Це елементарно! Розумний замок SHERLOCK M1 Smart Lock інноваційний та універсальний!

  • 24.01.2018
  • 3474

Захист і безпека вашої квартири, в першу чергу залежить від надійного замка вхідних дверей. Настільки надійного, щоб зловмисник просто не зміг його відкрити.

При цьому непогано було б, щоб цей розумний замок був універсальним, інноваційним і практичним. Таким, як SHERLOCK M1 Smart Lock!

SHERLOCK M1 Smart Lock розумний замок накладка

Даний інноваційний гаджет являє собою спеціальну полікарбонатну накладку, яка кріпиться на вже вбудований в двері замок з внутрішньої сторони.

SHERLOCK M1 Smart Lock надійний замок

Завдяки спеціальній конструкції, пристрій об'єднується з уже вмонтованим дверним замком і дозволяє заблокувати його. При цьому всі звичайні функції замку зберігаються: його, як і раніше можна буде відкривати і закривати ключем із зовнішнього боку. Додається лише кілька нових інноваційних нюансів.

SHERLOCK M1 Smart Lock конструкція

Так як SHERLOCK M1 Smart Lock підтримує Bluetooth і може синхронізуватися зі смартфоном через додаток Mi Home, користувач здатний повністю заблокувати замок, просто зробивши пару дій в додатку.

SHERLOCK M1 Smart Lock структура

В такому випадку, для того щоб відкрити двері необхідно згенерувати Bluetooth-ключ, який можна не тільки використовувати, а й передавати членам сім'ї за допомогою програми. Кожному створеному Bluetooth-ключу можна проставити термін дії. За безпеку і шифрування переданої інформації відповідає вбудований в гаджет чіп MJSC.

SHERLOCK M1 Smart Lock захисний чіп

Орієнтування SHERLOCK M1 Smart Lock саме на Bluetooth зроблено для того щоб виключити можливі проблеми з нестабільним Wi-Fi з'єднанням.

SHERLOCK M1 Smart Lock синхронізація зі смартфоном

Завдяки сенсорної поверхні гаджета, власник зможе блокувати/розблокувати замок простим дотиком пальця.

SHERLOCK M1 Smart Lock сенсорна поверхня

Заряджається пристрій за допомогою порту Micro USB. Ємність вбудованого акумулятора 3800 маг.

Габаритні розміри замка-накладки 128х62.5х73.5 мм, а вага 434 г.

Єдиною проблемою може бути те, що гаджет підходить не до всіх типів замків.

Даний інноваційний пристрій буде незабаром доступний в нашій мережі магазинів.

Інші новини