З'явився новий антибактеріальний фільтр для очищувачів повітря серії Mi Air Purifier

  • 16.07.2017
  • 1915

До хорошого звикаєш швидко, тому нас вже не вразиш інноваційними фільтраційними системами очищувачів повітря Xiaomi, здатними фільтрувати навіть найдрібніші тверді частинки класу PM 2.5. Однак фахівці китайської компанії не вважають своєю головною метою – здивувати користувача. Вони хочуть піклуватися про нього!

Саме тому в лінійку фільтрів для серії очищувачів повітря Mi Air Purifier надійшло поповнення – новий Антибактеріальний фільтр.

Xiaomi антібактеріальний фільтр

Він створений в класичному для даних пристроїв циліндричному форм-факторі, для того щоб забезпечити повноцінну фільтрацію повітря за принципом «360 градусів». Однак тепер, крім фільтрації твердих частинок, даний фільтр буде боротися зі шкідливими бактеріями. Знезаражуюча очисна система в кожному будинку? Схоже, для Xiaomi немає нічого неможливого!

Xiaomi очищувач повітря

Для того щоб підтвердити високу якість і ефективність роботи свого нового фільтра, був проведений медичний експеримент в лабораторних умовах за стандартом GB21551.2-2010. Результати даного експерименту вражають: використання фільтра не просто істотно знизило зростання бактерій в зоні застосування – золотистий стафілокок припинив своє зростання на 99.99%! Ось що називається справжнім захистом!

Xiaomi захист від бактерій

З появою такого фільтра, ваш очищувач повітря серії Mi Air Purifier став чимось більшим, ніж просто очищувач повітря. Тепер він може виконувати певні функції свого роду дезінфекційної станції.

Використання антибактеріального фільтра особливо актуально навесні або в літній період, коли шкідливі бактерії розмножуються найбільш активно.

Схоже, безпека та комфорт очищувачів Mi Air Purifier вийшли на новий рівень якості. Подивимося, що придумають генії з Xiaomi наступним!

Інші новини