Справжній сервіс Xiaomi в Івано-Франківську є!

  • 23.01.2018
  • 8383

Нещодавно ми повідомляли про відкриття нового магазину нашої мережі в Івано-Франківську за адресою вул. Галицька 61, що недалеко від Івано-Франківської ратуші.

NIS Івано-Франківськ

І не просто магазину, а повноцінного Mi Home&Service, в якому можна не тільки познайомитися з різними смартфонами і гаджетами екосистеми Xiaomi та MiJia, а й отримати допомогу в ремонті або сервісному обслуговуванні вашого пристрою.

NIS гаджети

Саме так, і ніяк інакше! Адже ми дбаємо про наших покупців і Mi-фанів!

Для цього ми, з одного боку, наповнюємо свої магазини найширшим асортиментом товарів екосистеми китайського бренду, а з іншого надаємо якісний сервіс і ремонт. І все в одному місці – в нашому Mi Home&Service!

NIS дівчина

Варто відзначити, що екосистема товарів китайського бренду надзвичайно різноманітна і не обмежується однією електронікою. Розумні гаджети, звичайно ж, складають основну частину, однак, крім них, екосистема MiJia налічує десятки товарів виключно іншого призначення.

Це одяг, рюкзаки, валізи, взуття від RunMi, елітні шкіряні ремені QIMIAN, кухонне начиння Yi Wu Yi Shi, тренажери Move It, тонометри iHealth, круті навушники 1More і багато-багато іншого.

NIS розумні гаджети

Тому, не виключено, що відвідавши наш магазин, наприклад, для придбання смартфона, ви підете з нього, ще й з декількома іншими цікавими товарами, які просто не можна було не купити!

NIS талісман

Розумне освітлення YEELIGHT, датчики системи «розумного будинку» AQARA, у нас є товари на будь-який смак! Навіть бамбукові багаторазові серветки і електричні викрутки!

Але повернемося до питання сервісного обслуговування і ремонту.

NIS сервісне обслуговування

Дуже багато Mi-фанів на наших сторінках у соціальній мережі Facebook, присвячених бренду, системі «Розумного Дому», сервісу і відгуками про якість продукції та роботі компанії, ставили нам одне й те саме питання – чи є в нашому новому магазині повноцінний СЕРВІС, здатний здійснювати ремонт різної складності прямо на місці, не відправляючи товар в центральний сервісний центр в Києві.

NIS сервісний центр

Офіційно відповідаємо – звісно ж, такий сервіс в Івано-Франківському Mi Home&Service є! По-іншому і бути не могло!

Наші фахівці підготовлені до всіх необхідних видів ремонту! Для них не складе труднощів, як наклеїти захисну плівку, так і замінити пошкоджений дисплейний модуль. Їм абсолютно все одно: перепрошити смартфон або відновити залиту водою плату – вони все зроблять професійно та якісно. Як і годиться висококласним фахівцям компанії NIS!

NIS заміна дисплейного модуля

До речі, хоч наш магазин відкритий недавно, а вже порадував своїх працівників кумедним випадком.

Прийшов до нас, нещодавно, статечний чоловік і замислено запитав, мовляв «чи не можна на робот-пилосос Mijia Robot Vacuum Cleaner встановити який-небудь тепловий сенсор з динаміком».

NIS широкий асортимент

Коли здивований фахівець Mi Home&Service поцікавився, навіщо таке взагалі потрібно, чоловік все також замислено мовив: «щоб відлякувати кота, який не просто катається на роботі-пилососі під час прибирання, а ще й взяв моду спати на ньому». 

Так ми і працюємо, весело і відповідально – завжди готові вислухати будь-яку проблему клієнта і допомогти в її вирішенні.

Тому, мешканці Івано-Франківська та гості міста, якщо ви хочете придбати смартфон або розумний гаджет, відремонтувати свій пристрій з екосистеми Xiaomi та MiJia або вам необхідно сервісне обслуговування – запрошуємо вас в новий Mi Home&Service на вулиці Галицькій 61, що недалеко від Івано- Франківської ратуші.

NIS розумний дім

До зустрічі!

Інші новини
Справжній сервіс Xiaomi в Івано-Франківську є!
Справжній сервіс Xiaomi в Івано-Франківську є!
  • 23.01.2018
  • 8384
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини