Огляд: Mi Band 2 vs Amazfit Arc – крутий і ще крутіший!

  • 11.12.2017
  • 2701

Як відомо, Amazfit – це бренд компанії-партнера екосистеми Xiaomi, що спеціалізується на розробці елітних фітнес-браслетов, один з яких навіть отримав престижну нагороду: «Корисний винахід Китаю».

На даний момент, найпопулярнішим елітним фітнес-браслетом цієї компанії в нашій мережі є Amazfit Arc. Само собою, що безліч користувачів досі ламають голови над питанням, чим красень Amazfit Arc відрізняється від популярного фітнес-браслета Mi Band 2.

Ми з задоволенням розповімо вам про це!

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 порівняння фітнес-браслетів

Упаковка та комплектація

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 коробка

Почнемо з того, що упаковка двох гаджетів істотно відрізняється. Mi Band 2 поставляється в звичній для Mi лаконічній білій коробці з зображенням гаджета.

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 упаковка

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 комплектація фітнес-браслета

Amazfit Arc навпаки, поставляється в чорно-сірій стильній презентабельній упаковці з прозорим верхом, під яким видно лицьову сторону пристрою.

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 комплектація фітнес-браслета

Комплектація гаджетів однакова без будь-яких сюрпризів. У комплект входить сам пристрій, зарядка для нього та інструкція з експлуатації.

Дизайн і конструкція

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 дизайн і конструкція

Незважаючи на однакове призначення та принцип роботи, дизайн і конструкція двох пристроїв істотно відрізняються.

відмінності

Конструкція Mi Band 2 роздільна – капсула з дисплеєм і ремінець постачаються окремо в комплекті. Перед використанням капсула заряджається в спеціальній USB-зарядці та вставляється в ремінець. Відповідно, для того щоб зарядити капсулу, її кожного разу потрібно діставати з ремінця, а потім вставляти назад. Сам же ремінець зроблений з гіпоалергенного матеріалу і застібається на застібку-кнопку.

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 відстежування фаз сна

У свою чергу, конструкція Amazfit Arc монолітна – капсула і дисплей являють собою єдине ціле, що надає гаджету певну аналогію з крутими наручними годинниками.

Підсилює схожість надійна застібка-пряжка, якою оснащений гіпоалергенний ремінець елітного фітнес-браслета.

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 елітний фітнес-браслет

Для постачання енергією акумулятора свого дітища конструктори Amazfit Arc застосували досить цікаве рішення. Вони оснастили гаджет зручною магнітною зарядкою, при якій фітнес-браслет можна заряджати не розбираючи.

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 магнітна зарядка

Що казати, комфорт і турбота про користувача на вищому рівні!

Технічні характеристики

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 технічні параметри

Основні технічні характеристики гаджетів збігаються:

  • Літій-полімерний акумулятор ємністю 70 мАг;
  • Захист капсули з електронікою від вологи і пилу за стандартом IP 67;
  • Сенсорний монохромний OLED-дисплей з діагоналлю 0.42 дюйма;
  • Акселерометр, оптичний пульсометр, датчик відстеження сну;
  • Робота в режимі очікування до 20 днів;
  • Вага 19 г;

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 вага

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 вага фітнес-браслета

Істотно різниться лише швидкість зарядки батареї. У Mi Band 2 це близько 3 годин, а у Amazfit Arc всього близько години.

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 магнітна зарядка

Практичне використання

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 батарея

Перш за все, давайте вкотре уточнимо, Mi Band 2 – це фітнес-браслет, а Amazfit Arc - це елітний фітнес-браслет. Тому, навіть при однакових технічних параметрах ці гаджети відрізняються один від одного при реальному використанні.

Так, безперечно, обидва пристрої хороші та виконують однакові завдання, однак, закладена в них конструкторами ідея трохи різна.

Mi Band 2 – це гаджет розрахований на найширшу аудиторію. Змінні ремінці всіляких кольорів і матеріалів, міні-капсула, яка «ховається» в віконці корпусу, щоб зробити поверхню браслета «плоскою» та інше.

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 на руці

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 браслет на руці

Amazfit Arc – це статусний пристрій, який не володіє можливістю зміни ремінця. Тому він з самого початку зроблено елегантним і імпозантним, футуристичним і вражаючим.

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 вишуканий дизайн

Непомітна сенсорна смужка для активації дисплея, більш спокійна, ніж у Mi Band 2 яскравість світлодіодів – високий стиль буквально струменить з кожного міліметра Amazfit Arc!

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 статусний гаджет

Задумка творців елітного фітнес-браслета зрозуміла: вони захотіли створити високоякісний, красивий і статусний гаджет, який би виконував всі функції Mi Band 2, але виглядав значно крутіше і був зручніше, ніж він.

Звідси і цільна надійна конструкція, і магнітна зарядка, і застібка-пряжка тощо.

На практиці, такий розподіл по статусу помітний з першого погляду, якщо просто порівняти, як виглядають на руці Mi Band 2 і Amazfit Arc. Це на 100% фітнес-браслет і елітний фітнес браслет!

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 порівняння браслетів

Висновок

Amazfit-Arc-vs-Mi-Band-2 захист по стандарту IP 67

Якщо звести викладену вище інформацію в коротку форму, отримаємо наступне. Mi Band 2 і Amazfit Arc володіють фактично однаковим функціоналом, але істотно розрізняються дизайном, концепцією і форм-фактором.

Якщо Mi Band 2 орієнтований в основному на широку аудиторію, то Amazfit Arc – це статусний гаджет, з більш комфортною продуманою конструкцією, зручною магнітною зарядкою і акумулятором, який надзвичайно швидко заряджається.

Само собою, вибрати з цих двох пристроїв саме те, що найбільше підходить особистому стилю і обраній філософії життя, зможете виключно ви

Інші новини
Огляд: Mi Band 2 vs Amazfit Arc – крутий і ще крутіший!
Огляд: Mi Band 2 vs Amazfit Arc – крутий і ще крутіший!
  • 11.12.2017
  • 2702
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео