Панорамна камера MIJIA Panorama camera 360° офіційно представлена в Тайвані та Гонконгу

  • 09.07.2017
  • 1289

Гарячі новини цього літа продовжують сипатися одна за одною! Один з найбільш амбітних гаджетів Xiaomi - панорамна камера MIJIA Panorama camera 360° - тепер продається в Гонконзі та Тайвані.

MIJIA Panorama camera 360° панорамна камера

Ще б пак! Цей маленький, але дуже крутий гаджет, без сумніву, припаде до душі місцевої аудиторії. Адже хто ж відмовиться від панорамного селфі або якісної зйомки своїх кращих моментів в житті!

MIJIA Panorama camera 360° відео

Камера вражає не тільки своїм стильним суворим дизайном, але і тим, яку потужну начинку примудрилися всунути конструктори в 78×67×24 мм і вагу 109 грамів.
По-перше, пристрій оснащений двома 16 МП 3.5К-камерами Sony IMX206, з кутом огляду 190° - по одній з кожного боку. Саме вони забезпечують зйомку в форматі «360°».

MIJIA Panorama camera 360° лінзи

По-друге, для швидкої та надійної роботи гаджет отримав «серце» у вигляді процесора Ambarella A12.

По-третє, щоб уникнути проблем «тремтячих рук» і інших неприємностей подібного роду, MIJIA Panorama camera 360° оснащена 6-ти осьовою електронною стабілізацією. Знімайте якісно!

По-четверте, корпус пристрою захищений за стандартом IP67, що гарантує захист від пилу та бризок. Тому не варто боятися, якщо раптом під час зйомки камера потрапить під дощ чи вітер.

MIJIA Panorama camera 360° захищений корпус

По-п'яте, акумулятор камери має ємність 1600 мАг і підтримує швидку зарядку QC2.0 Quick Charge.

Додамо до цього, підтримку карт пам'яті, кілька режимів зйомки і зручний комплектний міні-штатив – отримуємо більш ніж вичерпний опис чудового пристрою.

MIJIA Panorama camera 360° якісна зйомка

Не відставайте від жителів Гонконгу та Тайваню! Насолоджуйтесь життям в повній мірі, побалуйте себе якісною панорамною зйомкою на чесні 360°.

MIJIA Panorama camera 360° качественная сїемка

Інші новини