисте повітря рівномірно розсіюється по всім сторонам на 360º.

Безщітковий електричний двигун

В даний час «розумний» безщітковий електричний двигун є найкращим видом електродвигуна від всесвітньо відомої японської компанії NIDEC. Внутрішній кільцевий привід сприяє плавному регулюванню швидкості, тому тривалість експлуатації такого безщіткового електричного двигуна довше в два рази.

Крильчатка вентилятора

Своєрідна структура двошаровою крильчатки вентилятора з 9-ма лопатями, яка сприяє збільшенню тиску повітря і його рівномірному розподілу по кімнаті. Забруднене повітря з найдальших куточків кімнати адсорбується повітряочищувача, очищується і викидається назад в приміщення.

4 незалежних конусоподібних повітропровода

Модифіковані конусоподібні і поступово зменшують канали. Використання тризіркового пластмаса від виробника з Південної Кореї, обтічний повітропровід, заокруглення, є більш сприятливим для прохідності повітря.

Високоефективна очищення фільтруючого патрона, тришарове очищення

Замовлення на виготовлення бочкоподібного фільтруючого патрона на 360º з тришарової очищенням. Фільтруюча сітка, фільтр НЕРА класу Н11 від японської компанії Torey і сітка з високоякісним активованим вугіллям. Відфільтровує до 99.5% PM 0.3-0.5, очищення до 99.7% маленьких частинок PM 2.5.

Велике коло циркуляції на 360º

CARD продуктивність 330м3/час

Стандартний режим Супер потужний режим

CARD продуктивність до 330м3/годину CARD продуктивність до 388м3/годину

Інженери розробили і змоделювали траєкторію повітряного потоку, згідно із законами аеродинаміки, що призвело до оптимізації роботи очищувача. За рахунок зменшення опору повітря, збільшується його тиск, а відповідно і збільшується кількість поглинається і вихідного повітря. Чисте повітря швидко прямує вгору до стелі, а потім розсіюється по всім сторонам, опускаючись вниз, де повітряочищувач знову поглинає його. Повертаючись додому, використовуйте свій смартфон, щоб включити максимальний режим роботи пристрою, продуктивність якого досягає 388м3/год.

Ефективне очищення основних забруднювачів повітря

99.7% РМ2.5 (1 година) 99.5% РМ 0.3 – 0.5

100% пил, волосся та інші великі частки 99.99% пыльца

Ретельна розробка кожної деталі

Кожна деталь впливає на прохідність повітря. Спеціальна обробка решітки і країв лопаті, щоб зменшити силу опору повітря при його проходженні через кожен елемент.

Решітка

Решітка збігається з напрямком повітря і рівномірно його розподіляє перед попаданням в вентилятор. Округлий дизайн зменшує опір і знижує рівень шуму.

Баланс потужності

Перед випуском з заводу, лопаті повітряочищувача тестуються на предмет динамічного балансування і швидкісного обертання, які забезпечують стабільну і точну роботу пристрою.

Паралельний дизайн

Синхронна робота верхніх і нижніх лопатей, для безперешкодної і швидкої прохідності повітряного потоку.

Датчик якості повітря

Високоякісний датчик від японського постачальника, який в режимі реального часу може виробляти контроль на наявність у повітрі часток РМ 2.5.

Очищення повітря, безшумна робота очищувача повітря

Наші дизайнери відмовилися від складних функціональних кнопок різних яскравих індикаторів, які служили прикрасою пристрою. Єдиний непоказний індикатор Mi Air Purifier 2 знаходиться на відстані 7.5см від підлоги. Читаючи книгу або відпочиваючи на ліжку, такий індикатор не заважатиме вам. Mi Air Purifier оснащений «розумним» безщітковим електричним двигуном від всесвітньо відомої японської компанії NIDEC, споживана потужність якого знизилася на 58% і складає всього 4.8W, що навіть нижче від електроспоживання енергозберігаючої лампи.

Поліпшення деталей вентиляційного каналу спричинило за собою зниження шуму, в порівнянні з повітряочищувачем минулого покоління. Тепер рівень шуму досягає 31 децибели, тому ви навряд чи почуєте звук роботи пристрою, а лише відчуєте це. Дихайте свіжим повітрям і забудьте про будь - які переживання.

Споживана потужність знизилася на 58% і складає всього 4.8W, що навіть не досягає 0.12 кВт / ч.

Площа, яку займає SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL, не досягає і розміру аркуша А4

Переносьте повітряочищувач, тримаючи його тільки в одній руці

Надійні, відмінні постачальники комплектуючих

Canon, Epson, Brother використовує ті ж основні деталі від першокласних постачальників-виробників ОЕМ.

Постачальник пластмаса і гуми - Samsung

Міжнародний передовий постачальник електронної промисловості

Постачальник пластика - LG Сhem

Міжнародний передовий постачальник деталей для електронної промисловості

Постачальник вимикачів Honeywell

Міжнародний лідер в області розробки і виробництва технологій атоматизации

Постачальник клем, затискачів - JST

Перша Японська компанія-виробник затискачів і клем

Постачальник безщіткових двигунів - Nidec

Перший у світі виробник безщіткових двигунів

Постачальник датчиків - японська компанія Sensirion

Передовий постачальник високочутливих і якісних датчиків

Постачальники гвинтів - Lock

Постачальник для Apple

Постачальник фільтруючих патронів - японська компанія Toray

Передова компанія в хімічній промисловості

Бочкоподібний фільтруючий патрон

Тришарове очищення

Щоб досягти високої якості очищення повітря, ми вирішили оптимізувати наш фільтр, який складається з сітки, що фільтрує, фільтра НЕРА класу Н11 від японської компанії Torey і сітки з високоякісним активованим вугіллям. Він здатний відфільтровувати пил та інші мікрочастинки розміром 0.3мкм. Якісне очищення 99.7% РМ 2.5 мікрочастинок всього за годину. Функція візуалізації стану повітря, спокійне використання пристрою і легка заміна фільтрів.

Багатошарове очищення повітря від шкідливих речовин

Фільтруюча сітка - перший рівень

Очищає від крупних часток

Пил - адсорбція пилу і пара

Дрібні частинки - дрібний пил з легкою вагою, як деревна тирса, паперова стружка і т.д.

Пластівчастий осад - рослинні волокна, такі як пух верби, частинки бавовни та інші

Волосся - волосся людини і шерсть тварин

Високоякісний фільтр HEPA класу Н11

Поглинання маленьких твердих частинок

РМ2,5 - фільтрація до 99,7%

PM0.3 ~ 0,5 - фільтрація до 99,5%

Пилок - фільтрація до 99,99%

Високоякісний фільтр з активованим вугіллям

Ванна кімната

 • Аміак
 • Три-метиліндол
 • Сірководень
 • Індол

Сміття

 • Тріметіламін
 • Метилмеркаптан
 • Сірководень
 • Етан

Ремонт

 • Формальдегід
 • Аміак
 • Радон
 • TVOC

Безперервний потік чистого повітря

Первинна фільтруюча сітка з ПЕТ волокон (матеріалу), яка утримує макрогранули

Зовнішній шар з РЕТ волокон (містить поліефір), міцніше всіх інших фільтруючих матеріалів у 3-5 разів. Він стійкий до масел, жирів, кислот, розведеного лугу, до більшості розчинників і іншим речовинам. Високоякісна фільтруюча сітка на 360º утримує пил, вовна та інші речовини.

Високоякісний багатошаровий фільтр НЕРА класу Н11

Очищення до 99.5% маленьких частинок РМ 0.3-0.5

Другий шар фільр здатний відфільтровувати дрібні речовини розміром з 0.1мкм. Матеріал, з якого складається даний фільтр, широко використовується в медичних установах і лабораторіях. У SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL використовується фільтр НЕРА класу Н11 від японської компанії Torey. Він виготовлений з якісного матеріалу і сітки, що фільтрує високої щільності, який абсорбує всі шкідливі частинки РМ2.5, РМ0.3 а також пил та інші мікрочастинки. Дана багатошарова сітка також здатна зменшувати опір повітря, що сприяє кращій його прохідності. Ефективне очищення 99.5% РМ0.3 - 0.5.

Сильний тиск, кожен вигин стає ще гостріше

Точно обчислений інтервал між кожним вигином

Визначення лазером місця для клейкої речовини

Високоякісний фільтр з активованим вугіллям

Адсорбує формальдегіди та сторонні запахи

Використання високоякісного циліндричного вугілля, що володіє великою питомою поверхнею, пористою структурою, потужної адсорбуючою здатністю та іншими перевагами, які і відрізняють його від звичайного активованого вугілля. Високий рівень поглинання і високоефективне очищення. Питома поверхня відповідає розміру 29.4 повноцінним футбольним полям. Не пропускає шкідливі хімічні речовини як формальдегід, толуол та інші газоподібні забруднювачі.

