Графічний планшет Xiaomi Wicue Writing tablet 10" Orange (WS210)

Графічний LCD планшет дозволяє малювати і писати на екрані будь-яким твердим предметом або стилусом. Маленької батарейки йому вистачає на 50 тисяч циклів заряду-розряду завдяки тому, що він використовує енергію лише для стирання написаного.

Вдома, в школі, на роботі

Планшет можна використовувати не тільки в якості "малювалки" для дітей, він також може бути і невеликою класною дошкою, інформаційної табличкою або цінником для магазину, дошкою обміну "кухонними" записками з вашими членами сім'ї.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Графічний планшет Wicue Writing tablet 10" Orange

Графічний планшет використовує технологію LCD без підсвічування, тобто на рідкокристалічному екрані залишаються сліди в місцях натискання на нього.

xiaomi-WicueWriting-tablet

Турбота про навколишнє середовище

До 12 місяців роботи на одній батарейці

Графічний планшет не використовує для малювання ніякої електричної енергії, вона потрібна лише для стирання написаного. Тому однієї маленької "гудзикової" батарейки вистачить для того, щоб планшет працював до 12 місяців, або витримував до 50 000 циклів малювання-стирання. Таким чином планшет, який замінює папір для письма та малювання, практично не споживає енергії, піклується про навколишнє середовище.

xiaomi-WicueWriting-tablet

Багатоцільове призначення

Вдома, в школі, на роботі

Графічний планшет може бути використаний не тільки в якості "малювалки" для дітей, він також може бути і невеликою класною дошкою, інформаційною табличкою або цінником для магазину, дошкою обміну "кухонними" записками з вашими членами сім'ї.

xiaomi-WicueWriting-tablet

Простота використання

Для малювання не потрібні спеціальні стилуси

Для малювання по планшету, на відміну від паперу, не потрібні ні ручки, ні спеціальні олівці - достатньо будь-якого твердого не госторого предмета!

* Небажано використовувати для малювання нігті.

Для захисту від випадкового стирання малюнка передбачений захисний замок.

xiaomi-WicueWriting-tablet

Ергономічний дизайн

Зручний і міцний корпус планшета

Широкий кут огляду і вертикальне положення планшета роблять його зручним для використання, а також дозволяють легко прочитати написану на ньому інформацію. Крім того, планшет працює без підсвічування, що робить його безпечним для ваших очей.

Корпус планшета виготовлений з міцного ABS пластику і полікарбонату, що робить його дуже легким, але міцним.

xiaomi-WicueWriting-tablet

xiaomi-WicueWriting-tablet

Назва: Графічний планшет Wicue Writing tablet
Бренд: Wicue
Розмір екрану: 10 дюймів
Маса: 190 г
Розмір: 250x174x6.5 мм
Колір: Оранжевий