Телевiзор Xiaomi Mi TV 3 55" 4K

Нова епоха Smart TV

Mi TV3 складається з двох важливих компонентів: більш тонкого екрану телевізора і основного пристрою, продуктивність якого стала значно вищою, тому якість отриманого звуку не поступається HIFI.

Samsung / LG 4К екран

Широкий кут огляду, багата кольорова палітра, відсутність роздвоєного зображення

 • розширення екрану до 3840x2160 1080р
 • кут огляду 178º, час відгуку 8мс
 • багата кольорова палітра NTSC до 85%

Також необхідно відзначити використання технології динамічної компенсації MEMC. Тому під час перегляду відео зі швидким рухом персонажів або спортивних змагань ви будете насолоджуватися якісним зображенням і назавжди забудете про роздвоєне зображення.

Вражаюче потужні характеристики

Потужний і високопродуктивний флагманський чіпсет MStar6A928 4-ядерний процесор Cortex-A17 із частотою 1.4GHz CPU і 4 + 4-ядерний процесор Mali-760 MP4 GPU. Дивовижна міць і швидкість роботи, це ще один крок назустріч досконалості.

Установленно наступне ПЗ: Youtube / FS Video / Укр ТБ / EX.UA / Megogo / Chrome / Kartina TV / Online-TV / RuTube / MyTV / MX_Player

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Дмитрий, 10.09.2017
Доброго времени суток! Не вижу саундбар, он все еще идет в комплекте? Спасибо!
Михаил, 07.09.2017
Добрый день, как можно установить полностью русифицированную ОС? Где взять прошивку? Спасибо
Всі відгуки

Mi TV 3 55"

 • 4К екран (Samsung / LG).
 • Якість звуку HiFi
 • Суцільнометалевий корпус
 • Товщина корпусу 9.9 мм
 • NTSC до 85%
 • Динамічна компенсація MEMC
 • Флагманська TV мікросхема MStar 6A928м
 • Оптимізація технічного забезпечення

Нова епоха Smart TV

Mi TV3 складається з двох важливих компонентів: більш тонкого екрану телевізора і основного пристрою, продуктивність якого стала значно вищою, тому якість отриманого звуку не поступається HIFI.

Samsung / LG 4К екран

Широкий кут огляду, багата кольорова палітра, відсутність роздвоєного зображення

 • розширення екрану до 3840x2160 1080р
 • кут огляду 178º, час відгуку 8мс
 • багата кольорова палітра NTSC до 85%

Також необхідно відзначити використання технології динамічної компенсації MEMC. Тому під час перегляду відео зі швидким рухом персонажів або спортивних змагань ви будете насолоджуватися якісним зображенням і назавжди забудете про роздвоєне зображення.

Вражаюче потужні характеристики

Потужний та високопродуктивний флагманський чіпсет MStar6A928 4-ядерний процесор Cortex-A17 із частотою 1.4GHz CPU і 4 + 4-ядерний процесор Mali-760 MP4 GPU. Дивовижна міць та швидкість роботи, це ще один крок назустріч досконалості.

Незалежна аудіо система

Якість звуку HiFi

У науці про акустику розрізняють один, так званий, закон «The bigger the better», суть якого полягає в тому, що чим більший звуковий канал, тим краще і легше отримувати звуку. З огляду на той факт, що ультратонкі телевізори користуються великим попитом, але їх звуковий канал при цьому ставав меншим з кожним разом, в результаті чого помітно страждає якість звуку, багато брендів телевізорів також пропонують окремі незалежні Soundbar, ціна яких часто перевищує вартість самого телевізора. Mi TV3 має HiFi якість звуку, тому ви зможете насолоджуватися виразним звучанням.

 • Обсяг звукового каналу 2л
 • Низькі тони 60Hz
 • Високі тони 22KHz
 • Dolby Audio

Якісний, надійний і мінімалістичний дизайн

Суцільнометалевий ультратонкий корпус, товщина якого, в порівнянні з телевізором минулого покоління, тонше на 30%. Використано технологію зрізу оправи під кутом 45º, в результаті якого можливе відтворення візерунку дорогоцінного каменю, з тильного боку телевізора влаштована суцільнометалеву панель, під якою ховаються всі внутрішні компоненти разом з материнською платою.

