Історія розвитку Xiaomi Smart TV

  • 13.02.2018
  • 2321

Як відомо, будь-який, навіть найбільш інноваційний проект, колись з чогось починався. Взяти, наприклад Xiaomi Smart TV, яким зараз користуються мільйони людей по всьому світу. Хочете знати, коли був даний старт цього проекту і як він розвивався? Тоді читайте далі!

Xiaomi Smart TV розумне ТБ

Китайський бренд почав свою роботу над Розумним телебачення в 2012 році. Саме тоді була набрана команда фахівців, метою яких було «створити краще Smart TV, яке було б доступне кожному».

Як сказав глава Xiaomi Лей Цзюнь, коли описував завдання команді інженерів, котра працює над Smart TV:
«Ми вже випустили безліч класних маленьких екранів, якими користуються сотні тисяч людей. Це наші смартфони. Тепер настала пора розробити великі екрани, які будуть стояти у людей в кімнатах. Це будуть наші розумні телевізори».

Очолив команду Xiaomi Smart TV Ван Чуан, великий фахівець в області ТБ-електроніки. Завдяки своєму високому професіоналізму і таланту керівника, Ван Чуан зміг донести своє бачення реалізації даного проекту до кожного члена команди.

Однак здійснення амбітного завдання було непростим. Ван Чуан згадує, що для того щоб організувати процес розробки і виробництва повноцінного Smart TV, йому треба було зустрітися за 5 днів з 9 різними постачальниками, що живуть в 8 різних містах!

Більш того, інженерам команди Xiaomi доводилося місяцями перебувати на заводах постачальників, щоб особисто контролювати дотримання суворих норм виробництва, які Xiaomi ставила до своєї продукції.

Завдяки їх зусиллям і наполегливості, вже в 2013 році з'явився перший продукт розумного телебачення – Mi TV 1, а слідом за ним спеціальний інноваційний 11-кнопковий пульт дистанційного керування.

Xiaomi Smart TV пульт дистанційного керування

Користувачі були вражені, що володіючи всього 11 кнопками, цей пульт дистанційного керування був надзвичайно зручний і виконував всі необхідні функції.

Наступний розумний телевізор Mi TV 2 вийшов в 2014 році. Його «фішкою» стала окрема комплектна звукова панель з динаміками і сабвуфером. Нова якість звуку була прийнята користувачами з великим захопленням.

Xiaomi Smart TV розумний телевізор

У 2015 нову планку якості задав Mi TV 3. Його модульна конструкція та діагональ екрану 60 дюймів змусили багатьох переосмислити саме поняття «домашній кінотеатр».

Крім роботи над технічною частиною, весь цей час йшла безперервна робота з ПО і програмами оптимізації контенту. І ось, в 2016 році, команда Xiaomi Smart TV оголосила про створення власної операційної системи AI TV PatchWall.

Xiaomi Smart TV модульна конструкція

Програма настільки вразила користувачів та експертів індустрії, що їй була присуджена престижна премія «Краща телевізійна ОС в 2016 році» в Китаї.

Це була надзвичайно важлива перемога!

Але вона лише стимулювала команду інженерів до нових досліджень та відкриттів.

Уже в 2017 році світ побачив Mi TV 4A, який не тільки підтримує голосове керування, але і здатний інтегруватися з деякими гаджетами екосистеми Xiaomi, такими, наприклад, як очищувач серії Mi Air Purifier і робот-пилосос Mi Robot Vacuum Cleaner.

Xiaomi Smart TV тонкий телевізор

Виступаючи на спеціальному заході, присвяченому Smart TV, в 2017 році, в Китаї, Ван Чуан підвів певний підсумок, сказавши, що його місія виконана - справжнє Xiaomi Smart TV створено!

Це підтвердив і глава китайського бренду, Лей Цзюнь, який особисто привітав Ван Чуана і тепло подякував його команді за такі величезні успіхи.

Xiaomi Smart TV щасливі люди