Огляд: Графічний планшет WicueWritingTablet 10"- просто щастя для вашої дитини!

 • 20.01.2018
 • 3446

Wicue Writing Tablet графічний планшет

Малювання є одним з найважливіших процесів для дитячого розвитку. Однак малювати можна не тільки олівцями на папері, а й стилусомна спеціальних графічних дитячих планшетах. Про один з них – Wicue Writing Tablet 10" Green– ми і хочемо вам розповісти більш докладно.

Упаковка та комплектація

Wicue Writing Tablet упаковка

Графічний планшет упакований в приємну картонну коробку, в якій є спеціальний отвір, завдяки чому можна побачити реальний колір виробу.

Усередині коробки знаходиться пластиковий бокс, в якому, крім самого планшета знаходиться стилус і інструкція китайською та англійською мовами.

Wicue Writing Tablet коробка

Приємною дрібницею є те, що трьохвольтова «плоска» батарейка, що живить Wicue Writing Tablet енергією, не тільки є комплектною, але і вже встановлена виробником на своєму місці в корпусі графічного планшета.

Wicue Writing Tablet комплектация

Wicue Writing Tablet батарейка

Дизайн і конструкція

Wicue Writing Tablet сімейний пристрій

Ще раз нагадаємо, що товар зроблений виключно для дітей доросліших за 3 роки. Тому і дизайн, і форм-фактор у нього відповідний. Міцний пластик яскравого забарвлення, міцний теж пластиковийстилус і одна керуюча кнопка для стирання намальованого. Усе.

Wicue Writing Tablet планшет

Ще одним керуючим елементом є фізичний блокуючий перемикач, який вберігає від випадкового стирання. Пересунули його в положення «блок», стирання стає неможливим, перемістили в положення «відкрито», стирання стає доступним.

Wicue Writing Tablet блокування

Спеціально для того щоб і планшет, і стилус можна було зручно носити з собою в них передбачені спеціальні отвори для протягування ниток або тонких шнурів.

Wicue Writing Tablet кріплення для брелоків

Технічні характеристики

Wicue Writing Tablet вага

Для пристрою, в першу чергу орієнтованого на маленьких дітей, міцність є одним з найважливіших критеріїв. Саме тому корпус Wicue Writing Tablet створений з «міцного» тандему полікарбонату і ABS-пластика.

Відносно технології малювання все максимально просто і зрозуміло. У пристрої використовується технологія LCD без підсвічування, тобто, кажучи іншими словами, коли ви натискаєте на рідкокристалічний екран якимось довгастим твердим предметом, на екрані залишаються сліди в місцях натискання.

Діагональ графічного планшета 10 дюймів, габаритні розміри 250x174x6.5мм, а вага (разом з батарейкою) – 179 г.

Wicue Writing Tablet міцний корпус

Так як електрична енергія витрачається тільки на стирання зображення з екрану, пристрій є надзвичайно економним– одного заряду «пігулки» батарейки 3V стандарту CR 2032 вистачає на близько 50 000 циклів малювання-стирання.

Розмір стилуса - 115 мм.

Практичне використання

Wicue Writing Tablet практичне використання

Багато чого про використання графічного планшета не розповіси. Але тільки лише тому, що Wicue Writing Tablet відмінно справляється з тим, для чого, власне кажучи, він і був створений.

Малювати на екрані пристрою можна дійсно не тільки стилусом, але і, наприклад кульковою ручкою в ковпачку або зворотною частиною олівця. Головне – це не використовувати нігті або стрижні, які пишуть, щоб не пошкодити або не забруднити поверхню екрану Wicue Writing Tablet.

Wicue Writing Tablet малювання

В іншому, ваша дитина може не обмежувати себе в творчості, планшет готовий до цього!

Єдиний момент, який слід відзначити: при стиранні повністю видаляється весь малюнок. Часткового видалення або відновлення зображення (в тому числі і повного) не передбачено.

Wicue Writing Tablet для дитячого малювання

Тому будьте уважні, коли ваше чадо захоче похвалитися своїм творінням! Випадково не видаліть його «шедевр».

До речі, не виключений і той варіант, що ви самі захочете використати цей графічний планшет. Для навчання дитини алфавіту, для запису якоїсь термінової інформації, коли все зробити потрібно максимально швидко, а ручки і паперу під рукою немає тощо.

Wicue Writing Tablet можна малювати

Wicue Writing Tablet дійсно є приємною, надійною в використанні та класною річчю!

Висновок

Wicue Writing Tablet графічний дитячий планшет

Практичний і корисний, розважаючий та розвиваючий– саме так можна назвати цей дитячий графічний планшет Wicue Writing Tablet. А те, що його, при необхідності, можуть використовувати і дорослі, лише додає пристрою позитивних балів.

Інші новини