Збільшення контенту на 83%

До 440000 годин різних фільмів, включаючи новинки 2015 року

Тепер для вас зібрані найкращі голлівудські фільми, телесеріали, популярні телешоу, спортивні матчі та різноманітні концерти, щоб збагатити ваше дозвілля.

MIUI TV Edition

Більш 150 млн. користувачів в усьому світі

Спеціально розроблена для Mi TV система MIUI має більше 150 млн. користувачів у всьому світі. Велика розмаїтість корисних і практичних функцій:

 • оновлений інтерфейс, швидкий пошук бажаного фільму;
 • фотоальбом дитини дозволить бабусі з дідусю переглядати фотографії дитини, перебуваючи за сотні кілометрів;
 • коли ви лягаєте спати, ваш Mi Band подає сигнал телевізору, і автоматично вимикає телевізор;
 • демонстрація вмісту смартфона, планшета, комп'ютера на великому екрані телевізора;
 • 4К Full HD Cosmopolitan, перегляд різних модних журналів на великому екрані;
 • сполучення з додатком Mi Smart Home зробить ще більш зручним пошук фільмів через роутер, дозволить керувати очищувачем повітря, водоочисником та іншими розумними девайсами вашого будинку.

Вбудований MIUI Store з широким вибором різних додатків, ігор та безлічі TV App, можливістю весело грати з використанням пульта дистанційного керування або геймпаду.

 • Оновлений інтерфейс.
 • Фотоальбом дитини.
 • Відключення за допомогою Mi Band.
 • Демонстрація вмісту смартфона, планшета і т.д. на екрані телевізора.

Економія простору

Настінний спосіб установки – більше комфорту та зручності

Для більш зручного розміщення телевізора і його основного пристрою і для економії простору, ми рекомендуємо встановлювати Soundbar біля телевізора або ж повішати його на стіну. Єдине, що ви повинні зробити, це заздалегідь замовити спеціальні кронштейни.

 • Зображення кожної деталі
 • Samsung / LG 4К екран
 • Технологія UHD надвисокої роздільної 4К здатності
 • Більш високе розширення 1080р, краще в 4 рази

Full HD розширення екрану 3840x2160, кожна дрібниця і кожна деталь постане перед вашими очима.

NTSC до 85%

Насичена кольорова палітра

Традиційний індикатор LED не може передати все багатство кольорів, зазвичай він відображає лише 60% -70% кольорової палітри NTSC. Xaomi використовує велику кількість патентів на технології широкої колірної гами, чим значно розширює гаму телевізора, досягаючи більше 85% NTSC, в результаті чого отримуємо більш реалістичну картину, кольори якої набагато яскравіше, а деталі ще виразніші.

6М60

Незалежна флагманська графічна мікросхема обробки зображення

MStar 6M60 оснащений високоякісними програмами динамічної компенсації, повністю відображаючи всі деталі і дрібниці зображення: промені світла, швидкі рухи тварин, виразне зображення написів і так далі. В результаті оптимізації зображення відео, ви можете в повній мірі насолодитися якісним зображенням, звертаючи увагу на всі дрібниці та деталі.

МЕМС. Динамічна компенсація

Усунення розмитості і двоїння зображення

При перегляді спортивних матчів чи під час динамічної гри, недостатня потужність і продуктивність графічного процесора призводить до спотворення зображення на екрані. МЕМС технологія динамічної компенсації допоможе компенсувати і відтворити всі кадри відеоряду, чим значно покращить якість відео зі швидким пересуванням персонажів або спортивних змагань.

 • Поліпшення світла
 • Високошвидкісне виявлення об'єкта руху
 • Виявлення символів і написів
 • Відтворення текстур

МАСЕ-Pro4 UC +

Якість графіки 4го покоління

Технологія високоякісної графіки MACE-Pro4UC і MStar6A928 відрізняються потужними, складними функціями та легкістю використання водночас. Вони містять у собі різні технології поліпшення зображення, складні і потужні функції, роботу яких нам дуже пояснити зрозуміло і описати словами, але ви зможете побачити і відчути їх, під час перегляду різноманітних відео на Mi TV 3.

Підтримка YUV 4: 4: 4 без викривлень

100% відтворення істинного зображення

YUV це кольорова модель, в якій присутні яскравість, насиченість і колір зображення. Процес передачі зображення нагадує фотодрук, відтворення знімка з камери, 100% точність передачі кольорів. У традиційних телевізорах, за підтримки YUV 4: 2: 2, може виникнути викривлення, яке згодом вплине на якість графіки. Mi TV 3 підтримує YUV 4: 4: 4, що сприяє 100% відтворенню чистого зображення.

12 технологій поліпшення якості: UNCR / DB / DM De-ring / DS / SD-HD / LCE / CCS / UCDi / DD / UCDE / FAC

10 технологій поліпшення кольору: FCC / GG / CTI / IHC / ICC / IBC / DLC / BLE / WLE / SC / BS

MStar6A928

Швидка робота, флагманський чіпсет, висока продуктивність

MStar6A928 є передовим TV чіпсетом, який має 4-ядерний процесор CPU і 4 + 4-ядерний процесор GPU. Легке відтворення Full HD відео і підтримка об’ємних 3D ігор.

4К / 60Hz H.265 10bit Dolby + DTS / 4К чіпсет декодування подвійне аудіо декодування / 802.11ас USB 3.0 HDMI 2.0 / 2х2 double income швидкість до 5Gbps HDCP 2.2

Безперешкодні 3D ігри

TV підтримує не лише PS, XBOX та інші ігрові пристрої, але й роботу різних пультів дистанційного керування і геймпадів. Співпраця з декількома великими ігровими компаніями, в результаті чого стало можливим грати в об’ємні ігри на Mi TV. Багатий контент включає в себе косплей «Світ 2», «Дракон 3D», битви «Бої на літаках», «Сила вогню TV Edition», «Devious dungeon», «Total destruction», а також класичні ігри «The King of Fighters 97»,«Su Mon smash»,«Блискавка-2015» і багато інших дуже цікавих і захоплюючих ігор.

H.265

4K швидкість відтворення відео до 60 кадрів в секунду

Повна підтримка популярних форматів відео

Підтримка H.265, H.264, H.263, MPEG4, REAL, ASF і інших типів кодування, а також РМ, FLV, MOV, AVI, MKV, TS, MP4 і багатьох інших форматів відео. Легке відтворення будь-якого відеофайлу.

Швидкість завантаження менш ніж за секунду

В результаті серйозної оптимізації телевізора і економії енергоспоживання в режимі очікування, вам знадобиться менше секунди щоб телевізор увімкнувся за допомогою пульту дистанційного керування.

2GB DDR3

3-канальна високошвидкісна RAM

Soundbar оснащений 2GB DDR3 RAM з 3-канальною технологією, що в порівнянні зі звичайною 1-канальною RAM, набагато швидше, адже передача даних процесора відразу ж поділяється на три канали. В результаті RAM прискорення, ви можете набагато легше і швидше відкривати додатки та грати в ігри.

HDMI 2.0

USB 3.0 / HDMI2.0

швидка передача даних

USB3.0, HDMI2.0 є передовими технологіями передачі даних. Ви можете відтворювати 4К відео з флешки, зі знімного вінчестера, або ж із зовнішнього пристрою, підключеного через HDMI кабель, і більше не згадувати про затримки кадрів, а насолоджуватися якісним і безперешкодним відтворенням відео.

2x2 MIMO

802.11ac Wi-Fi Dual

2х2 double income, в 3 рази швидше

Підтримка технології 2х2 2-антенної double income, швидкість підключення досягає 867Mbps, підтримка технології WiFi Beamforming, що забезпечує стабільну швидкість для дистанційної передачі даних.

BLE 4.1

Підтримка передового Bluetooth 4.1 низького електроспоживання

У порівнянні з Bluetooth 4.0, швидкість підключення Bluetooth 4.1 ще більша, передача даних стабільніша та надійніша, підвищилась ефективність передачі даних, а також можливе отримання даних, при одночасному підключенні декількох пристроїв.

Мелодійні звуки

Якість звуку наближене до Hi-Fi

Ми врахували і дотримувалися всіх важливих аспектів якісного звучання Hi-Fi. В результаті нашої трудомісткої роботи, всі високі частоти звучать чисто і дзвінко, середні - більш стійко, а низькі тони стали ще глибше. Тепер кожна мелодія стала кращою та насиченою.

 • Велика гучність
 • Hi-Fi звучання
 • Чіткі і чисті високі тони
 • Глибокі низькі тони

Реконструйована акустична система

Для більш приємного сприйняття звуку, ми використали абсолютно новий дизайн і спробували максимально оптимізувати розмір динаміків, їх кількість і параметри, в результаті чого якість звучання басу перевищила наші очікування, високі тони стали чистішими і дзвінкими, завдяки поєднанню 20 звукових фільтрів, амплітудно-частотна характеристика стала ширшою, а якість звуку набагато вища.

 • 2.5-дюймових
 • 20 звукових фільтрів
 • Низькочастотні динаміки х4
 • Високочастотні динаміки х2

Обсяг звукового каналу збільшений на 67%

Відповідно до кількості і розмірів звукових динаміків, звуковий канал об'ємом 2л забезпечує об'ємне і якісне звучання.

Дзвінкі високі тони, стійкі середні та глибокі низькі тони

Високі тони можуть перевищувати можливість сприйняття звуків людським вухом, низькі тони більш еластичні.

 • 30 / 60Hz
 • 22KHz
 • Низькі тони
 • Високі тони

Велика гучність

Покриття приміщення в 500м2

 • Максимальна гучність понад 102dB (C), більш об'ємний і динамічний звук
 • Умови тестування: конференц-зал, площа якого становила 20м2.

Hi-Fi звучання

Електричне спотворення <1%, якість звучання нічим не поступається Hi-Fi. Почуйте кожну дрібницю, в її початковому не викривленому звучанні, під час перегляду фільму чи прослуховування музики.

Звуковий супровід не менш важливий самої гри

Вбудована Dolby Audio технологія, об'ємне звучання, bass boost, якісне звучання діалогу, автоматичне налаштування гучності звуку – все це допоможе вам відчути себе всередині самої гри, хоча насправді ви будете у власній вітальні.

 • Об'ємне звучання
 • Вass boost
 • Якісне звучання діалогу
 • Автоматична настройка гучності

Налаштування акустики від першокласних фахівців

Luca Bignardi

 • 4-разовий володар Grammy Awards
 • Музичний продюсер світового класу і висококласний звукорежисер

Wang Fu Yu

 • 24 років досвіду акустичного моделювання
 • Член міжнародного Audio Engineering Society (AES)
 • Колишній директор акустичного дизайну і структурування компанії Philips

Винахідливий навіть у дрібницях

 • Ультратонкий металевий корпус
 • Більш витончена конструкція корпусу

На 30% тонший за Mi TV попереднього покоління

Покоління за поколінням, Mi TV стає тонше, вкотре кидаючи виклик самим собі. Загальна товщина телевізора складає 34.9мм, а товщина корпусу в найтоншому місці - лише 9.9мм.

Коефіцієнт вигину менше 1,5 ‰

Легкий і міцний суцільнометалевий корпус

Товщина корпусу складає лише 9.9мм, коефіцієнт вигину менше 1,5 ‰, і що найбільш неочікувано - ширина зварювального шва всього на всього 0,2 мм.

Технологія алмазного зрізу під кутом 45º

 • Блиск оправи телевізора подібний дорогоцінному камінню
 • Красива металева задня панель напевно сподобатися вам
 • Кабель живлення також наче витвір мистецтва

Співпраця зі спеціальним постачальником компанії Apple Volex, яке тривало протягом 1.5 роки, 12 змін, витрати на 50 млн. для створення ідеальної конструкції та дизайну. В результаті багаторазових тестувань, електрична вилка піддавалася внутрішньому і зовнішньому ливарному формуванню. Для внутрішньої частини ми використали матеріал, який в 3 рази дорожче РВТ матеріалу, а для зовнішньої - спеціально розроблений PVC матеріал, а також застосували дріт з високими електричними характеристиками. Це запорука надійності, точності і безпеки.

Витвір мистецтва

Навіть материнська плата має прекрасний вигляд

Навіть якщо ви не бачите внутрішні компоненти і материнську плату телевізора, це не означає, що ми не зосередили увагу на цьому. В результаті трудомісткої роботи, наші інженери створили справжній промисловий витвір мистецтва.

Індивідуальний Mi Port (Mi кабель)

Для підключення основного пристрою до екрану телевізора

Можете сміливо розпрощатися з десятками різних кабелів, адже тепер вам знадобитися тільки один кабель, який подає електроживлення, аудіо та відео дані.

