Парасолька Pinlo Luo Qing Automatic - захистить не тільки від дощу, але і від спекотного сонця!

  • 05.07.2017
  • 622

Китайцям не потрібно пояснювати, що таке сильна злива або як за хвилину промокнути до нитки, під час сезону дощів. Так само їм не потрібно розповідати, як неприємно та шкідливо знемагати під палючими сонячними променями, без будь-якого натяку на рятівну тінь. І як створити якісну універсальну парасольку, що захищає від дощу і від ультрафіолету – їм теж пояснювати не потрібно! Бо китайські майстри однієї з компаній-партнерів Xiaomi вже створили такий практичний аксесуар – він називається Pinlo Luo Qing Automatic.

Pinlo Luo Qing Automatic парасолька

В першу чергу, творці подумали про швидкість розкриття парасольки, адже злива може початися раптово! Саме тому дана парасолька компанії оснащена автоматичним механізмом, завдяки якому Pinlo Luo Qing Automatic розкривається за 0.7 секунди!

Pinlo Luo Qing Automatic швидко розкриывається

Потім конструктори замислились: як зробити, щоб парасолька надійно захищала і від води, і від сонячних променів? Придумали! Для купола парасольки було вирішено використовувати легку та міцну тканину з високим водовідштовхувальним індексом 3S, на яку нанесено спеціальне теплоізоляційне покриття. Завдяки такому підходу, Pinlo Luo Qing Automatic не тільки ефективно протистоїть струменям дощу, але і здатний відбивати до 95.6% УФ-променів.

Pinlo Luo Qing Automatic захист від вологи

Pinlo Luo Qing Automatic захист від УФ-променів

Щоб купол не гнувся та не деформувався від поривів вітру, його спиці вирішено було зробити з металевого сплаву, створеного одним з лідерів по виробництву вуглецевого волокна – японською компанією Teijin Co.

Pinlo Luo Qing Automatic спиці з метллу

Завдяки такому відповідальному підходу при створенні звичайної парасольки, у китайських майстрів вийшов шикарний аксесуар, розрахований на довгострокове використання.

Pinlo Luo Qing Automatic довгострокове використання

Ледь не забули – розмір парасольки в складеному стані складає всього 275х50х50 мм, що дозволяє їй легко поміститися навіть в маленьку жіночу сумочку. При цьому діаметр куполу в розкладеному стані становить 92 сантиметри!

Pinlo Luo Qing Automatic компактний

Інші новини
Останні відео

IP-камера Kami Indoor Security System

06.12.2019

Термос Fun Home Insulation Tea Cup

05.12.2019

Мультимедіа-проектор XGiMi RS Pro 4K

29.11.2019

Портативний стартер для авто Baseus Car Jump Starter

27.11.2019

Електромотоцикл-позашляховик Segway Dirt eBike

26.11.2019

Xiaomi Mi Note 10 - Погляд зсередини

25.11.2019

Електрична зубна щітка Oclean X Pro

22.11.2019

Автомобільний датчик тиску в шинах 70Mai

21.11.2019

Електричний самокат Mi Electric Scooter Pro

19.11.2019

Портативний проектор XGiMi Mogo

18.11.2019