Заміна фільтра всього за 10 секунд

У традиційних вбудованих фільтрах термін використання кожної сітки, що фільтрує різний, тому їх заміна досить складна. Витягуючи фільтруючу сітку, ви, з необережності, можете звільнити накопичений пил та інші елементи, що призведе до вторинного забруднення повітря. Для заміни нашого тришарового фільтруючого патрона, необхідно тільки відкрити задню панель і, докладаючи мінімальні зусилля, витягти старий і поставити новий фільтр.

Режим нагадування

По закінченню терміну, замовте новий фільтр з доставкою додому в один клік

Чим довше ви користуєтеся одним і тим же фільтром, тим нижче ставати його продуктивність. Якщо ви довго не будете міняти фільтр, він не тільки перестане очищати повітря, але й може створити вторинне забруднення. Навіть якщо ви будете промивати його водою або прочищати за допомогою пилососа, ми не можемо гарантувати, що кожен шар фільтра буде досить чистим.

Ми рекомендуємо міняти фільтр приблизно раз протягом 4-6 місяців. Враховуючи час користування девайса, Мі повітряочищувач може повідомляти вас, через мобільний додаток, про те, коли необхідно замінити фільтр. У додатку ви можете натиснути кнопку, щоб замовити фільтр і його доставлять вам додому.

Нагадування про заміну фільтра

Заміна фільтра раз в 4-6 місяців

Замовлення нового фільтра в один клік

Потужне поглинання шкідливих речовин

Крім поліпшеного фільтруючого шару для очищення повітря від формальдегіду, повітряочищувач також має високоякісну тришарову фільтруючу сітку. До споконвічно існуючих комплектуючих ще додався каталізатор, який сприяє більш потужної адсорбції сторонніх ультра маленьких отруйних речовин. Більш потужне і ефективне поглинання РМ 2.5, формальдегіду та інших шкідливих елементів, які присутні у вашому домі. Особливо це стосується приміщень, в яких робився ремонт.

Дистанційне керування воздухоочистителем

Вся інформація про стан якості повітря у вашому смартфоні

Коли на вулиці густий смог, очищувач повітря SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL автоматично включається у встановлений час, тому по поверненню додому, ваша кімната буде наповнена свіжим повітрям. Таким чином, ця, здавалося б незначна, але практична, функція говорить про те, що наш повітряочищувач постійно думає про вас.

Тепер ви, в реальному часі, можете заходити в мобільний додаток і перевіряти якість повітря у вашому домі. Встановіть необхідну швидкість очищення повітря, згідно площі кімнати. Вражаючим є той факт, що наш повітряочищувач здатний вивчати і підлаштовуватися під ваші звички. Згідно з вашим розпорядку дня, Mi Air Purifier 2 автоматично вимикається або перемикається на режим очищення повітря. Ще Mi Air Purifier 2 має датчик вологості, результати якого допоможуть відтворити повноцінну картину якості повітря у вашому будинку.

Mi Smart Home App призначене для смартфонів з версією Android / IOS

 • зміна режиму
 • Включення / Виключення
 • Придбання нового фільтра
 • Плавне перемикання швидкостей
 • Smart навчання

Заходьте в додаток в будь-який час

Щоб перевірити якість повітря у вашому будинку

Національне метеорологічне управління щодня представляє інформацію про погодні умови, які ми можемо переглянути в будь-який час. При цьому ви також можете відслідковувати процес очищення повітря у вашому домі.

Smart навчання

Поступове вивчення ваших звичок

Після того, як вранці ви підете на роботу, SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL автоматично вимикається. Перед сном - автоматично переходить в режим сну. Згідно вашим звичкам, повітряочищувач може запам'ятовувати розпорядок дня і згодом працювати в такому режимі щодня. Не потрібно спеціально думати про те, коли його вимкнути, переключити режим, оскільки все це SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL виконає самостійно. Чим довше ви будете жити разом з повітряочищувачем, тим краще ви дізнаєтеся один одного.

7:40 ранку

«У новий день з новими силами» воздухоочиститель автоматично вимикається. Більше не треба хвилюватися і згадувати вимкнули ви пристрій. Приступайте до роботи зі світлою головою!

6:15 вечора

«Ласкаво просимо додому» повітряочищувач автоматично включається. Тепер він не потребує в ручному управлінні.

