Члени комуністичної партії Китаю відвідали офіс Xiaomi і зустрілися з керівництвом компанії

  • 18.07.2017
  • 1265

Популярність китайської компанії, та її авторитет у власній країні ростуть не по днях, а по годинах! Не встигли ще повністю розсіятися емоції після знайомства делегації військових з офісом компанії, як Xiaomi відвідали представники вищого рівня – члени комуністичної партії Китаю на чолі з відомим партійним лідером Чжаном Тань У.

Xiaomi партия

Зустрічали поважних гостей особисто глава Xiaomi Лей Цзюнь, віце-президент компанії, відомий промисловий дизайнер Лю Де і топ-менеджмент бренду.
Партійний діяч Чжан Тань У високо оцінив стрімкий розвиток компанії, а також її прихильність до партійних традицій Китаю. Він подякував керівництву Xiaomi за створення партійної бібліотеки на базі однієї з філій компанії.

Xiaomi Лєй Цзюнь

Xiaomi библиотека

Крім того, партійний працівник підкреслив, що такі потужні недержавні організації, як Xiaomi, крім прагнення до впровадження інновацій та благодійної діяльності, повинні підтримувати просвітницьку партійну роботу на високому рівні.

В кінці зустрічі гостей, традиційно, запросили відвідати центральний магазин Xiaomi, щоб особисто познайомитися та протестувати кращі гаджети компанії.

Xiaomi работник

Інші новини