Що ви знаєте про автомобільний очищувач повітря CleanFly Car Anion Air Purifier M1?

  • 24.01.2018
  • 1988

Багато хто відкладає проблему забрудненого міського повітря на другий план. Мовляв, поки немає смогу, все нормально. Ні, не нормально!

У завантаженій міській інфраструктурі повітря, яким ми дихаємо, часто містить найдрібніші шкідливі тверді частинки, які можуть нашкодити легеням.

Особливо це стосується водіїв автомобілів, які багато часу проводять на міських трасах і дорогах поблизу виробництв і заводів – місцях, особливо «багатих» на забруднене повітря.

Для того щоб допомогти всім нам у вирішенні даної проблеми, екосистема MiJia випустила компактний і надзвичайно ефективний автомобільний очищувач повітря з вбудованим іонізатором. Його назва CleanFly Car Anion Air Purifier M1.

CleanFly Car Anion Air Purifier M1 очиститель воздуха

Пристрій підключається до автомобільного прикурювача, має спеціальну нековзку основу, що дозволяє гаджету надійно триматися на приладовій панелі автомобіля. Завдяки магнітній зарядці та вбудованому акумулятору, CleanFly Car Anion Air Purifier M1 здатний зберігати заряд, що дозволяє йому автономно працювати до 10 годин. Залиште його увімкненим в автомобілі на ніч! Насолоджуйтеся чистим повітрям в салоні машини вранці!

CleanFly Car Anion Air Purifier M1 автономна робота

Незважаючи на свої скромні розміри, швидкість наповнення чистим повітрям (CADR) гаджета складає цілих 60 м3/год. Це означає, що для швидкого очищення повітря в салоні стандартного легкового автомобіля, знадобиться близько 5-10 хвилин.

CleanFly Car Anion Air Purifier M1 швидкість очищення

Очищувач може фільтрувати навіть найдрібніші тверді частинки класу РМ2.5. Крім того, він оснащений сенсором, який показує наявність цих шкідливих часток в повітрі, тобто – ступінь його чистоти. На додаток до цього, пристрій оснащений сенсором вологості та температури.

CleanFly Car Anion Air Purifier M1 сенсор температури

Не тільки ефективне очищення повітря, але і моніторинг основних кліматичних параметрів у салоні автомобіля!

Мінімальний шум роботи, вбудований іонізатор – так це не просто очищувач - це диво якесь!

CleanFly Car Anion Air Purifier M1 очищувач повітря

Приємним бонусом є можливість зарядки вашого смартфона через USB-порт підставки пристрою, а також розбірна конструкція CleanFly Car Anion Air Purifier M1.

CleanFly Car Anion Air Purifier M1 технології

Так-так, ви можете просто взяти цей гаджет з собою, і він буде очищати повітря навколо вас! Правда в цьому випадку швидкість очищення падає приблизно до 1 м3/год.

CleanFly Car Anion Air Purifier M1 автономна

Непогано, чи не так?

Ми впевнені, що даний гаджет стане вашим дуже корисним помічником у багатьох життєвих ситуаціях.

Пам'ятайте, що чисте повітря – це запорука здоров'я!

CleanFly Car Anion Air Purifier M1 конструкція

Інші новини