11:45 вечора

«Доброї ночі» - згідно з вашим розпорядку дня, повітряочищувач автоматично перемикається на режим сну.

Улюблений режим: встановіть швидкість потоку повітря згідно площі вашої кімнати

Кожна кімната потребує повітряочищувач, але площа кожної з них відрізняється один від одного, а відповідно і швидкість потоку повітря також повинна бути різною. Улюблений режим дозволяє, згідно площі кімнати, регулювати налаштування SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL для найбільш ефективного очищення повітря. Пускай кожна кімната вашого будинку буде наповнена свіжим і чистим повітрям.

Датчик температури і вологості

Ми оснастили SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL датчиком вологості і температури, тому тепер ви можете переглядати ці дані на вашому смартфоні. Автоматичне співставлення всіх показників, що надають максимальний комфорт. Наприклад, якщо рівень вологості низький, додаток вкаже вам на те, що повітря дуже сухе, після чого, залежно від потреби, у вас буде можливість зволожити повітря. Таким чином, ви досягнете оптимального стану повітря у вашому домі.

На даний момент, це функція підтримується тільки смартфонами з версією Android/IOS

Нагадування про гарну погоду

Не можна сказати, що SmartMi Mi Air 2 ORIGINAL зосереджений тільки на забрудненому повітрі. Вам більше не доведеться думати про індекс забрудненості повітря на вулиці і думати чи варто відкривати вікно. Згідно з наданими даними національного метеорологічного управління і після їх аналізу, повітряочищувач буде давати вам свої рекомендації. Якщо на вулиці густий серпанок і туман, вам прийде нагадування про те, що краще включити очисник повітря. Якщо ж на вулиці ясна погода, додаток Mi Smart Home порадить відкрити вікно для провітрювання приміщення.

Нагадування про заміну фільтра

Покупка нового фільтра в один клік

Насолода чистим і свіжим повітрям - це дуже навіть не клопітка справа. Теж саме ми можемо сказати і про заміну фільтра. У більшості звичайних воздухоочистителей заміна фільтра викликає великі складності. У нашому ж випадку, на ваш смартфон прийде повідомлення про необхідність міняти фільтр, де у вас також є можливість замовити новий фільтруючий патрон з доставкою додому.

Тип: Очищувач повітря
Бренд: SmartMi
Спосіб очищення: Механічна фільтрація і адсорбція
Тип фільтра: Сітка з ПЕТ, HEPA фільтр дрібніх частінок, абсорбційній фільтр (активоване вугілля)
Швидкість очищення: 330 м³/г
Ефективність очищення: 100% - великі частки, 99,3% - частинки розміром до 0,3 мкм, 99,99% - частинки розміром до 2,5 мкм, 91% - формальдегід та ін. шкідливі речовини
Рекомендована площа приміщення: 23 - 39 м²
Управління: Кнопки на корпусі і по Wi-Fi з мобільного пристрою
Особливості: Управління та контроль з мобільного пристрою, датчик і індикатор чистоти повітря, датчик освітленості, автоматичний режим, вбудований адаптер 802.11b / g / n
Рівень шуму: 31 дБ
Живлення: Від мережі змінного струму 100 - 220 В, 50/60 Гц
Споживана потужність: Від 1,5 до 31 Вт
Розміри: 240×520×240 мм
Вага: Близько 4,8 кг (з фільтром)

Завантаження…

Відгуки користувачів
Марія, 21.11.2019
Скажіть, будь ласка, чи може ця модель усувати різкий хімічний запах після ремонту? Кімната 20 м. кв. Якщо так, чи можна замовити? Якщо ні, підскажіть, яка модель краще справиться з цією проблемою? Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 21.11.2019
Доброго дня, так він впораяться, вам потрібно зробити замовлення через кошик на сайті.
Егор, 01.10.2018
Добрый день, подскажите, может ли данный или другой очиститель выполнять роль осущителя воздуха?
Адміністрація MIOT.UA 01.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Егор, нет.
Александр, 13.11.2017
Подскажите, как данный аппарат борется с частицами плесени? и в чем отличие фильтров разных. Заранее спасибо
Адміністрація MIOT.UA 14.11.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, фильтрация частиц плесени в воздухе, при размере споры плесени 2–8 мкм – до 99,99%. Бактерий 0.5–1.5 мкм – фильтрация до 99,5%. Для данной модели есть фильтр с антибактериальным покрытием, при котором ионы органических металлов разрушают клетки бактерий, а есть без дополнительного антибактериального покрытия.
Додати коментар