Ця подушка наповнена, чим би ви думали? Лушпинням татарської гречки!

  • 11.01.2018
  • 1681

Так, ви не помилилися, наповнювач подушки Pillow filled with Tatar buckwheat включає в себе лушпиння татарської гречки! Чому це правильно та круто? Читайте далі!

Pillow filled with Tatar buckwheat подушка з гречневим лушпинням

Давайте розберемося, в чому одна з основних причин безсоння. Як показує статистика, однією з головних проблем, що викликають поганий сон, є незручна подушка. Її форма, наповнювач, м'якість – все це впливає на положення голови та шиї, що прямо пов'язано зі здоровим сном.

Pillow filled with Tatar buckwheat безсоння

Якщо шия викривляється неправильно, а голова лежить дуже низько, відбувається навантаження на хребет і порушення нормальної циркуляції крові. Це викликає стан «важкої голови», коли ви не відчуваєте себе такими, що відпочили навіть після довгого сну.

Pillow filled with Tatar buckwheat викривлення шиї

Pillow filled with Tatar buckwheat вірне положення голови

І це не кажучи про те, що тривале викривлення шиї може призвести до досить неприємних захворювань! А все через, здавалося б, дрібницю - невідповідну подушку.

З огляду на все це, форма подушки Pillow filled with Tatar buckwheat була спроектована за японською концепцією «золотої подушки для сну». Вона складається з різних сегментів, важить близько 2 кг і містить наповнювач, що включає в себе лушпиння татарської гречки.

Pillow filled with Tatar buckwheat японська золота подушка

Pillow filled with Tatar buckwheat інноваційна подушка

Такий підхід до конструкції подушки і вибір саме цього наповнювача дозволив домогтися необхідного для гарного сну балансу між м'якістю, пружністю і твердістю.

Pillow filled with Tatar buckwheat гречневе лушпиння

А для того щоб забезпечити ще і надійність, подушка оснащена антибактеріальним шаром виробництва всесвітньо відомого гіганта DuPont, а її чохол відштовхує вологу.

Pillow filled with Tatar buckwheat відштовхує вологу

21 століття - це час інновацій і нестандартних рішень! Скиньте з себе кліше стандартизму! Не тільки пух і перо правлять бал в наповнювачах подушок! Настав час нових, інноваційних рішень в класичних речах!

Pillow filled with Tatar buckwheat комфортний сон