Mi TV 4 65" дарує відчуття польоту!

  • 14.06.2017
  • 1721

Якщо Ви хочете насолодитися високою якістю і широкими можливостями штучного інтелекту, радимо ознайомитися з новинкою від компанії Xiaomi - телевізором Mi TV4 65 дюймів.

Mi TV 4 65 безрамковий дизайн

Екран телевізора Mi TV 4 65" настільки тонкий, що здається, він розіб'ється при найменшому неакуратному русі. Цей девайс має повністю інноваційну конструкцію, яка перетворює техніку в чарівний "шматок скла". Товщину Mi TV 4 65" можна порівняти з товщиною трьох монет номіналом 1 юань (4.98 мм), а це означає, що нове покоління Mi TV 4 в два рази тонше свого попередника Mi TV 3 65".

Mi TV 4 65 аудіосистема

Щоб досягти такого "невагомого" дизайну, інженери Xiaomi винесли материнську плату в окремий блок, який підключається до екрану за допомогою порту Mi Port. Таким чином, модульна конструкція телевізора представляє три окремих компоненти: апаратний блок, дисплей і аудіосистему. Підставка добре поєднується з безрамковим телевізором і не відволікає від перегляду відео. Таке технічне рішення не лише виграє в плані зовнішнього вигляду пристрою, але і пропонує легку заміну окремих компонентів телевізора в разі його модернізації або ремонту.

Mi TV 4 65 окремі блоки системи

Відмінною особливістю телевізора, крім яскравого дизайну, є спеціальне програмне забезпечення Xiaomi Patch Wall. Cистема штучного інтелекту безперервно запам'ятовує вподобання користувача і позбавляє нас необхідності повторного пошуку цікавого контенту. Система сама запропонує відео на наш смак, базуючись на раніше переглянутих фільмах, шоу, серіалах, тощо. Mi TV 4 також підтримує технологію об'ємного звучання Dolby Atmos. Чітка звукопередача посприяє позитивному перегляду улюблених фільмів.

Mi TV 4 65 інтелектуальна система

Mi TV 4 має екран Samsung/LG 4K, 64-бітний флагманський процесор Amlogic з чотирма ядрами Cortex-A53 з тактовою частотою 1.8 ГГц, GPU Mali-T830, 2 ГБ ОЗП і 8 ГБ флеш-пам'яті. Телевізор підтримує HDR, двохдіапазонний Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth BLE з низьким енергоспоживанням.

Важливою особливістю Mi TV 4 є можливість управляти Mi-смарт-девайсами прямо з екрану телевізора! Тепер, щоб закип'ятити воду в чайнику, немає необхідності використовувати додаток на смартфоні або планшеті. Просто дайте команду голосом і чайник ввімкнеться!

Mi TV 4 65 управління розумним будинком

Отримуйте гострі і яскраві враження від перегляду блокбастерів і захоплюючих відео на Mi TV 4! Це саме той девайс, який не залишить байдужим ні одного шанувальника високоінтелектуальних технологій!

Ознайомитися з телевізорами Xiaomi та придбати їх Ви можете у фірмовому магазині Mi.ua.