Ремінь шкіряний Xiaomi QIMIAN Black XXL (115 см)

Ремінь Qimian підійде до будь-якого вашого одягу, чи то класичний діловий костюм, джинси, або одяг для відпочинку. Стиль і традиційні технології роблять його улюбленим аксесуаром у вашому гардеробі.

Традиційна технологія дублення

Ремінь виготовлений з бичачої шкіри, яка оброблена італійськими фірмами VOLPl і ORICE за класичними рецептами дублення без використання агресивних хімічних речовин. Для обробки шкіри застосовується тільки рослинний дубильний розчин з каштанового дерева.

Класичний і молодіжний дизайн

Ремінь Qimian має два класичні кольори - чорний і коричневий. Для класичного ділового костюма чудово підійде чорний ремінь, а для молодіжної одягу - коричневий.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Натуральна бичача шкіра

Еластичність і міцність натуральної шкіри

Для створення ременів Qimian використовується натуральний верхній шар бичачої шкіри без тканинної підкладки. Це забезпечує довговічність і зручність використання. Сировиною служить цілісна бичача шкіра товщиною 3.8-4 мм. Після шліфування й обрізки виходить пояс, товщиною 3.6 мм. Така товщина є оптимальною для забезпечення максимальної міцності без втрати еластичності. Внутрішня сторона ременя зберігає природний колір без застосування барвників. Вона гладко відшліфована і водонепроникна. Окантовка ручної роботи з використанням натуральних речовин.

leather-belt-QIMIAN-Black

Дублення шкіри по-тосканськи

Традиції дублення шкіри, перевірені століттями

Ремінь Qimian виготовлений з коров'ячої чи бичачої шкіри, яка оброблена за традиційними рецептами. Так, італійські фірми VOLPl і ORICE, що спеціалізуються на класичному рослинному дублені, не використовують агресивні хімічні речовини. Для вичинки шкіри використовують рослинні дубильні розчини з каштанового дерева. Технологія, по якій обробляється шкіра, вже використовується декілька століть. Традиційне дублення надає шкірі витончений класичний вигляд.

leather-belt-QIMIAN-Black

Міцна нитка

Прошивка ременя першокласної ниткою

Для прошивки ременя використовуються вощені поліефірні нитки, які завдяки своїй зносостійкості і водонепроникності використовуються для виготовлення вітрил і морських такелажних виробів. UK COATS (Goldman Sachs) - 250-річний професійний виробник швейних ниток, відомий на весь світ.

leather-belt-QIMIAN-Black

Стильна металева пряжка

Пряжка виготовлена з безпечного металевого сплаву

Для створення пряжки використаний безпечний сплав металів. Пряжка має простий, але витончений дизайн, що досягається за рахунок поліровки і гальванічної обробки пряжки без використання нікелю, що попереджає розвиток алергії від використання важких металів.

leather-belt-QIMIAN-Black

Класичний і молодіжний дизайн

Виберіть колір ременя для себе

Ремінь Qimian має два класичні кольори - чорний і коричневий. Для класичного ділового костюма чудово підійде чорний ремінь, а для молодіжної одягу - коричневий. Для найкращої відповідності вашій фігурі ремінь має чотири розміру в залежності від окружності талії. При виборі ременя слід пам'ятати, що краще його носити застебнутим на третій отвір.

leather-belt-QIMIAN-Black

leather-belt-QIMIAN-Black

Назва моделі: Qimian
Бренд: QIMIAN
Тип: Ремінь
Матеріал: Бичача шкіра
Товщина: 3.6 мм
Розмір: XXL (36 розмір)
Довжина: 115.5 см
Окружність талії: 100 см
Колір: Чорний