Багатий інтерфейс портів

Family Fun Center

HDMI х3, USB х2, VGA, Network, AV input, RF TV, порт підключення кабельного телебачення та телеприставки, порт для підключення комп'ютера, ігрових пристроїв, аудіо програвача, мережевого кабелю, флешки. Багатий інтерфейс, підключайте будь-який пристрій і отримуйте масу задоволення від перегляду, прослуховування та інших розваг.

440000 годин відео контенту

Тут ви знайдете все, що забажаєте подивитись

*Повна синхронізація контенту з Mi TV і Mi Box. Останнє оновлення було виконане 3 січня 2016

Касові фільми Голівуду

2015 рік, Xiaomi представить кращі голівудські фільми, тож слідкуйте за оновленнями.

Фільми, які заробили мільярди доларів в міжнародному прокаті

До 16 жовтня 2015 року, веб-сайт Xiaomi має 54 фільми, які зібрали мільярди в міжнародному прокаті.

LIVE

Живі концерти, спортивні події та кіберспорт

Станом на сьогодні, Xiaomi вже провели пряму трансляцію концерту Tan Weiwei, концерт 2015 liveshow Zheng Jun, Super cup в Італії, кубок R8LMS 2015 року, чоловічий чемпіонат з баскетболу, відкритий чемпіонат США з тенісу та інші заходи.

Фільми, в яких грають відомі і талановиті актори

 • Найпопулярніші серіали
 • Найбільш очікувані фільми
 • Улюблені голлівудські фільми
 • Кращі комедії
 • Захоплюючі динамічні фільми
 • Смішні та позитивні мультфільми
 • Любовні історії
 • Фільми про таємних спецагентів та заплутані справах

Драми / Комедії / Військові драми / Сімейні драми

 • Життя з братами
 • Фільми про палацового життя
 • Фільми про війну
 • Сімейні
 • Життя великих міст
 • Життя в селі

Найпопулярніші ТВ-шоу, безперервне оновлення

 • ТОР найпопулярніших телевізійних шоу
 • Рекомендовані до перегляду
 • Естрадні виступи
 • Комедійні програми
 • Реаліті шоу

Аніме, категорія для дітей

 • Найпопулярніші
 • Пісні для хорошої англійської
 • Прості і веселі мультфільми

Тисячі документальних фільмів задовольнять вашу цікавість

 • Найпопулярніші
 • Здорова їжа
 • Підсумки року: фільми рекордсмени 2015
 • Краса світу
 • Список сайту Douban
 • Військові документальні фільми
 • Природа
 • Історичні події
 • Біографічні
 • 1 млрд. контенту різноманітних фільмів
 • 100 найпопулярніших сайтів з фільмами
 • 4 Ліцензії

MIUI

Більше 150млн. користувачів з усього світу

Проста у використанні і потужна операційна система кожного MIUI TV Edition, щомісяця з'являються нові функції і нові можливості, підтримка Mi Smart девайсів вашого будинку. Використовуйте телевізор не тільки для перегляду фільмів, але й для безлічі інших розваг.

Оновлений інтерфейс

Для більш зручного та приємного перегляду

Раніше, ви могли нескінченно перемикати з одного каналу на інший в пошуках чого-небудь цікавого. Тепер завдяки MIUI TV всі програми можна класифікувати і користуватися новим, зручнішим способом пошуку певного телеканалу або програми. Все стало простіше і зручніше.

Фотоальбом вашої дитини

Можливість дистанційно спостерігати, як росте дитина

Старшому поколінню завжди подобається спостерігати за дітьми, переглядати фотографії онуків в очікуванні зустрічі. Тепер батьки можуть щодня додавати нові фотографії дітей, які потім можуть переглядати бабусі та дідусі навіть за тисячі кілометрів. Телевізор також може підключитися до Xiaomi Cloud фотоальбому, щоб поділитися фотографіями дітей з іншими родичами та близькими друзями.

Дистанційне керування голосом

Пульт дистанційного керування має лише 11 кнопок, він еволюціонував до етапу, коли може розпізнавати вказівки вашого голосу. Злегка натисніть кнопку (home) і промовте назву фільму, ім'я актора, жанр фільму і телевізор вмить знайде необхідну інформацію. Під час перегляду серіалу, повідомте телевізору номер серії, яку ви хочете переглянути. Ви навіть можете використовувати голосові команди, щоб протягом 5 хвилин телевізор вимкнувся.

Соматосенсорні ігри

Перетворіть свою вітальню в спортивний зал

Mi пульт дистанційного керування має 6 вмонтованих датчиків Bosch, які чітко і швидко реагують на кожен рух гравця. Повною мірою відчуйте себе учасником ігрового процесу. В даний час є широкий вибір соматосенсорних ігор, шукайте та завантажуйте їх.

(Пульт дистанційного керування голосом не входить в стандартну комплектацію, його необхідно купувати окремо)

Сполучення з усіма Smart девайсами вашого розумного будинку

Вбудований в телевізор Smart Home App дозволяє переглядати фільми, що зберігаються на роутері, керувати і регулювати роботою фільтра повітря, очищувача води і навіть перевіряти інформацію на вашому Mi Band.

 • Mi водо очищувач
 • Mi розтер
 • Mi очисник повітря
 • Mi розетка
 • Mi Band
 • Mi Yi камера

Якщо ви заснули, браслет допоможе вимкнути телевізор

Нова функція в Smart Home App дозволяє більше не встановлювати таймери на телевізорі. Як тільки Mi Band виявить, що ви заснули, він відразу ж передасть сигнал телевізору, після чого TV автоматично вимкнеться.

*Необхідно оновити останню версію MIUI.

Сполучення з Yi камерою

Дистанційне спостереження за дитячою кімнатою

Якщо ваша дитина заснула вдень, а ви хочете поспостерігати, але боїтесь розбудити – не варто турбуватися. Завдяки Mi Yi камері ви можете відрити маленьке віконце на екрані телевізора і зробити перегляд дитячої на повний екран.

Ще більше ігор, ще більше розваг

MIUI TV Edition вже презентували нам пульт дистанційного керування, який також можна використовувати для більш реального та живого ігрового процесу. Але ви також можете скористатися ігровим геймпадом. В результаті співпраці з десятками компаній-виробників ігор, в цьому році очікується ексклюзивний реліз великої FPS перестрілки онлайн-ігри "Bullet Rush" і онлайн-гри файтингу "War Blade".

Ексклюзивний домашній App Store

Якщо ви хочете розповісти дитині казку, послухати музику, позайматись йогою або гімнастикою Mi TV App Store надасть вам широкий вибір різних додатків на будь-який смак, і кожен член сім'ї знайде те, що буде найцікавішим для нього.

Бездротова проекція зображення зі смартфону, планшета та комп'ютера на екран телевізора

Під час гри на смартфоні, планшеті чи комп'ютері, стежте за всіма діями на великому екрані телевізора. Завдяки РРТ бездротовій проекції ви з легкістю зможете переглядати, відтворені на смартфоні або планшеті фільми на екрані телевізора.

Широкі можливості завдяки інтерактивності телевізора зі смартфоном

MIUI TV Edition підтримує підключення зі смартфонами, які засновані на системах Android і iSO. Переходьте на великий екран телевізора. Після подорожі, вся сім'я може зібратися у вітальні і переглянути найяскравіші моменти вашої відпустки, які ви фотографували. Ви також можете зробити скріншот красивого зображення з телевізора. Крім того, доступна функція дистанційного керування телевізором за допомогою смартфона, регулювання гучності, перемикання каналів.

4К Full HD Cosmopolitan

Співпраця Mi TV з Cosmopolitan, Visual China, Сonde Nast, Hearst, Artron культура, National Geographic та багатьма іншими вітчизняними та зарубіжними медіа, зробило доступним безкоштовний перегляд журналу Cosmopolitan з HD розширенням на Mi TV, перегляд новин, пейзажів, будинків, одягу, ювелірних виробів, коштовностей, зірок, їжі і багато іншого. Дізнайтеся свої потаємні бажання, вирушайте в подорож та досліджуйте весь світ завдяки віконцю екрану Mi TV.

Тип: Телевізор РК (LED-підсвітка)
Бренд: Mi
Тип матриці: LG
Формат зображення: 16:9
Діагональ, дюйми: 55
Система аналогового ТВ: наявна
Операційна система: Android
Smart TV: наявне
Підтримка 3D: відсутня
HDMI: x3
Компонентний вхід: наявний
Композитний вхід: наявний
Цифрові аудіо: SPDIF
VGA/DV: VGA
USB: наявне
Ethernet: наявне
Wi-Fi: наявне
DLNA: наявне
WiDi: наявне
Miracast: наявне
Bluetooth: Bluetooth 4.0 LE
NFC: відсутня
DVD/Blu-ray плеєр: відсутній
Підтримка форматів вбудованого медіаплеєра: MP4, 3GP, AVI, DAT, FLV, MPG, RMVB, MKV, MOV
Акустична система (Вт) /Сабвуфер (Вт): відсутній
Колір: золотий
Габарити, мм: 1230.4x50x715.2
Маса, кг: 17

Завантаження…

Відгуки користувачів
Дмитрий, 10.09.2017
Доброго времени суток! Не вижу саундбар, он все еще идет в комплекте? Спасибо!
Адміністрація Mi.UA, 13.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, нет, данная позиция саундбаром не комплектуется.
Михаил, 07.09.2017
Добрый день, как можно установить полностью русифицированную ОС? Где взять прошивку? Спасибо
Адміністрація Mi.UA, 07.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Михаил, обновить прошивку телевизора, Вас смогут помочь специалисты нашего сервисного центра. Не рекомендуем Вам заниматься этим самостоятельно. Контакты сервисного центра: +38 (044) 503-35-81 сайт: SERVICE.XIAOMI.UA e-mail: [email protected]
Ігор, 27.04.2017
Даний телевізор може вбудованим плеером відтворювати 4к відео?
Адміністрація Mi.UA, 28.04.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Ігор, так.
yurii, 30.03.2017
З ним йде в комплекті саб, який зображений на картинці ?
Адміністрація Mi.UA, 30.03.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрій, ні сабвуфер не йде в комлекті.
Andrey, 25.03.2017
Добрый день. За счет чего полная русификация (перепрошивка или установка лаунчера)? Спасибо
Адміністрація Mi.UA, 28.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Andrey, полная русификация достигается перепрошивкой ОС телевизора.
Алексей Шевченко, 04.03.2017
Саундбар идет в комплекте? Насколько руссифицирован телевизор(язык меню и т.д.)
Адміністрація Mi.UA, 06.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Алексей, да саундбар в комплекте. Полная русификация на ОС Android TV.
Артем, 12.12.2016
Скажите, пожалуйста, какой длины кабель Mi Port и какой стандарт VESA?
Администрация Xiaomi.ua, 13.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Артем, поддержка стандартов VESA: DDC/CI, VBE, FDMI, EDID. Длина кабеля Mi Port 1 метр.
Ярослав , 10.12.2016
Скажите пожалуйста размеры с подставкой"ножками" интересует высота?
Игорь, 01.12.2016
Чем модель Mi TV 3 отличется от Mi TV 3S ?
Администрация Xiaomi.ua, 01.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, в первую очередь диагональю дисплея, 55" в Mi TV 3 против 48" в Mi TV 3S, також в моделі Mi TV 3S вбудовані колонки, а у цієї окремий саундбар в комплекті. Відповідно і різниця в ціні.
Александр, 25.11.2016
Когда будет в наличии?
Администрация Xiaomi.ua, 28.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, предположительно, декабрь-январь месяц. Вы можете сделать предзаказ, после оформления Вам на мобильный телефон придет текстовое сообщение с уведомлением, сразу как данное устройство появится в продаже.
Администрация Xiaomi.ua, 04.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анатолий, на текущий момент, данная модель отсутствует на наших складах.
Анатолий, 03.11.2016
Добрый день. Подскажите, в каком из веших магазинов можно посмотреть на даную модель телевизора? спс
Администрация Xiaomi.ua, 26.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. На текущий момент, есть только английская локализация.
Дмитрий, 24.09.2016
Подскажите, пожалуйста, есть ли в телевизоре русская или хотя бы английская прошивка?
Администрация Xiaomi.ua, 13.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. нет в самом тв такого порта нет, ознакомиться с имеющимися разъемами можно по ссылке http://www.mi.com/mitv3/55/specs/?type=3
Марія Шестак, 13.09.2016
Здравствуйте. Я собираюсь покупать этот ТВ. но я не вижу в нем оптического входа. есть ли к нему какой то переходник?
Администрация Xiaomi.ua, 26.04.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Да, телевизор можно повесить на стену, используется популярный стандарт VESA.
Іван, 25.04.2016
чи є можливість кріплення до стіни? якщо є, то який стандарт VESA?
Додати коментар