Краща супутниця ноутбука Mi Air – бездротова миша Mi Mouse

  • 14.07.2017
  • 1861

Всім нам, звичайно ж, добре відомий зручний потужний трекпад на ноутбуках Air. Однак яким би швидким або класним він не був, багато користувачів, все ж, вважають за краще користуватися більш звичним їм маніпулятором – комп'ютерною мишею. Спеціально для них була створена бездротова миша Mi Mouse – ідеальна супутниця Mi Air та інших ноутбуків.

Mi Mouse бездротова

Mi Mouse комп'ютерна миша

Ця елегантна «леді» вражає не тільки оригінальним дизайном, але і матеріалами з яких вона зроблена. Вся справа в тому, що для створення цього бездротового пристрою, інженери Xiaomi використовували досить цікаву комбінацію матеріалів.

Mi Mouse коробка

Mi Mouse упаковка

Верхня частина корпусу виготовлена з анодованого алюмінію, що славиться своїми антикорозійними властивостями. Частина з кнопками – з екологічно чистого ABS-пластика, а підстава - з полікарбонату.

Мишка має зручні компактні розміри 110.2× 57.2×23.6 мм і невелика вага 77.5 грам. Важливим фактом є її сумісність з Macbook.

Цікавою конструкційною особливістю мишки є можливість використовувати, як Bluetooth, так і радіоз'єднання (частота 2.4 ГГц). До того ж, Mi Mouse володіє можливістю підключення до декількох пристроїв (в тому числі і до Mi TV).

Mi Mouse на батарейках

Mi Mouse універсальна

Для точної та швидкої роботи конструктори оснастили гаджет найкрутішим сенсором 1200dpi.

Mi Mouse компактна

Mi Mouse стильна

Шукаєте супутницю для свого ноутбука? Зверніть увагу на стильну Mi Mouse - можливо, вона чекала саме вас...

Інші новини
 Краща супутниця ноутбука Mi Air – бездротова миша Mi Mouse
Краща супутниця ноутбука Mi Air – бездротова миша Mi Mouse
  • 14.07.2017
  • 1862
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини