Заміна дисплейного модуля – важлива і корисна послуга, яку блискуче здійснюють фахівці Mi Home&Service

  • 16.12.2017
  • 2643

Яка частина смартфона найбільш схильна до ризику бути пошкодженою? Причому її пошкодження часто роблять неможливим використання смартфона навіть при цілісності та повній працездатності його внутрішньої «начинки»? Так, ми говоримо про дисплей смартфона.

Адже якщо екран пристрою б'ється, пошкоджується або тріскається, це не тільки виглядає досить неприємно, але і викликає величезні проблеми при подальшому використанні смартфона.

замена дисплейного модуля

Багато користувачів, у яких дисплей смартфона отримав серйозні пошкодження, з горя викидають старий апарат і купують собі новий. Однак це далеко не завжди виправдано.

Особливо, якщо існує така крута і корисна послуга, як надшвидка заміна дисплейного модуля. Так як NIS піклується про своїх клієнтів, то у нас ця послуга не просто присутня – співробітники нашого сервісного центру пишаються якістю її надання!

качественная замена дисплейного модуля

Півгодини-година – саме стільки нашим інженерам потрібно для того щоб перетворити смартфон з розбитим дисплеєм, який жахливо виглядає на гаджет з новеньким оригінальним екраном, що ідеально працює.

Ще раз підкреслимо слово оригінальний, адже наша компанія є партнером сервісу Xiaomi, у нас налагоджений відмінний зв'язок з колегами з Пекіна, які постачають нам виключно автентичні оригінальні дисплейні модулі на всі актуальні моделі своїх смартфонів.

замена дисплея

Однак комплектація оригінальними деталями – це тільки півсправи. Дуже важливо хто і як буде виконувати заміну комплектуючої. Умови, в яких проходить заміна, кваліфікація майстра, обладнання, за допомогою якого відбувається дана дія – все це надзвичайно важливо!

Від кожної дрібниці залежить успіх всієї справи! Тому наші фахівці підходять до даного процесу більш ніж відповідально.

Високий професіоналізм інженера, хороше освітлення, спеціальне обладнання, підготовлене для роботи приміщення, рукавички і антистатичний браслет – тільки володіючи всім цим «комплектом» слід приступати до роботи по заміні дисплейного модуля.

Wowstick отвертка

Адже розряд статичної електрики, бруд на руках і будь-яка інша неприємна «дрібниця» здатні пошкодити найтонші мікросхеми та контакти дисплейного модуля. А цього не можна допустити!

Саме тому, тільки лише озброївшись фірмовою викруткою Wowstick 1FS і одягнувшись в «спецодяг», наші досвідчені інженери приступають до цієї відповідальної роботи.

замена дисплея

Подібна заміна на кшталт хірургічної операції. Робота надзвичайно тонка, адже для того щоб замінити дисплейний модуль потрібно по суті розібрати весь смартфон!

разобранный смартфон

Розібрати корпус, від'єднати плати, витягти акумулятор, розкрутити і закрутити безліч дрібних гвинтиків! І все це потрібно встигнути зробити за півгодини-годину, не забувайте!

замена дисплейного модуля

І це лише початок. Адже після розбирання корпусу і вилучення пошкодженого дисплейного модуля, потрібно встановити новий, підключити його, а потім зібрати смартфон заново! І все це без права на помилку.

Філігранна робота, яка, на щастя, є абсолютно буденною для фахівців нашого сервісного центру.

антистатичная клипса

Саме так, завдяки високому професіоналізму інженерів NIS, прекрасно підготовленому робочому місцю та налагодженим постачанням оригінальних комплектуючих від китайських партнерів, ми легко й оперативно «вдихаємо« друге життя » в пошкоджені смартфони Xiaomi.

разобранный смартфон

Тому, якщо екран вашого улюбленого гаджета розбився або потріскався, не поспішайте викидати свій смартфон. Відвідайте наш Mi Home&Service і вже через годину ваш «улюбленець» буде як новенький!

эффективная замена дисплея