Огляд: Геймпад FDG X8 Pro Gamepad Wireless – новий рівень ігрового комфорту

  • 03.02.2018
  • 2424

FDG X8 Pro Gamepad Wireless гейпад

Як відомо, оригінальне «рідне» управління в деяких мобільних іграх не зовсім зручне. Це може стати великою проблемою в тих випадках, коли реакція і швидкість грають ключове значення. Тому, щоб поліпшити комфорт і зручність гравця, для «мобільних» геймерів були створені спеціальні геймпади. Один з них, FDG X8 Pro Gamepad Wireless і потрапив до нас на огляд.

Упаковка та комплектація

FDG X8 Pro Gamepad Wireless упаковка

Пристрій постачається в крутій надстильній чорно-синій картонній коробці. На ній зображений сам гаджет, а також детально описано для яких платформ він підходить і яку версію Bluetooth підтримує.

Усередині коробки, в пластиковому боксі, знаходиться сам геймпад. Варто відзначити, що бокс прекрасно фіксує FDG X8 Pro Gamepad Wireless, гарантуючи, що пристрій не випаде і не пошкодиться при транспортуванні.

Комплектація гаджета багата й універсальна. У неї входить:

  • Знімне кріплення для смартфона;
  • Кабель Micro USB;
  • USB-донгл;
  • Зарядний адаптер;
  • Перехідник-подовжувач USB 2.0;
  • Комплект інструкцій на китайській мові.

FDG X8 Pro Gamepad Wireless комплектация

Як бачите, все що потрібно, щоб комфортно підключити і використовувати пристрій, в комплектації FDG X8 Pro Gamepad Wireless присутнє.

Дизайн і конструкція

FDG X8 Pro Gamepad Wireless дизайн

Ігровий джойстик виконаний в злегка агресивному хай-тек дизайні, який так люблять геймери. У місцях хвата корпус гаджета зроблений шорстким, щоб поліпшити зчеплення рук гравця з геймпадом.

FDG X8 Pro Gamepad Wireless шероховатость

Конструкція FDG X8 Pro Gamepad Wireless охайна, стильна і надзвичайно продумана. Пристрій має 14 кнопок, хрестовину та два аналогових стіки-джойстики. Всі ці керуючі елементи розташовані надзвичайно зручно, що забезпечує відмінну, комфортну та приємну гру.

Так як основне призначення геймпада – це мобільні ігри, особливий акцент був зроблений на ефективну взаємодію пристрою зі смартфоном. Тому гаджет оснащений знімним утримувачем для смартфона, який може приймати пристрої з діагоналлю від 3.5 до 6.8 дюймів.

FDG X8 Pro Gamepad Wireless включение выключение

Ефект «присутності» забезпечують два вібромотора, вбудовані в «ріжки» геймпада.

Технічні характеристики

FDG X8 Pro Gamepad Wireless технические характеристики

Геймпад відмінно підготовлений для широкого використання. Крім платформ Android та iOS, пристрій може взаємодіяти з PC, Mac і Smart TV. Універсальний «хлопець»!

Крім різноманіття кнопок і стіків FDG X8 Pro Gamepad Wireless оснащений акумулятором ємністю 300 мАг, заряду якого вистачає на близько 20 годин автономної роботи.

FDG X8 Pro Gamepad Wireless зарядка

Радіус дії гаджета 10 метрів. Корпус пристрою створений з міцного поліпропілену РР, його вага 207 грамів, а габаритні розміри: 155.5х64.5х103.5 мм.

FDG X8 Pro Gamepad Wireless вес

Підтримується Bluetooth версії 4.0 BLE.

Практичне використання

FDG X8 Pro Gamepad Wireless практическое использование

Щоб протестувати джойстик по повній програмі ми вирішили пограти з його допомогою в такі відомі ігри, як War Robot's і Real Racing 3. Адже, як відомо, саме в таких проектах від швидкої реакції гравця і зручності управління залежить буквально все!

FDG X8 Pro Gamepad Wireless знімне кріплення

Щоб синхронізувати геймпад зі смартфоном необхідно активувати на останньому режим Bluetooth, а потім натиснути і утримувати центральну кнопку на геймпаді до тих пір, поки підсвічування логотипу не перестане блимати, і смартфон не виявить пристрій. Потім слід натиснути на ім'я гаджета, що з'явилося в списку Bluetooth-контактів смартфона, після чого геймпад повинен завібрувати. Все, синхронізація здійснена, можна починати грати.

FDG X8 Pro Gamepad Wireless синхронізація

Щоб перезавантажити пристрій і прив'язати його до нового смартфону після відв'язування від старого потрібно 5 раз увімкнути/вимкнути Bluetooth геймпада, шляхом тривалого натискання на центральну кнопку джойстика (з логотипом).

Спочатку ми запустили War Robot's і почали грати, грати і грати. Джойстик показав себе просто чудово: швидко, зручно, драйвово – саме так можна описати враження від використання FDG X8 Pro Gamepad Wireless в «реальному бою».

FDG X8 Pro Gamepad Wireless гра

FDG X8 Pro Gamepad Wireless швидка гра

Закріпили враження серією кіл в Real Racing 3. Легко вписалися в усі повороти на хорошій швидкості! :)

FDG X8 Pro Gamepad Wireless Real Racing 3

При цьому під час всієї гри, геймпад було комфортно тримати в руках, синхронізація зі смартфоном не втрачалась ні на мить – все було просто шикарно!

Висновок

FDG X8 Pro Gamepad Wireless вібромотор

FDG X8 Pro Gamepad Wireless виявився дуже зручним, простим в налаштуванні та шикарним у використанні геймпадом. Гонки, шутери та інші мобільні ігри, які підтримують управління через ігровий джойстик, представляться вам зовсім в іншому світлі. Не вірите?! Тоді просто використайте цей геймпад за призначенням!

Інші новини
Огляд: Геймпад FDG X8 Pro Gamepad Wireless – новий рівень ігрового комфорту
Огляд: Геймпад FDG X8 Pro Gamepad Wireless – новий рівень ігрового комфорту
  • 03.02.2018
  • 2425
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини