Розумний термос KissKissFish зможе здивувати вас спекотним літнім днем!

  • 25.06.2017
  • 1361

Давайте уявимо собі таку ситуацію: ви налили собі вранці повний термос гарячого чаю, і взяли його з собою на роботу. І ось вам захотілося сьорбнути чайку. Але як дізнатися, яка температура зараз в термосі? Чи можна пити чай відразу ж або краще дати йому охолонути?

Як зробити так, щоб замість цієї ситуації

KissKIssFish контроль температуры

У вас була ось ця

KissKIssFish удобный

Все дуже просто – потрібно скористатися розумним термосом KissKIssFish. Завдяки вбудованому датчику температури, ви завжди зможете дізнатися, яка температура рідини всередині термоса. Просто переверніть закритий термос на 180 градусів, потримайте 3 секунди і перевертаєте назад. Сенсор чітко покаже вам температуру всередині гаджета KissKissFish.

KissKissFish контроль температури

Подібна інноваційна технологія може бути також корисна для годування маленьких дітей - ви завжди зможете знати, яка температура молока або молочної суміші всередині термоса, оберігаючи тим самим вашого малюка від можливості обпектися окропом.
Крім цієї корисної «фішки», термос порадує вас і іншими «родзинками». Він довгий час зберігає температуру не тільки гарячої рідини, а й холодної, що допоможе вам освіжитися спекотним літнім днем.

KissKissFish насадка для чаю

Крім того, термос забезпечений оригінальною конструкторської фішкою - комплектом насадок, які кріпляться до внутрішньої сторони кришки KissKissFish. Всього насадок три: для чаю, для інгредієнтів детокс-води (шматочків овочів або фруктів) і для ... курячого яйця!

KissKissFish насадка для детокс води

Так-так, з термосом KIssKissFish ви зможете не тільки взяти з собою гарячий чай, а й, одночасно зварити в ньому собі яйце до сніданку чи обіду!

KissKissFish насадка для яйця

Цей гаджет більше ніж просто термос – це дуже цікавий пристрій, який не тільки збереже для вас гарячу рідину взимку, а холодну влітку, а й зможе трохи нагодувати вас!

KissKissFish стильний гаджет

Гарячий трав'яний чай або холодна детокс-вода? Обирати вам – добрий помічник KIssKIssFish здатний виконати будь-яке з цих бажань.

KissKissFish надійний термос

Інші новини
Розумний термос KissKissFish зможе здивувати вас спекотним літнім днем!
Розумний термос KissKissFish зможе здивувати вас спекотним літнім днем!
  • 25.06.2017
  • 1362
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини