MIJIA Smart PTZ - стильне оновлення лінійки IP-камер екосистеми

  • 29.06.2017
  • 1672

Приємно, що Xiaomi не втомлюється розвивати свою екосистему MiJIA, постійно радуючи нас все новими і новими гаджетами. Черговим «новобранцем» в армії Smart Home став дуже цікавий пристрій – IP-камера MIJIA Smart PTZ.

MIJIA Smart PTZ IP-камера

MIJIA Smart PTZ

Гаджет має зухвалий хай-тек дизайн і може повертати свою верхню частину з встановленим об'єктивом на 360 градусів. У цьому пристрої більш ніж відмінно реалізована технологія PTZ (Pan-Tilt-Zoom), яка дозволяє власнику дистанційно керувати напрямком і зумом IP-камери.

MIJIA Smart PTZ компактний розмір

Завдяки спеціальним кріпленням, IP-камеру можна прикріпити на стіну або стелю, що істотно збільшує сферу застосування гаджета. Ви можете поставити її на своєму столі або прикріпити над своїм робочим місцем. Інженери MiJIA зробили все для вашого комфорту!

MIJIA Smart PTZ крутий дизайн

MIJIA Smart PTZ стильний

MIJIA Smart PTZ монтаж на стелю

Незважаючи на свої скромні розміри (115х78х78 мм) і прийнятну ціну, MIJIA Smart PTZ оснащена повним набором необхідних для 24-годинного спостереження технологій. IP-камера знімає в якості 720p, у неї є датчик руху та інфрачервоний сенсор, що дозволяє гаджету бачити в темряві.

MIJIA Smart PTZ ІЧ-сенсор

Крім того, пристрій оснащений можливістю панорамної зйомки і слотом для карт пам'яті microSD (до 32 ГБ). Що цікаво, конструктори розмістили слот для карти пам'яті не в класичному місці – на тильній стороні гаджета, а біля об'єктива камери.

MIJIA Smart PTZ слот для microSD

Само собою, якщо «поставлена на охорону» камера зафіксує рух, вона миттєво відправить повідомлення на синхронізований з нею смартфон власника.

MIJIA Smart PTZ надійний пристрій

Стійкість IP-камері надають чотири маленькі гумові ніжки. У комплектацію MIJIA Smart PTZ входить: кабель і адаптер живлення, набір кріплень для монтажу на стіну або стелю та коротка інструкція.

MIJIA Smart PTZ гумові ніжки

MIJIA Smart PTZ комплектація

Ну що ж, чекаємо з нетерпінням, коли даний, шалено цікавий гаджет з'явиться на нашому ринку!

MIJIA Smart PTZ IP-камера

Інші новини
MIJIA Smart PTZ - стильне оновлення лінійки IP-камер екосистеми
MIJIA Smart PTZ - стильне оновлення лінійки IP-камер екосистеми
  • 29.06.2017
  • 1673
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини