Ортопедична подушка Xiaomi YUYUEHOME Pillow Purple

Подушка для здорового сну

Ортопедична подушка YUYUEHOME має форму, яка відповідає фізіологічної кривізні шийного відділу хребта. Така конструкція забезпечує плавне прилягання високоеластичної подушки до головита шиї, які надійно підтримуються під час відпочинку і сну.

Інноваційна конструкція, яка знімає напругу з голови та шиї

Поверхня подушки складається з 1330 порожніх трикутників з двошаровою структурою (без використання будь-яких наповнювачів), які дозволяють зняти навантаження з голови та шийного відділу хребта. Крім того, така конструкція забезпечує хорошу вентиляцію, що так важливо для комфортного сну.

Термоеластопласт з високою швидкістю відскоку

Подушка, виготовлена ​​з еластичного матеріалу TPE, який здатний відновлювати вихідну форму всього за 0.16 с. Залежно від ваги голови та шиї людини вона може відповідати різній позі сну, на відміну від пасивної посадки звичайних подушок.

Тканина з ліоцелового волокна

Наволочка подушки виготовлена ​​з тканини Тенсел (ліоцелове волокно). Даний матеріал виготовляється з австралійського евкаліпта, проходить процес нанообробку та відрізняється дуже м'якою, ніжною і приємною на дотик оксамитовою структурою.

Відмінна циркуляція повітря

У той же час повітрепроникна сітчаста 3D-тканина розташована по обидва боки подушки, здатна швидко відводити піт та вологу, що утворюється під час сну.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ортопедична подушка
Бренд: YUYUEHOME
Матеріал наповнення: Сополімер стиролу
Зовнішня наволочка: 100% ліоцелове волокно на поверхневому шарі
100% поліестер на бічній стороні нижнього шару
Додатково: Подушку не прасувати і не чистити
Вага: 3.2 кг
Колір: Фіолетовий
Розмір: