Amazfit Smartwatch Youth Edition – спеціальна редакція легких, автономних і зухвалих розумних годинників!

  • 13.07.2017
  • 1522

Гарячі новини цього літа продовжують сипатися одна за одною! Директор Amazfit Хуан Ван особисто презентував спеціальну редакцію лінійки розумних годинників Amazfit Smartwatch Youth Edition.

Amazfit Smartwatch Youth Edition розумний годинник

Гаджет вийшов дуже вражаючим і зухвалим! Чотири забарвлення: «Чорний Обсидіан», «Сірий Пісковик», «Хакі» і «Помаранчеве Полум'я» допоможуть власнику гаджета виділитися з будь-якої юрби!

Amazfit Smartwatch Youth Edition круті кольори

Технічні характеристики пристроїв більш ніж вражаючі. Конструктори зробили акцент на легкість розумних годинників і тривалий термін їх автономної роботи.

Так, вага Amazfit Smartwatch Youth Edition становить 32 грами, а при активному GPS гаджет може пропрацювати до 22 годин. Якщо розглядати час автономної роботи пристрою без активованого GPS: він може становити до 45 днів і навіть до 4 місяців на одному заряді, в залежності від того, якими функціями гаджета і як активно ви користуєтеся.

Amazfit Smartwatch Youth Edition надійні

Для цього Amazfit Smartwatch Youth Edition були оснащені акумулятором ємністю 190 мАг.

Діагональ екрану розумного годинника 1.28 дюйма, він захищений склом Gorilla Corning Glass 2.5D. «Серцем» годинника є вироблений по 28-нанометровому процесу чіп Sony з низьким енергоспоживанням, тому ви можете не турбуватися за точність вимірювань ваших даних.

Amazfit Smartwatch Youth Edition захищені

Само собою, що пристрій може синхронізуватися зі смартфоном і повідомляти власнику про дзвінок або SMS-повідомлення.

Захист пристрою від пилу та вологи відповідає стандарту IP68. Це означає, що гаджет пилонепроникний та може витримати короткочасне занурення в воду на глибину більше 1 метра.

Молодіжний, стильний, автономний, з крутим забарвленням – фахівці Amazfit знали, чим здивувати світ!

Amazfit Smartwatch Youth Edition вражаючі

Інші новини