Набір пензликів для макіяжу Xiaomi DUcare High-end Brushes (Pack of 6pcs) U602-B-XM

Універсальний макіяж

У наборі DUcare U602-B-XM використовуються різні вовняні матеріали (кінський волос, нейлон), що дозволяє більш професійно нанести макіяж на ніжну шкіру обличчя.

Комбінація кінського волоса і нейлонового матеріалу, надають ворсинкам пензлика більш м'яку, тонку і пухнасту структуру. Це допоможе дбайливіше та ретельніше наносити косметику, не дряпаючи шкіру*.

Набір DUcare U602-B-XM складається з пензлика для пудри, пензлика для тональної основи, великого і малого пензлика для тіней, пензлика для брів, пензлика для губної помади і косметички.

* Примітка: якщо після використання пензликів для макіяжу ваша шкіра відчуває дискомфорт, припиніть їх використання і зверніться до лікаря.

Металеві вигнуті ручки

На відміну від звичайної алюмінієвої горловини, в пензлик для макіяжу DUcare використовується мідна горловина, яка виглядає більш витончено і стильно, а також вигнута металева ручка.

Косметичка зі штучної шкіри

Всі 6 пензликів для макіяжу дбайливо упаковані в м'яку і стильну косметичку зі штучної шкіри, яка виконана в кольоровій гамі та дизайні всіх виробів комплекту.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Набір пензликів для макіяжу
Бренд: DUcare
Модель: U602-B-XM
Комплектація: Пензлик для пудри, пензлик для тональної основи, великий пензлик для тіней, малий пензлик для тіней, пензлик для брів, пензлик для губної помади, косметичка
Матеріал: Кінський волос, нейлон, мідь