Хто виробляє найпопулярнiшi батареї Xiaomi - ZMi!

  • 21.12.2017
  • 3144

Як багато хто знає зі статей і оглядів, Xiaomi не володіє власними потужностями для виробництва зовнішніх акумуляторів. Вони виробляються на підприємствах відомого розробника павербанків – компанії ZMi, яка є партнером в екосистемі Xiaomi. У перекладі з китайського ZMi значить «purple power».

Нижче приклад: документація ZMi, в якій вказано номер моделі павербанка Mi.

ZMi NIS производитель павербанков

ZMi також випускає власну лінійку зовнішніх акумуляторів. Відмінності павербанків ZMi від Mi досить відчутні та дозволяють компанії-партнеру успішно здійснювати виробництво і реалізацію своїх девайсів, постійно нарощуючи оберти.

Компанія NIS є ексклюзивним дистриб'ютором ZMi в Україні!

ZMi NIS офіційний представник

ZMi NIS єксклюзивний представникОстаннім часом українські користувачі все частіше стали обирати павербанки під брендом саме ZMi – чому?

ZMi NIS зовнішній акумулятор

  1. Справа в тому, що у цих пристроїв вражаюче поєднання ціна/якість і надзвичайно високий акцент на безпеку використання.
  2. Крім кількох ступенів захисту (від перезарядження, короткого замикання, мікроструму та інше), павербанки ZMi володіють низьким саморазрядом і у них відсутній ефект пам'яті. Ефективний контроль та підвищену безпеку забезпечує чіп виробництва Texas Instruments (США).
  3. Гаджети ZMi наповнені інноваціями, особливо це видно на прикладі останніх моделей павербанків компанії. Так, модель ZMi 10 (QB820) 20 000 мАг оснащена портом Type-C і підтримує технологію USB Power Delivery, що дозволяє їй заряджати ноутбуки. Крім того, даний зовнішній акумулятор може виконувати функцію USB 2.0-hub. Це означає, що, наприклад, ви можете заряджати свій ноутбук через порт Type-C, при цьому підключаючи комп'ютерну мишку безпосередньо до павербанка. Завдяки впровадженим в пристрій ZMi технологіям, ноутбук розпізнає мишку, підключену до павербанка, і ви зможете продовжити працювати, одночасно заряджаючи свій ноутбук.

ZMi NIS заряджає ноутбук

Міцний корпус, високий рівень безпеки, потужна електронна складова, прийнятна ціна – зовнішні акумулятори ZMi гарні з будь-якого боку.

ZMi NIS зовнішній акумулятор

ZMi NIS конструкція

При можливості, спробуйте в справі павербанки ZMi та поділіться з нами вашим досвідом у використанні.