Oclean One - вражаюча електрична зубна щітка з відмінною автономністю

  • 09.02.2018
  • 3859

Які основні сильні сторони зубної щітки Oclean One? Це стильний дизайн, потужний двигун, захист від проникнення вологи і пилу, відмінні щетинки, вражаюча автономність і комфортна ергономіка. Поговоримо про все це докладніше.

Oclean One електрична зубна щітка

Дизайн зубної щітки не просто крутий, він ще і мінімалістичний! Для управління гаджетом передбачена всього одна кнопка вмикання/вимикання на корпусі та світлодіоди, що показують стан батареї. Усе.

Oclean One одна кнопка для увімкнення

При цьому всередині міцного корпусу електричної щітки криється декілька по-справжньому інноваційних елементів.

Oclean One конструкція

По-перше, це потужний електричний двигун, що дозволяє досягати до 50 000 вібрацій за хвилину! Це один з найбільш могутніх двигунів, які встановлюються в електричні зубні щітки.

По-друге, це надякісні щетинки зубної щітки, виготовлені такими всесвітньо відомими фірмами, як DuPont і Pedex. Спеціальне розташування щетинок в формах, що нагадують алмаз, покращує якість чистки (за рахунок збільшення щільності щетинок), в порівнянні зі звичайними зубними щітками.

Oclean One щетинки

По-третє, це фантастичний акумулятор ємністю 2600 мАч. Він дозволяє гаджету автономно працювати до 60 днів з одного заряду! При цьому щоб зарядити акумулятор потрібно всього лише близько 4 годин. Принцип зарядки – магнітний, за допомогою док-станції.

По-четверте, Oclean One володіє відмінним захистом від води, що дозволяє мити гаджет, без побоювань, що його внутрішні структури ушкодяться.

Oclean One захист від вологи

По-п'яте, зубна щітка оснащена динаміком, гіроскопом і розумною складовою, що дозволяє їй синхронізуватися зі смартфоном. І якщо динамік зроблений для комфорту користувача, наприклад, щоб оповіщати його про вмикання пристрою, то ось гіроскоп є частиною системи, покликаної поліпшити якість чищення зубів свого власника.

Oclean One синхронізація зі смартфоном

Яким чином? Все дуже просто. Після синхронізації зі смартфоном за допомогою спеціального мобільного додатку, власник Oclean One може після кожного чищення ознайомитися з його результатом, тобто зі ступенем очищення зубів. Це досягається завдяки тому, що система аналізує рухи власника під час чищення, за допомогою гіроскопа і завдяки таблиці статистичних даних визначає, наскільки ефективно ви почистили сьогодні зуби.

Додаток вміє вести статистику тижневих, місячних чисток та інше. Тепер ви точно знаєте, що відбувається у вас в роті, під час чищення зубів!

Oclean One функціонал мобільного додатку

По-шосте, Oclean One володіє декількома вбудованими режимами, такими наприклад як, «Відбілювання» або «Масаж ясен». У кожного режиму є 4 ступеня інтенсивності.

Всю цю красу, велич і надзвичайно високу практичність користувач може отримати за дуже прийнятну ціну. Така «фішка» є візитною карткою екосистеми MiJia.

Oclean One електрична зубна щітка

Само собою, ці круті й ефективні зубні щітки вже доступні в мережі наших магазинів!

І так, розробники планують додати в функціонал можливість слухати музику за допомогою динаміка Oclean One. Чистити зуби під улюблену мелодію, хмм... чому б ні?!

Oclean One комплектація

Інші новини
Oclean One - вражаюча електрична зубна щітка з відмінною автономністю
Oclean One - вражаюча електрична зубна щітка з відмінною автономністю
  • 09.02.2018
  • 3860
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини