Огляд: Спортивний годинник WeLoop Hey 3S, який не раз приємно здивує вас

 • 15.12.2017
 • 2540

WeLoop Hey 3S спортивний годинник

Що буде, якщо поєднати фітнес-браслет зі смарт-годинником? Посилити захист корпусу, попрацювати над крутим дизайном, додати безліч приємних і корисних дрібниць в конструкцію? Зробити магнітну зарядку? Правильно, вийде надстильний гаджет - спортивний годинник WeLoop Hey 3S. Який приїхав до нас на огляд з ремінцем в кольорі Black/White.

Упаковка та комплектація

WeLoop Hey 3S упаковка

Вже дивлячись на упаковку спортивного годинника, розумієш, що творці гаджета приділили велику увагу різним, корисним для користувача нюансам і деталям.

WeLoop Hey 3S упаковка

У зручній картонній упаковці, ховається ще одна, брендована, в чорно-зелених тонах, з буквами в назві моделі, що світяться, якщо подивитись на них під кутом. Оригінально та презентабельно!

WeLoop Hey 3S цікава упаковка

Усередині цієї упаковки розташовано:

 • Сам пристрій;
 • Кабель USB/Micro USB;
 • Ремінець;
 • Магнітна зарядка;
 • Детальна інструкція декількома мовами з безліччю картинок.

WeLoop Hey 3S комплектація

Окремо відзначимо, що інструкція покрита матовою ламінацією і знаходиться в спеціальному оригінальному конвертику, також матово заламінованому.

WeLoop Hey 3S компелктація

Вже з самого початку знайомства з гаджетом, ми бачимо, що розробники WeLoop Hey 3S дуже хотіли сподобатися користувачеві, шляхом впровадження в упаковку та конструкцію пристрою різних цікавих і приємних «фішок».

WeLoop Hey 3S кофортна упаковка

WeLoop Hey 3S інструкція

Дизайн і конструкція

WeLoop Hey 3S дизайн і конструкція

Перш ніж розповісти про дизайн і конструкцію самого годинника, ми докладно зупинимося на його ремінці. Адже тут є про що поговорити!

По-перше, ремінець двоколірний, виконаний в яскравій кольоровій гамі, яка чудово поєднується зі спортивним одягом.

WeLoop Hey 3S крутий дизайн

По-друге, ремінець силіконовий, а його структура ґратчаста, що дозволяє краще відводити повітря, а значить, рука власника спортивного годинника не буде потіти під ремінцем.

WeLoop Hey 3S силіконовий ремінець

По-третє, на фіксаторі ремінця розташований спеціальний внутрішній виступ, що дозволяє надійно закріпити аксесуар, коли годинник вже одягнутий на руку і застібнутий.

WeLoop Hey 3S фіксатор

По-четверте, прекрасно продумано вузол кріплення ремінця до годинника. При натисканні всього одного спеціального важеля ви можете втягнути одне з бічних металевих кріплень-штирків, в результаті чого установка або зняття ремінця з годинника стає надзвичайно зручною. Процес спрощений максимально!

WeLoop Hey 3S кнопка для фіксації

По-п'яте, у ремінця надзвичайно комфортна довжина, що дозволяє закріпити його на зап'ястях різної товщини. Таким чином, спортивний годинник WeLoop Hey 3S може підійти як чоловікам, так і жінкам.

Тепер переходимо до дизайну та конструкції самого годинника.

Потужна елегантна керамічна рамка охоплює кольоровий сенсорний LCD дисплей з діагоналлю 1.28 дюймів і роздільною здатністю 176x176 пікселів. Загальні габаритні розміри гаджета складають 46.21x35.66x11.15 мм, а вага 28 грамів.

WeLoop Hey 3S спортивний годинник

Конструкція розумного годинника герметична, що дозволяє власникові не тільки плавати в них, а й навіть пірнати на глибину до 50 метрів. Щоб не порушувати герметичність під час поповнення заряду батареї, інженери оснастили своє творіння спеціальною магнітною зарядкою, яка зручно кріпиться до корпусу спортивного годинника.

WeLoop Hey 3S магнитна зарядка

WeLoop Hey 3S заряд Micro USB

Займайтеся спортом, плавайте в басейні, катайтеся на велосипеді - спортивно-туристичні годинники WeLoop Hey 3S стануть вашим відмінним помічником!

Завдяки спеціальному покриттю екрана, що відбиває світло, ви будете чітко бачити дані, які відображаються на ньому, навіть в сонячний день! Так-так, чим яскравіше світло, тим краще видно зображення на екрані! Ось така «фішка»!

WeLoop Hey 3S магнітна зарядка для герметичної конструкції

Технічні параметри

WeLoop Hey 3S зіхист від води IP 68

WeLoop Hey 3S володіє повноцінним набором вимірювальних датчиків. Годинник може:

 • Вимірювати кроки;
 • Вимірювати пульс;
 • Моніторити сон;
 • Виконувати функції будильника;
 • Підраховувати витрачені калорії;
 • Отримувати повідомлення про дзвінки та SMS;
 • Отримувати повідомлення про SMS та меседжи з соціальних мереж;
 • Керувати плеєром смартфона та інше.

Автономність гаджета складає до 30 днів (в неактивному режимі) і до 25 годин з активованим GPS. Крутий показник, чи не так? Герметична конструкція та захист від води за стандартом IP 68, дозволяють спортивному годиннику успішно працювати навіть при зануренні у воду на глибину до 50 метрів. Гіроскоп, акселерометр і компас, звісно ж, присутні.

WeLoop Hey 3S вимірювання пульсу

Крім того, пристрій вміє синхронізуватися зі смартфоном за допомогою Bluetooth 4.1. Приємно, що гаджет працює як з Android так і з iOS-платформами.

Практичне використання

WeLoop Hey 3S синхронізація зі смартфоном

Зручність і продуманість англійського меню WeLoop Hey 3S ми помітили відразу, тільки лише увімкнувши пристрій за допомогою кнопки на корпусі. Крім статусу заряду батареї ми бачимо іконку перемикання гаджета в нічний режим (DND), що блокує можливість прийняття повідомлень про SMS або мессадж з соціальних мереж. Спіть спокійно з WeLoop Hey 3S!

WeLoop Hey 3S меню автономності

При русі гаджета автоматично вмикається підсвічування. Взагалі слід зазначити, що пристрій створено з величезним акцентом на енергозбереження.

Підсвічування досить швидко гасне, покриття дисплея, що відбиває світло, робить можливим перегляд інформації на екрані розумного годинника взагалі без підсвічування в сонячний літній день тощо. Все заради більшої автономності!

Меню виконано у вигляді креативних, інтуїтивно зрозумілих іконок, що є великим плюсом, дозволяючи ефективно використовувати навіть нелокалізовану версію.

WeLoop Hey 3S меню екрана

Функціонал менюшки досить різноманітний, який виправдовує позиціонування WeLoop Hey 3S, як крутого спортивного розумного годинника.

WeLoop Hey 3S меню дисплея

Тут є розділ для бігу з поділом на підрежим геолокації (якщо виконуєте пробіжку по вулиці) і стаціонарний (якщо ви біжите на біговій доріжці в квартирі).

WeLoop Hey 3S вимірювання кроків

Є розділ для замірів під час їзди на велосипеді.

WeLoop Hey 3S велосипед

Розділ для плавання. У ньому ви виставляєте дистанцію, яку збираєтеся проплисти, стартуєте, і гаджет буде вимірювати ваші показники і час, за скільки ви пропити зазначені метри.

WeLoop Hey 3S плавання

Само собою, на спортивному годиннику є таймер і секундомір.

WeLoop Hey 3S таймер

WeLoop Hey 3S секундомір

Цікавим підрозділом є «Музика». У ньому, ви завдяки Bluetooth-синхронізації зможете підключитися до смартфону й управляти його музичним програвачем.

Вимірювання пульсу.

WeLoop Hey 3S вимірювання серцевого ритму

WeLoop Hey 3S вимірювання пульсу

Зручна штука, особливо під час ходьби або бігу! Не потрібно шукати смартфон в кишені, можна просто перемкнути гучність на дисплеї розумного годинника.

Крім того, існує пункт в меню, який відповідає за повне стирання всіх даних вимірювань.

WeLoop Hey 3S зброс данних

Як бачите, розумний годинник прекрасно підготовлений до вашого спортивного способу життя.

Де знайти і скачати спеціальний мобільний додаток для повної синхронізації зі смартфоном, зазначено в інструкції. Пристрій працює як з Android, так і з iOS-платформами. Особисто ми легко знайшли додаток в Google Play за запитом WeLoop. Додаток англійською мовою, досить простий і зрозумілий. При реєстрації, програма відразу ж просить вас ввести параметри свого тіла (зріст, вага, стать тощо) для більш точних вимірювань.

WeLoop Hey 3S мобільний додаток WeLoop Hey 3S мобільний додаток для смартфона

Завдяки йому ви можете побачити всю зведену статистику своїх дій, встановити нові теми на екран вашого гаджета та інше.

Висновок

WeLoop Hey 3S розумний спортивний годинник

Краудфандінг екосистеми Xiaomi подарував нам черговий крутий і корисний гаджет. Розумний годинник WeLoop Hey 3S зроблений з чітким акцентом на людей, які ведуть спортивний спосіб життя. Однак і звичайному користувачеві цей зухвалий, оригінальний і дуже цікавий гаджет прекрасно підійде!

Інші новини
Огляд: Спортивний годинник WeLoop Hey 3S, який не раз приємно здивує вас
Огляд: Спортивний годинник WeLoop Hey 3S, який не раз приємно здивує вас
 • 15.12.2017
 • 2541
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини