Розумний замок Sherlock Smart sticky lock Left Black

Sherlock Smart sticky lock - це інтелектуальний модуль-накладка, який встановлюється на основний замок і може управлятися дистанційно за допомогою смартфона. Після установки гаджета двері можна відкривати як звичайним ключем, так і з мобільного пристрою.

Віртуальні ключі

Розумний замок дозволяє власнику створювати віртуальні Bluetooth-ключі які можна передати тим людям, які будуть мати доступ до квартири або офісу. Віртуальні ключі можуть мати певний термін, після закінчення якого вхід в приміщення буде заблокований.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумний замок Sherlock Smart sticky lock Black

Sherlock Smart sticky lock - це інтелектуальний модуль-накладка, який встановлюється на основний замок і може управлятися дистанційно за допомогою смартфона. Після установки гаджета двері можна відкривати як звичайним ключем, так і з мобільного пристрою. Крім того, передбачено і блокувальний  режим, коли двері може бути розблоковано лише з допомогою  додатки. 

xiaomi-Sherlock-Smart-sticky-lock-Black

Проста установка

Монтаж замку відрізняється простотою

Розумний замок Sherlock Smart sticky lock має просту конструкцію, завдяки чому встановити його на двері не складе ніяких проблем. Ключ від замку вашої двері поміщається в спеціальний адаптер і фіксується в ньому 4 гвинтами. Після цього розумний замок наклеюється зсередини приміщення на двері з допомогою клею високої міцності. Адаптер разом з ключем вставляється в замкову щілину і закривається кришкою з фірмовою гравіюванням. Після цього замок готовий до роботи.

xiaomi-Sherlock-Smart-sticky-lock-Black

Різні режими роботи

Замок може відкриватися ключем і смартфоном

Після встановлення розумного замку двері можна відкривати як ключем, так і з мобільного пристрою. Але для особливих випадків передбачений блокувальний  режим, коли двері може бути відкрита тільки з допомогою  програми навіть при наявності оригінального ключа від замка.

xiaomi-Sherlock-Smart-sticky-lock-Black

Вірутальні ключі доступу

Генеруйте ключі доступу на невеликий термін

Sherlock M1 Smart sticky lock дозволяє власнику генерувати віртуальні Bluetooth-ключі які можна передати тим людям, які будуть мати доступ до квартири або офісу. Віртуальні ключі можуть мати певний термін, після закінчення якого вхід в приміщення буде заблокований. Крім того, віртуальний ключ може бути видалений власником у будь-який час. Таку систему дуже зручно використовувати при здачі житла в оренду.

xiaomi-Sherlock-Smart-sticky-lock-Black

Безпечне використання

З'єднання смартфона і замку йде по зашифрованому каналу

Безпека пристрою гарантована персоналізованим чіпом з унікальним і сертифікованим закритим ключем, вбудованим смарт-замок. Чіп безпеки також гарантує, що між додатком і гаджетом є тільки двостороння зашифрована зв'язок.

xiaomi-Sherlock-Smart-sticky-lock-Black xiaomi-Sherlock-Smart-sticky-lock-Black

Назва: Розумний замок Sherlock Smart sticky lock Black
Бренд: Sherlock
Тип: Електронний замок
Способи відкривання: Стандартний ключ, віртуальний Bluetooth-ключ
Версія Bluetooth: 4.0
Підтримувані ОС: iOS 8.0 і вище / Android 4.4 і вище
Акумулятор: 3800 мАг
Тривалість роботи: До 1 року при 10 відкриттях/день (тривалість роботи залежить від якості замка та фурнітури дверей)
Аварійне джерело живлення: MicroUSB
Маса: 434 м
Розмір: 128x73x62 мм
Матеріал: Полікарбонат
Комплектація: Замок, адаптер для ключа, акумулятор, набір для монтажу, кабель для зарядки акумулятора
Орієнтація: Лівосторонній
Колір: Чорний

Завантаження…