Сотні років традицій дублення шкіри для виробництва ременів QIMIAN

Краща шкіра для кращих шкіряних ременів QIMIAN! І ніяк не менше! Саме за цим принципом діяло керівництво компанії-партнера Xiaomi, коли відбирало матеріал для своїх виробів.

QIMIAN шкірянний ремінь

В результаті шкіряні ремені QIMIAN виготовляються з натуральної італійської шкіри руками майстрів з Тоскани. В якості дубильного матеріалу використовується виключно розчин каштанового дерева. Ніяких хімікатів!

QIMIAN тоскана

А тепер докладніше.

Історично Тоскана є одним з центрів промисловості по обробці шкіри. Завдяки традиціям і досвіду десятків поколінь майстрів, високоякісна італійська шкіра поєднує в собі шикарний зовнішній вигляд і приголомшливу практичність.

QIMIAN італійські майстри

Однак не вся шкіра великої рогатої худоби підходить для справжнього якісного ременя. Для цього потрібна та її частина, яка знаходиться на тазостегновому відділі тварини. Цікаво, що шкіряний завод в Тоскані, послугами якого користується QIMIAN, закуповує шкіру у місцевих тваринницьких фабрик, для яких шкіра великої рогатої худоби вважається побічним продуктом діяльності.

QIMIAN виробництво шкіри

QIMIAN порізка шкіри

QIMIAN якісна шкіра

Після надходження на шкіряний завод, шкіра проходить ретельну обробку. З неї видаляють все зайве, шляхом замочування в спеціальному соляно-лужному розчині. Після обробки шкіра стає надзвичайно гладкою.

QIMIAN виробництво шкіри

QIMIAN дубління

Потім настає процес дублення за допомогою таніну (порошку з кори дерева). Щоб стати готовою до різки і подальшої обробки, шкіра може перебувати в дубильному розчині довгий час (іноді десятки днів).

QIMIAN гладка шкіра

Крім того, в цьому розчині шкіра змінює свою хімічну структуру та колір.

QIMIAN каштанове дерево

QIMIAN  зміна хімічного складу шкіри

І тільки після того, як шкіра проходить всі перераховані етапи дублення, вона піддається додатковій обробці та постачається на порізку, де за спеціальними лекалами з неї виробляють стильні, елегантні й якісні ремені QIMIAN.

QIMIAN шкіряний ремінь

Інші новини
Сотні років традицій дублення шкіри для виробництва ременів QIMIAN
Сотні років традицій дублення шкіри для виробництва ременів QIMIAN
  • 04.12.2017
  • 3512
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини