Іонізуючий очищувач повітря Xiaomi CleanFly Car Anion Air Purifier M1 Black

Компактний автомобільний іонізуючий очищувач повітря CleanFly Car Anion Air Purifier M1 здатний за кілька хвилин очистити і освіжити повітря всередині салону вашого автомобіля.

Висока ефективність роботи

Низький рівень шуму, іонізація та очищення повітря салону автомобіля всього за 5-7 хвилин, а також управління за допомогою програми Mi Home робить автомобільний очисник повітря незамінним пристроєм для жителів великих міст.

Зручне використання

Очищувач повітря встановлюється на приладову панель, з якої він не зісковзує, завдяки нековзій основі. Підключається до автомобільного прикурювача. Зарядний пристрій має також USB-роз'єм, за допомогою якого можна заряджати свій смартфон.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Іонізучий очищувач повітря CleanFly Car Anion Air Purifier M1

Компактний автомобільний очисник повітря CleanFly Car Anion Air Purifier M1 здатний за кілька хвилин очистити і освіжити повітря всередині салону вашого автомобіля.

xiaomi-mijia-CleanFly-Car-Anion-Air Purifier-M1-Black

Потужність і чистота

Очищувач фільтрує повітря до 60 м3/год

Очищувач повітря CleanFly Car Anion Air Purifier має фільтр з розміром сита до 2.5 мкм, що дозволяє затримувати дрібнодисперсні частинки класу РМ2.5. Швидкість фільтрації CADR (чиста швидкість подачі повітря) становить 60 кубічних метрів на годину. Тобто все повітря в салоні середнього автомобіля буде очищене протягом приблизно 3-7 хвилин.

xiaomi-mijia-CleanFly-Car-Anion-Air Purifier-M1-Black

Тиха робота

Пристрій не шумить в салоні авто

Очищувач повітря розроблявся для максимальної швидкості очищення, яка, тим не менш, не повинна заважати водієві і пасажирам. Він складається з двоконтурної системи циркуляції з подвійним ротором, яка працює дуже тихо, не створюючи зайвого шуму всередині вашого автомобіля. 

xiaomi-mijia-CleanFly-Car-Anion-Air Purifier-M1-Black

Іонізація повітря

Додаткове очищення повітря негативними іонами

Іонізація дозволяє знешкодити органічний пил, використовуючи запатентовану технологію вивільнення негативно заряджених іонів високої активності. Їх особливістю є взаємодія з невеликими частинками пилу, диму, органічних забруднювачів, а також бактеріальних і вірусних частинок з подальшим зв'язуванням у більш крупні фракції, які затримуються вбудованим фільтром. При цьому іонізатор не створює агресивні молекули озону, який може зашкодити вашим дихальним шляхам і слизовим оболонокам.

xiaomi-mijia-CleanFly-Car-Anion-Air Purifier-M1-Black

Лазерний датчик забруднення

Всього 3 секунди на спрацьовування

Для визначення ступеня забруднення повітря використовується лазерний датчик, якому потрібно всього 3 секунди для отримання повної інформації про склад забруднювачів повітря. Використовуючи дані про температуру і вологість повітря усередині автомобіля очищувач повітря сам вибирає потрібний режим роботи. При цьому є можливість керувати його роботою з допомогою фірмового додатка Mi Home. Рідкокристалічний дисплей і світлодіодний індикатор відображає якість повітря в салоні.

xiaomi-mijia-CleanFly-Car-Anion-Air Purifier-M1-Black

Зручне кріплення

Підставка для приладової панелі

Очищувач повітря встановлюється на приладову панель, з якої він не зісковзує, завдяки нековзкій основі. Підключається до автомобільного прикурювача. Зарядний пристрій має також USB-роз'єм, за допомогою якого можна заряджати свій смартфон.

xiaomi-mijia-CleanFly-Car-Anion-Air Purifier-M1-Black

Персональне очищення повітря

Візьміть очищувач повітря з собою

Центральна частина очищувача повітря має знімну конструкцію, яка забезпечує можливість персонального очищення повітря навіть поза машиною. Наприклад, очищувач можна повісити на шию і він буде очищати від пилу простір навколо вас з продуктивністю 1 м3 в годину.

xiaomi-mijia-CleanFly-Car-Anion-Air Purifier-M1-Black

Назва: CleanFly Car Anion Air Purifier M1
Бренд: CleanFly
Матеріал корпусу: ABS пластик, полікарбонат
Живлення від мережі: DC12 В, 0.5 А
Потребляемы струм: <1 A
Маса: 330 г
Колір: Чорний
Комплектація: Портативний очищувач повітря, ремінь для кріплення,
магнітний автомобільний зарядний пристрій, керівництво користувача