Xiaomi анонсувала на краудфандінговій платформі бездротовий електрополірувач підлоги

  • 15.06.2017
  • 1304

Xiaomi не змусила на себе довго чекати. Не так давно компанією був представлений робот-пилосос Mi Robot Vacuum, а з 22 липня 2017 шанувальників компанії вже чекатиме бездротовий електрополірувач підлоги!

Xiaomi швидкими темпами наповнює будинки новими гаджетами, піклуючись про комфорт і відпочинок користувачів. З розумним пилесососом і електрополірувачем домашнє прибирання буде у радість! За допомогою нового пристрою Ви також можете "вмити" свій автомобіль.

Xiaomi полировщик пола

Полірувач виконаний, вже традиційно, з білого пластику. До нього йдуть 3 змінюваних насадки: стандартна, електростатична (вміє притягувати волокна і волосся на відстані) і екологічна (з біоматеріалів, що розкладаються). Насадки мають прямокутну форму, що дозволяє прибрати навіть важкодоступні місця.

бездротова електрошвабра Xiaomi матеріал насадок

бездротова електрошвабра Xiaomi насадки

До того ж ручка електрополірувача повертається на кут до 90 градусів в різні боки. При нахилі 0° паралельно землі висота відстані до пристрою складе лише 86 мм. Таким чином, гаджет оцінять і діти, і дорослі. Ліхтарик, вбудований в основну панель, допоможе віднайти пил у затемнених меблями місцях.

бездротова електрошвабра xiaomi ліхтарик

бездротова електрошвабра xiaomi вдома

Доповнює конфігурацію розпилювач рідини (наприклад - для полірування паркету). Полірувач не залишає плям від вологи, а рівномірно розподіляє рідину по всій поверхні.

бездротова електрошвабра xiaomi засіб

Безсумнівно, плюсом новинки є те, що вона бездротова. Ви не перечепитесь через шнур, не розіб'єте улюблену підлогову вазу, і не будете ламати голову над пошуком джерела живлення.

Нижня частина електрополірувача імітує людські рухи зі швидкістю до тисячі разів на хвилину. Шум від цих поступальних рухів не перевищує 68 децибелів, тобто гучності звичайного розмови. Повної зарядки акумулятора ємністю 2000 мАг повинно вистачати на 50 хвилин роботи або на 3-4 прибирання території площею 100 метрів.

На корпусі також передбачений індикатор заряду.

електрична електрошвабра xiaomi принцип роботи

Технічні характеристики:

  • ємність акумулятора - 2000 мАг
  • напруга на виході - 12.6 В
  • сила струму на виході - 1 А
  • номінальна потужність - 35 Вт
  • час повного заряду - до 3 год
Інші новини