Транспортний термометр ZenMeasure Wireless Temperature Logger – стане в нагоді будь-де

  • 09.01.2018
  • 2271

Як відомо, температура, при якій транспортується той чи інший товар часто буває вкрай важлива. Особливо в світлі нормального кінцевого використання багатьох продуктів і речовин!

ZenMeasure Wireless Temperature Logger транспортний термометр представлено

Почнемо з найпростішого – холодна піца. Мало хто з нас зрадіє, якщо замість, наприклад гарячої й ароматної «4 сири», ми отримаємо холодний продукт!

ZenMeasure Wireless Temperature Logger транспортування

Однак це лише сама верхівка айсберга. Візьмемо приклади складніше і важливіше.

Молочна продукція: якщо її транспортувати при високій температурі, вона, звісно ж, пропаде, і ми отримаємо абсолютно неякісний продукт.

А ліки? Від правильної температури їх транспортування може, в прямому сенсі цього слова, залежати чиєсь життя! І таких прикладів можна навести десятки!

Як же одержувачу та перевізнику контролювати цей процес? Як переконатися в тому, що температура при транспортуванні відповідала заявленим критеріям товару? Складна задача?

Ні, дуже проста, якщо у вас є розумний транспортний термометр ZenMeasure Wireless Temperature Logger!

ZenMeasure Wireless Temperature Logger розумний термометр

Цей надзвичайно корисний мініатюрний датчик кладеться, безпосередньо, в коробку з продуктом, що транспортується. Там він відстежує температуру протягом усього шляху.

ZenMeasure Wireless Temperature Logger датчик

Але, найголовніше, що гаджет оснащений розумною складовою – він може синхронізуватися зі смартфоном! Таким чином, перевізник і одержувач можуть в режимі реального часу відслідковувати температуру перевезених продуктів або речовин!

ZenMeasure Wireless Temperature Logger термометр

Крок контрольних замірів пристрою складає всього 5 хвилин, що дозволяє оперативно відреагувати на позапланові температурні зміни, з'ясувати їх причину та інше.

ZenMeasure Wireless Temperature Logger температурний діапазон

Температурний діапазон дії гаджета коливається в межах від -30 до + 60 градусів Цельсія.

Як бачите, цей датчик буде особливо корисний різним транспортним, продовольчим та медичним компаніям! І, звичайно ж, простим користувачам.

ZenMeasure Wireless Temperature Logger розумний термометр

Чекаємо швидкої появи ZenMeasure Wireless Temperature Logger в мережі наших магазинів!